Споделена история от Секс и интимност

Много ме е срам от постъпката ми
Здравейте, аз съм момче на 22г. Моето преживяване на пръв поглед за много хора е безобидно и дори глупаво, но мен ме измъчва през почти целия ми съзнателен живот.

Когато бях на 8 години с един познат решихме да имитираме сексуален акт, макар и през дрехите. Правихме го цялата лятна ваканция и ни беше приятно, но никога през живота си не съм харесвал мъже - винаги съм бил емоционално привързан към момичета (девствен съм ако това има някакво значение).

Моля ви да споделите, ако някой от вас е имал подобни преживявания, защото това направо ме съсипва и не мога да спра да мисля за тази детска глупост. Адски ме е срам от тези педалски изпълнения и винаги, когато съм весел се сещам за тях и помръквам. Най - вече ме е яд, че това нещо продължи цяло лято и тогава ми се струваше хубаво - а същевременно съм харесвал само и единствено жени. Имам чувството, че тази глупост ще ме тормози до края на живота ми, макар че сигурно за много от вас това е абсурдно и безобидно.

Коментари

1.   Аз съм момиче и когато бях малка същото го правехме с мойта приятелка знам че е по различно две момчета и две момичета ноо се опитай да е мислиш това е минало заминало станал си на 22 хвани и наеби някоя мацка и всичко ще се оправи

2.   Е, защо си се сетил за миналото? Усещаш, че те привличат мъже, или какво? Може да поговориш с психолог.

3.   споко пич... мисълта ще те тревожи и преследва докато ти и позволявашшшш... живота ще те грабне и един ден ще отмине това... най-важното е че си осъзнал кво се е случвало, нети харесва, не си продължил и това е... има много по важни неща в живота от това... ако имаш смелост разкажи на приятелката ти, така мисля че ако и тя знае ще ти е по лекичко и когато се замислиш за това и споделяй винаги... да ти играе ролята на психолог... нали си гледал ако неси пробвал с такъв медик... споко бандит... усмихвайсе и мисли позитивно... създай семейство и се радвай на истенските неща, а не да се съсипваш с минали истории... успех и помни че проблема никога не е толкова голям, колкото ти самия го мащабираш и мислиш.. :)

4.   Аз съм момче. На мен ми се случи съмсем същото на съвсем същата възраст, само с тази разлика че ние не го правихме с дрехите, ние направо си го вкарвахме, след това постоявахме така и се сменяхме, така цяло лято.

5.   хахахахахахаха, абе спокойно бе пич, ние като малки по цял ден това правехме. Дори се нареждахме на влакче. Това са детски истории.

6.   не виждам нищо странно, всички деца изпитват интерес към секса.. това са детски работи, нормални за тази възраст. Дори се сещам че на тези години и аз/момиче/ и една приятелка веднъж 'играхме' на секс хаха.. пак така през дрехите, но това само ме разсмива като се сетя и до днес сме приятелки и го бях забравила даже.. няма от какво да те е срам ;)

7.   Е и? Бил си хлапе, което има желание да опознае своята сексуалност, под ръцете ти е било някакво друго хлапе, което иска същото. Така се е случило, че е било от същия пол - като деца не ги разбираме много, много тези неща - имаме нужда да се отъркваме, да се "чешем" ако искаш.. просто от близост, чрез която да опознаем по-добре себе си. Определено не е било педалско изпълнение, впоследствие животът те е научил и т. н., че има и хомосексуални хора и си си втълпил някакви филми в главата. Няма страшно! А и в крайна сметка годината е 2012 и да си гей, и да си бисексуален и да си транссексуален и да си отшелник - времето е такова, че ние свободно можем да ИЗБИРАМЕ какви да бъдем, какво ни харесва и т. н. И ако ще те успокои... правили сме такива демо версии на секс дори със собствения ми брат. С момичето, което живееше в съседство... С един мой братовчед си показвахме "къщичките"Спокойно! Няма какво да се срамуваш - всички сме минали през подобни опознавания на сексуалността ни. И вместо да се сдухваш, следващия път като се сетиш за това си кажи "Апа какъв щур бях като хлапе.. ебаси и пича"Успех! Плам

