Споделена история от Секс и интимност

Как мъжът ми ме изненада!
Здравейте!
Женена съм от 9 години. Сега съм на 35. Сексуалният живот с мъжът ни върви прекрасно! Често експементираме и винаги насладата е голяма. Имаме си една игра в която всеки пише на листце сексуалното си желание. Аз винаги съм искала да направя оргия с към 5ма маже... та записах това! Една вечер си бяхмя поръчяли италианска храна и пихме скъпо вино. Стан към 11-12 и мъжът ми каза Хайде да го направим!... и аз веднага се съгласих. Той взе един стол и ме накара да седна и после ми завърза очите и ми запуши устата с думите, че ще ме накара да викам. Аз се отпуснах. Изчакаь 1-2 и усетих как започна да ми мачка циците и ме съблече чисто гола. Следмалко започна да ме опипва цялата. Осетих още една рука върху вагината ми... правеше ми масаж... и вече разбрах, че мъжът ми иска да ми изпълни желанието. След броени секунди осетих страшно много ръце, опипващи цялото ми тяло. Изведнъж осетих как ме вдигнаха и ме занесоха на пода. Легнах върху някой, който почна да ме чука здраво отзад. А вурхо мен легна тежък мъж който ми го вкара в вагината и двамата почнаха едновременхо да ми доставят удоволствие. Някой ми каза отвори си устата, че съм ти подготвил нещо голямо. Отворих я широко и осетих огромен пенис. Други мъже ме обарваха и ми пляскаха гърдите. Правехме го във всякакви пози, а аз не виждах нищо, но усещах как тяло то ми потреперва хиляди пъти. Накрая, можв би след 2-3 часа свършиха и си тръгнаха, но нито видях кои са, нито нищо, но после благодарих на мъжа си подобаващо!

Коментари

2.   Измислено!

3.   С тия Осещания и "2-3 часа" май си си поизмислил/а доста...

Иначе идеята за желанията на листчетата е много добра!

4.   Това е отвратително!

5.   Лято е! Горещината ражда фантазии!

6.   Господине, вие сте хомосексуалист, спрете да пишете под предтекст, че сте дама!

7.   Измислена история!

8.   И като се събуди к`во стана?

9.   Бурна фантазия, породена от жегите и хормонално разстройство!

10.   Еми не е измислено, но щом Вие си мислете така- ваш си е проблема!
Лично аз не намирам смисъл да Ви лъжа и да пиша безмислени истории! :))