Споделена история от Секс и интимност

Аз съм туркиня и заради вярата си не мога да бъда обезчестена преди да се омъжа
Здравеите! Аз съм туркиня, и заради вярата си не мога да бъда обезчестена преди да се омъжа. На 19 години съм и имам приятел с които ходя от 3 месеца. Тои постоянно иска да спя с него, но аз отказвам заради вярата си. Не знам какво да правя ужасно много го обичам но родителите ми разберат ли ще ме убият. Така или инае ще разберат защото ще се оженя някои ден и ще се разбере че не съм девствена. Обичам приятеля си много, и ме е страх да не го загубя по този начин кажете ми как да постъпя.

Коментари

101-111 от 111

123.   отностно венчането може да се венчаете според исляма а да си кръстите децата, така ще хвърлите прах в очите на старите деградирали хора. на мойта жена братовчедка и също е женена за християнин. не знам какво ви плаши това.

125.   При мене положнието е подобно- аз съм мюсюлманка и приятеля ми е християнин. Правиме го анално и за първата бачна нощ ще съм честна. На другия ден старите могат да си пият блага ракия колкото си искат. Да им е сладко!

127.   Ето така се започва с тероризма! Изнервени, незадоволени жени. Фанатизирани, изкуфели мъже с промити мозъци. И после - християните им били виновни за това страдание, което сами си причиняват!!! Те трябва да плащат за техните глупости!

Защо германците не ходят да учат, да работят и да се женят в Турция или из арабиите? Ами всеки турчин гледа "да се уреди" в Германия? Щото е много лошо там, и защото хората, построили този свят и този живот, са морални деграданти в сравнение с "великаните" от исляма ли? А за нашите "турци" просто нямам думи - безродници! Нито са турци, нито са българи! Като им гледам помиярската политическа партийка - абсолютни паразити! Гледащи само как да завлекат България и за тази диверсия ако може и Турция да им плати, че уж защитавали нейните интереси... Нещастници! Мъчат си момичетата и жените, да не би да помиришат европейски к.р, че ако го сторят - никога повече няма да се върнат към рязаните им краставици и бастуни! "Аллах това казал - Аллах онова казал!..." - никой човек, почитащ и уважаващ Бога не би поставял ДОГМИ И ЗАБРАНИ на друго човешко същество, не би го карал да СТРАДА и да върви срещу сърцето и разума си... "Ето, ние отиваме в Германия, обаче ония там са абсолютни гадове, развратници, гяури и морални дегенерати! Ние сме великите и отиваме едва ли не да ги превъзпитаме!" - висша форма на тъпотия, простотия, профания, слепота! Да сте чули резняк да е измислил автомобил, самолет, радио, телефон, компютър, фотоапарат, космически кораб? Дай им само да колят и да бесят, и "акъл" да ръсят! Дай им да подстрекават към радикален ислям - една жестоко уродлива форма на исляма и на всякаква вяра въобще! Да караш ДРУГИТЕ да страдат заради собствената си простотия, уродливост и бездуховност...

128.   Ами, давай отзад и в устата. Другите туркини така правят.

130.   Добре, много хубаво. Ясно е какво целиш с коментара си, ако за теб наистина това е "обезчестяване" тогава не го прави, защото човек има единствено чест и достойнство. Ако пък си мислиш, че няма "обезчестяване" и са някакви традиции ми давай тогава само да не се разбере там, от който не трябва.

133.   52. Я стига глупости земи прочети библията. АД няма това са глупости, който не са реални. Има си хора в Италия дето раздават книжки на всички езици. Четох цялата и няма такова нещо като АД.

134.   всички туркини са готини, обичам ги !

135.   Колкото до Aллaх кaто име нa определен бог... Товa е aбсурдно!!! Aллaх в превод от aрaбски ознaчaвa Бог. Aллaх е думa тъждественa или рaвнa нa Бог, God, Gott (немски език). Aллaх или Бог( Йеовa) е единствения бог! Той е Повелителят нa всичко и нa всички! В него вярвaт и мюсюлмaните и християните. Просто християните приемaт ОСНОВНAТA истинa зa Светaтa Троицa, a мюсюлмaните не. Нaдявaм се дa сте зaключили от горенaписaнето, че съм християнин. Кaзвaм всичко товa, зaщото съм възмутен от мaсовaтa негрaмотност относно вярaтa в единствения Бог.

A сегa моето мнение по темaтa е следното: извънбрaчния секс е ГРЯХ! Не искaм дa осъждaм никого, но товa е истинaтa. Товa е кaзaно в Свещеното писaние (Библиятa), предполaгaм и в Корaнa (нaписaн от Мохaмед по обрaзец Библиятa) със зaповедтa " Не прелюбодействувaй. ). Въпреки товa любовтa е свято нещо и aко обичaш приятеля си зa нищо нa светa не се откaзвaй от него. Докaто сексa може дa почaкa. По вaжно е според мен дa не остaвиш религиозните и етнически предрaсъдъци дa те рaзделят от проятеля ти. ( Много е вaжно е дa прецениш дaли той е човек зa който си струвa дa се бориш, дaли нaистинa те обичa!? )

Успех,
Aнонимен

137.   Поговори с родителите си на тази тема, доколкото схванах не религията а страха от родителите ти те спира. Както християнството, така и исляма ни учат на любов и състрадание в името на мира и добруването между хората. Ако родителите не са с това разбиране, то твоята вяра няма нищо общо с тяхната "религия" /наложени ограничения на жените в един мъжки свят, никой бог не би го пожелал - както и да го наричаме Аллах, Ейова или Ом той обича еднакво всички свои чеда/ Винаги има и други варианти на интимност, орални ласки например, които ще пощадят така желаната от родителите ти девственост.

138.   Направи му чекия с гъз и ще запазиш честта си! Ако не си на кеф може и с ръка, гърди или уста. Не се ли сети сама?

140.   Продължавай да вярваш във АЛЛАХ :) и ще станеш ФРИГИДНА ТУРКИНЯ !!! Този въпрос по принцип трябва да го зададеш в някой ТУРСКИ САЙТ, а не тука в българските сайтове !!! ТУКА Е БЪЛГАРИЯ А НЕ ТУРЦИЯ !!!

101-111 от 111