8.   Голяма работа аз на твойте години кви тъпотий съм правил аз брат ми и братовчед ми си заголваме пишките към една котка което е в пъти по жалко и тъпо също така с един приятел системно опипвахме едно момиче и така нататак иначе имам много неприятен спомен на 5 години леля ми насилствено ми заголия оная работа при положение че тогава все още не можех и то в присъствието на братовчед ми баба ми леля ми и една друга баба много беше травмиращо плаках ревах и забравих вече имам само спомен но не ме измъчва аз миналата година в една детска градина видях нещо потресаващо едното дете си свалило панталоните и се нагъзило другото го ближе е тва вече може да се каже че е лудост

9.   Абе, спокойно, през такива изълнения всеки е преминал. Това е ориентир, в смисъл, за да разбереш кое ти харесва и кое те привлича-мъжкото или женското тяло, ти трябва да ги видиш голи. С приятели сме се гледали голи и разглеждали :D на майтап се окачвахме един върху друг и е такива идиотщини :D

11.   Автора - кофти ми е заради това, че знаех че не е редно с момче но все пак го правихме... и сега постоянно се опитвам да се убеждавам, че това е нормално, но без успех...

12.   Споко бе, пич!!! Аз на същата възраст като теб правех това с една приятелка (тя беше мъжа, а аз жената :Д). За капак и баба и ни хвана в леглото, престави си каква излагация. После майка ми разбра, абе не е за разправяне :Д. Сега се сещам с усмивка на лице....припомни ми старите времена........толкова съм била смешна.... ха ха ха
Момиче на 15

13.   Няма страшно. Аз и едно комшииско момче си пипахме шишлетата като деса и ни ставаше хубаво. После него го обрязоха, защото беше турче и започна да го е срам. Приключихме с игрите. После с една какичка започнахме да си играем. Бях вече на 7г. а тя в трети клас. Помоли ме да си го покажа. Започна да го пипа и моето пишле порасна в ръцете и. Тя бе много изненадана от това преобразяване. Споко!

14.   Факт е, че повечето от нас са имали такива преживяния. Просто малко хора биха ги споделили на живо.
Аз съм момиче на 25. Когато бях на 8-9 г си играех така с първия ми братовчед, който беше по-малък от мен. Не съм го споделяла на никого. Въпреки че осъзнавам, че е било детска игра, пак ми е неудобно. Но определено не съм се травмирала. Иначе с приятелките ми какви неща правехме... Пипахме се, натискахме се, търкахме се.

15.   Най - ме е яд затова, че въпреки че знаех, че не е редно с момче - продължавахме да го правим и ни беше хубаво... и това педалско изпълнение ми изяжда главата цял живот:( Искам да го правя с момичета, но нямам никакво самочувстие и не виждам как скоро ще се целуна с момиче, камоли пък да правим секс. От това порно вече ме възбуждат само някакви извратени неща, а като видя гола жена на плажа дори не се заглеждам, а преди години гледах всяко хубаво момиче на улицата.

16.   аз и преди в друга тема го споменах, но ще ти кажа и на теб. Няма какво да те измъчва, важното е ти да знаеш, че си си хетеросексуален. Аз направих свирка на травестит(така наречени shemale) и никак не ми хареса, а тази постъпка ме направи директно хетеро, защото между другото аз тогава имах съмнения в себе си... Така, че спокойно ;)

17.   Щом те е срам от това и, съжаляваш за постъпката си значи определено не си гей :) А това кой не го е правил като дете... кой с приател, кой с приателка важното е да се търкаш :))

18.   хмм.. на много хора се е случвало.. аз когато бях малка също имах такива преживявания с приятелки. беше "забавно" от една страна, но от друга за мен беше "ад". тогава осъзнах, че ме привличат и жени. през годините пробвах и с момичета. не съм лезбийка, би сексуална съм понякога е в интимния ни живот с приятеля ми.

