Споделена история от Секс и интимност

Пяна по време на секс
Здравейте, днес като правих сутрешен секс с приятеля ми, след като срършихме, отидох в банята да се измия и видях ... някаква бяла течност да излиза от мен ( НЕ Е СПЕРМА!! ) а нещо като пяна ... дали е нормално, или може да се образува от интимния гел, който ползвам.... На някой случвало ли се е ?

Коментари

1.   Направо си е сперма, ако мен питаш. Или гел със сперма. Вместо да пишеш тук по-добре да беше изпила веднага едно хапче "Ескапел". Каква ти пяна ще излиза от теб - глупости, ако е гел няма да е толкова много, ще е попил, а и няма да е пяна.

2.   Вероятно имаш гъбички. Получават се ако си взимала силен атибиотик или от стрес, не е задължително да са предадени по полов път. Няма нищо страшно, отиди на гинеколог, той най-добре ще ти каже какво да правиш

3.   Течение му казват на това
Както каза и номер 2...

4.   Ако си получила маточен оргазъм е нормално. При този вид оргазъм излиза такава бяла течност. Ако не си - не знам. Всичко може да е. Възможно е да имаш и бяло течение, но едва ли е нещо сериозно.

5.   Маточен оргазъм? Е за какви ли не бях чувала, ама за маточен... Направо се чудя вече дали е добра идея човек да търси помощ на такива сайтове, при положение, че повечето пишещи са по-неориентирани и от него.

На мен ми прилича на бяло течение, ама нещо би го забелязала и без секс. Не знам, може и от интимния гел да, зависи колко навътре си слагаш (а по принцип не е препоръчително да вкарваш на дълбоко, все пак си е химия).

6.   Номер 4, можеш ли да ми обясниш какво е маточен оргазъм? (Все още не мога да си събера ченето - увисна от прочетеното)

Авторке, дано не вкарваш дълбоко във влагалището си интимния гел, защото не е никак препоръчително. Ако все пак го правиш, вероятно пяната е от там. Ако не - бягай на лекар да види какви са ти гъбите и да ти предпише терапия.

7.   Вместо да остроумничите може просто да напишете в гугъл маточен оргазъм и да разберете. Маточен оргазъм
Получава се в случаите, когато членът достигне до матката и преди всичко зависи от дължината на мъжкия полов орган. Той продължава дори няколко минути, след като пенисът е вече извън вагината.

8.   Ех номер 5 не се изказвай неподготвена, че ставаш смешна.

9.   Номер 5 съм. Е, веднъж и аз да сбъркам, айде от мене да мине. Остава и мозъчен оргазъм да измислят, малко ми е тинтири-минтири тая работа, но щом са казали. Все пак ето - днес научих нещо ново от безкрайните дебри на женската сексуалност :))

10.   ах с тези оргазми. Има един оргазъм, до който обаче се достига посредством стимулация на различни места (ерогенни зони). Някой жени могат да свършват само със стимулация на гърдите. Има така наречения и психологически оргазъм, когато само менталната работа те докарва до оргазъм. В разговорния съвременен език обаче е прието да ги наричаме "клиторен оргазъм" "Вагинален оргазъм" или "маточен оргазъм" "анален оргазъм" Да, съществува и такъв! Преживяването на самия оргазъм е едно и също, понякога по-изразено, по-интензивно и т. н. - тук вече всичко си опира до индивидуалност и нагласа. Някои жени свърват само чрез стимулация на клитора, други въобще не успяват да достигнат оргазъм. Оргазмът е свиване на мускулатурата в областта на половата ни система. логично, нали? Природата е умна - тези конвулсии спомагат придвиждането на сперматозоидите към яйцеклетката. Демек - тялото ни съдейства за да можем да се възпроизвеждаме, а като бонус получаваме и удоволствие. Та.. да има нещо такова, наречено "маточен оргазъм"... но сме го нарекли така за улеснение, за да се спести... просто е езиково явление, така че не бързайте да се подигравате и на кой увиснал ченето, на кой друго. При всеки оргазъм има ерекция... женското тяло също еакулира. Да, и ние жените се изпразваме... ужас! Или въпросния скуирт се дължи на това! Тази течност се отделя от женския организъм.. познайте защо - пак в полза на смерматозоидите. Тъй като средата, в която попадат е киселинна, много от тях геройски загиват по пътя към заветната цел. Тази течност (ако някой прояви интерес ще се разтърся) съдържа определен химичен състав, който се "преборва" с киселинността на средата и така малкия сперматозоид има шанс да оживее по дълго, докато се придвижи към яйцеклетката! Да, може ако ти е вкарал въздух, след като си свършила тази течност да има вид, а и да я усещаш като пяна... Бялото течение по-вероятно да не се "запенва"Може да е от гела! Плам

11.   Ама и вие сте едни. Темата е за течението на момичето, а вие направо си започнахте нова тема за женските оргазми. Номер 5 по-добре да не нарича другите "неориентирани", защото като гледам те двамката с номер 6 най-много отговарят на това определение. Аз съм номер 4 и съм момиче под 16 години. На моята възраст знам и шесте вида оргазми, а вие с вероятност да сте по-големи от мен не ги знаете. Еми да попитаме кой е неориентиран?!

12.   http://www.slavishow.com/14-юни-2012-г-мъжът-и-жената-интимно-2/

13.   При мен се получава само когато съм в овулация. За всеки случай тогава си правя дамски душ със смрадлика и лайка и после се мажа с нистатин.