Споделена история от Секс и интимност

Какво ви предразполага за секс ?
Здравейте! :)

Момче съм, с не много богат сексуален опит, но искам да предразположа максимално приятелката ми, за да се възбуди повече преди самия акт? Знам, че всеки човек е различен и би трябвало нея да питам, но ми е интересно вие какви методи сте открили, за да повишите очакването и колко време преди същинския секс ви трябва за да сте готови и да се отдадете на момента?
Като цяло се старая да я откъсна от нахлуващите й странични мисли ( като например от това как изглежда до какво трябва да свърши утре на работа... ), които я разсейват, но и аз не мога да се отпусна, все ги мисля работите... и съм малко объркан от цялата работа.
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Миличък, не е нужно да правиш някакви експерименти или начини с които тя да се възбуди. Едно момиче може да се възбуди от една целувка едно докосвате, не са нужни някакви специални методи. Не знам при другите момичета как е но аз се настройвам сексуално по този начин чрез мъжкото докосване и сладките приказки. Но мисля че ако я пипнеш по интимните части няма как да не се навлажни (шегувам се) гали я покажи и че е само твоя и на никoй друг. (Kati)

3.   Приятна музика, свещи някаква изненада за която си се постарал! Дълга любовна игра:целувки, докосване.. Малки и банални неща, но действат всеки път особено ако сте влюбени! Обичайте се и нека сексът да не е единствената идея!

5.   Целувки, бавно и нежно по-цялото тяло, много галене с ръце, от време на време я поглеждай в очите, с много страст и желание, говори и на ушенце колко е секси примерно, колко я желаеш, как си мечтаеш само за нея, не е изключено и тя да започне да те целува, като се отпусне, а бе всичко ще си дойде естествено и непринудено, само пълно отпускане и на двама ви и всичко ще е ок:)))

6.   Точно когато правиш секс ли ще седнеш да мислиш какво имаш да правиш утре? !

7.   Мен лично ме предразполагат целувките с език, пляскане по дупето;) мм, засмукване по шията... опипване и хапане по гърдите през блузата... говорене на мръсотии говорене на мръсотии и по време на секс.

8.   Желанието в очите на партньора миЖена на 36 г.

9.   автор: Благодаря за коментарите на всички! :) Звучи доста лесно, жалко че съм от срамежливите и трудно се отпускам, но работя по въпроса :)

10.   Прочетох коментарите, и смятам че всичко което сте изброили зависи само от това дали на момичето и харесва. Според мен, най-важното в такива моменти е предизвикателството и дразненето. Дразни я, дразни я, накарай я да иска да те иска веднага.

11.   зимата - ракия с туршия, лятото - мастика с таратор
пролетно и есенно време постя

12.   Младо семейство е в кухнята. Мъжът пита:
- Скъпа, какво кафе предпочиташ да ти направя? - започнал той
- Бих искала да е силно, но меко, нежно, но пък стремглаво да обърне моя вътрешен свят с краката нагоре, да открие за мен изкушенията в този свят и да донесе нови усещания... - отговорила загадъчно съпругата.
Мъжът се почесал по главата:
- Така както ми го описа, се чудя дали да не ти сипя една ракия...

14.   Жена ми да се съблече гола, това ми предразполага към секс! А ракията с трушията ме предразполага към накютючване в хубава компания до 4-5 часа сутринта!

15.   Значи чел съм много и за да я възбудиш максимално не почвай с края. Жената (макар и да съм момче то разликата не е чак толкова голяма) се възбужда като има любовна игра и започнеш от по-слабите до по-силните точки от които тя изпитва удоволствие.
Съветът ми е:
1- Погали я по врата, по косата
2 - Целувай/ближи учите по избор, устата, слез по шията, гали ръцете и външната част на бедрата докато продължаваш да слизаш заобиколи зърната мини около тях.
3 - Премести си ръцете вече към началото на бедрата/краката към средната част милвай зърната не много и продължи по корема за да и оставиш чувство за удоволствие като минаваш към по-слаба точка, а именно корема.
4 - Мини около пъпа обиколи го с език и премести ръцете. Ближи и гали вече вътрешната част на бедрата това вече и натрупва удоволствие целувай до като се движиш към най-силната и най-хубава, и най-нежна част - вагината.
5- Лижи бавно и нежно както сметнеш за добре по стененията и.
От там нататък избирате ти, тя, заедно какво ви се прави най-много :)
Момче на 17 :D