19.   Това е нормално, то кой малък не си е играл с другите. Ти ако като малък в детската градина не си си бъркал в... значи не си имал детство :) Споко

20.   и при мен беше така само че още по лошо с братов4е ми като бяхме малки го правихме ама без гащи търкахме се един на друг беше много хубаво след време аз спях само той ме... това продължи много дълго даже започнахме да си лапаме беше много възбуждащо

21.   е и какво толкова ;Д на 22 си, стегни се!! едно момче в детската лягаше върху мен и правеше странни движения, а аз не знаех какво се случва, а като малко по голяма с братовчедка ми се опипах 1 път.... ии ся даже те не си спомнят... 15 г. - момиче

22.   Не се филмирай човече! Всеки е правил щуротии през детските си години. Аз наприемр /жена съм/ се натисках с братовчед ми до към 7, 8 клас!! Кофти ми е, като се сетя, но живота продължава! Не се самоизмъчвай! Времето не можбеш да върнеш! Единственото, което можеш да съградиш /и то не изцяло/, това е бъдещето! :)))

23.   Аз бях още в децката градина когато моя първа братовчетка, 8г. по-голяма от мен, ме учеше как се целува с език и как да смуча гърдите и. Най-много ми харесваше когато тя смучеше пишлето ми. Бях любопитен да я разгледам м/у краката, но ми позволяваше да я пипам само през бельото, като ми показваше къде и как. Имаше и косми вече. Мисля, че още тогава изпитвах оргазъм но без сперма разбира се. Всеки е имал такива преживявания. Аз можеби затова сега харесвам все по-големи жени от мен.

24.   И аз така с моята приятелка си играехме, споко ;)

25.   Това не е страшно. Доста хора са го правили като малки с приятели от същия пол :)

26.   А страшно ли ако го направиш с брат си, защото когато бяхме малки по негово настояване го направихме? Беше през дрехите де. През това време ми беше приятно, но после се чувствах много зле като изнасилена.

27.   не е страшно, нормално е за доста хора :)

28.   Всички сме имали такива моменти докато се опознаем сами. С една приятелка близо година щеше да си откачиме гърдите от мачкане и да си сравняваме клиторите. Слава Богу сега съм си с нормална сексуална ориентация, имам си семейство, деца, а на ония смешки гледам по следния начин:
Първия ни допир е с човек от същия пол - това е приятелят, той ти е под ръка, той ти е достъпен, с него споделяш, от него не се срамуваш, с него си ги мериш, по него се равняваш, кое момиче на тези години е щяло да ти даде да я опипваш? Виждаш ли колко лесно е обяснението? Всички, всички до един сме правили подобни неща на тези години.
Това е една мила, детинска, смешна история! Всичко ти е наред, хвани си гадже! Може да не е най-голямата красавица или умница, но на теб ти липсва контакта с жена, допира на жена, миризмата.. Затова си се затръшкал, че преди 100 години си си мисли, че го правиш с момче. Нормален си и си готин!!!

29.   Нищо сериозно, и аз съм го правил по същия начин с мой приятел. Все пак говорим за 16г назад в миналото.
Тепърва си опознавал тялото си.
Това според мен е малко равносил на тройка само където липсва момичето. Това че си му го видял и докоснал не те прави педал.
Спри да мислиш над това и започни да мислиш как да свалиш някоя мацка. Казва ти го 24г. девственик който е луд по жените
но за жалост незнае как да контактува с тях.

Айде със здраве да гониш каките и след време да се смееш над случката с приятеля ти, и незабравяй че и той е правил същото като теб :D

30.   Хахахха, и аз имам такава "болна" тема. Като много малка, не мога точно да кажа на колко.. с братовчед ми си правехме колибка от масата. Слагахме едно одеало над масата и ставаше тъмно ии точно като колибка.. По принцип си играехме с войничета, светехме с фенери, ама веднъж не знам от къде ни хрумна братовчед ми да си вкарва чурката, където не трябва хахах... то беше до масата на пода ии случайно в този момент през прозореца надникна не помня.. или баба ми или дядо ми. Отнесохме един здрав пердах и конско, и разбира се срамния спомен хаха. Ама като чета горните коментари се успокоявам, пуу. Пък иначе в гимназията с едни приятелки постоянно си сравнявахме срамните устни, клиторите. Дори имах една приятелка, която вече като по-големи 17, 18 си мастурбирахме заедно, че и съм я задоволявала с ръка няколко пъти хаха. Лоша

31.   Ооо! Ти с приятел...е, ако това ще те успокои.. същите игрички сме ги правили и със собствената ми сестра... (момиче съм) можеш ли да си представиш! Та дори и бебета и правех хахаха :D отделно, че и в детската градина и училище /като по-малка/ сме имали и такива смешни изпълнения с приятели... да, определено след време ми се струваше доста притеснително, не за друго, ами просто защото звучи адски ненормално, но пък я виж - не сме били единствени хихи :) карай напред, не позволявай на такива глупости да те съсипват! :)

32.   Като прочетох всички писания и на мен ми стана по-спокойно. И и на мен ми се е случвало нещо такова. Като малък си с мой братовчед (момче съм) и взаимно си играехме с пишките. После това ме дерзаеше доста време.

33.   Господи! Много сме грешни тези които сме в тази тема.
Помня си че в нас винаги имаше любовни филми и баща ми имаше порно филми. веднъж бе скрил един филм в обвивката на еди който мразехме. и като малки на 11 и сестра ми на 8
си играехме с приятелки.

Веднъж с братовчедка ми си говорехме и тя сподели че като пипне с ръка леко между краката и е било хубаво. легнапме на леглото и си мислех че е нормално. натисках един два пъти и не ми се стори нещо особено. Обаче тя явно доста се бе натискала че се заключи. дойде баба ми и с майка ни се скараха яко.

След това помня как ми ставаше хубаво като гледах един дестки филм анимация а бе с сексуални сцени, взеха ни го братовчедите. като се върнахме със ссетра ми покрай ремонта на нашите си легнахме да спим. казах и знаеш ли какво видях, как мъжа лиже жената. И и свалих гащите и започнахда я лижа уж но просто бе лизване а тя на неотворени крака. Тя поиска да го направи и двете бяхме луди глави и си казахме че не ни е харесало защото представяте ли си не знаехме че големите се мият преди да правят такива глупости. После след някой месец и казах ето така се целуват и я целунах маъка ми понеже е много строга и мислеше че не сме правили онея простотии така ни зашлеви и ни посини здравата и после с една коприва ръцете и устата. мале още ми е неудобно.
Тогава ни се размина. после пак попаднах на порно и тогава поисках да си вкарам една част от лейка на 14 и след като разглеждах една книжка по сексология. Не се получи.
Твоето братче нищо не е аз се срамувам всеки път като отивам на гости при сестра ми. тя ми е споделяла че още на 7 и е харесало и сега свършва само като я ближат. толкова гадно и дяволски се чувствам! Ама е това. забравям го и понякога се сещам! А в нашия клас - 4-ти бяха хванали 2-ма братовчеди да го правят и ги изхвърлиха.

34.   Аз колко съмнения съм имал в себе си не е истина хах. И аз с братовчед ми обичаше да ме пляска по задника на 9-10 год (дано да е забравил), а на мен ми харесваше и си спомням поне 3, 4 такива случая. Във времето си мислех че съм бисексуален, тъй като се влюбвах в жени, но сексуалните ми контакти с някой не бяха добри поради простата причина, че първите пъти ме нападаха по-грозни и пълни момичета, а от по-хубавите се срамувах да не се изложа и в последствие от некъдарността ми в леглото се стигна до там да сбъдна една своя сексуална фантазия която винаги ме възбуждаше, да опитам свирка на мъж, около 1 минута разбрах че съм допуснал най-голямата грешка в живота си (това вече е срамно), абсолютно по никакъв начин не ми хареса, след това опитвах с момичета мой тип, хванах си приятелка и се ориентирах, просто бях извратен със себе си и се възбуждах от нежната роля когато съм самичък, но реалната ми тръпка сега и вовеки винаги е била към жени. Отърси се от тия неща които си преживял, махни това порно, тъй като сз харесвах чуждите големи членове и ме възбуждаха те в комплект с момиче, което си играе с тях, и заблудата в мозъка ми бе, че аз съм момичето, но това е най-голямата заблуда в моя живот, изпитано е вече, но не мога да споделя през какви периоди на осъзнаване съм минал, успокой се и си хвани някоя какичка