Споделена история от Секс и интимност

Колко пъти се изложих
Ето я моята история. Даже ще ви бъде забавно, да я четете :) . Аз съм момче на 22 години. Мога да кажа, че от много малък съм си голям лъскач и направо без чекии, не мога, да живея. Имам съвсем нормален живот, но много обичам, да цепя злобарки(1-2-3 пъти дневно) особено когато за известно време, не сме се виждали с приятелката ми. Живея в къща в покрайнините на София и имаме съседка, която е решила да събира тен на двора. Случи се така, че вчера явно без да подозира, че някой ще я види, се беше съблякла напълно гола. Аз бях на долния етаж, видях я и нещо се събуди в мен. Започнах да лъскам, а тя се изправи нещо да премести и взе, че ме видя. Сякаш леко се намръщи, а аз клекнах моментално. След малко погледнах и тя си беше облякла банския. Направо умирам от срам, като си помисля, че ще я срещна на улицата. Притеснява ме най-вече това, дали не ме е видяла, че мастурбирам. Някак си, ще си създаде за мен мнение, че съм малко не наред с акъла.

Още 3 пъти съм се излагал с моето чекибойстване. Веднъж майка ми влезе в стаята ми, докато аз лъсках пред компютъра със свалени до глезените панталони. Друг път лъсках и не знам защо се изпразних в една чиния, но забравих, да я измия. Майка ми я беше измила и може би е разбрала какво е станало.

Баща ми също ме е хващал.
Седя на дивана и лъскам, а той влезе и ме видя. Каза ми, че се излагам. Като по-малък бях решил, да събирам семенната си течност в кутия от маргарин, която криех в едно шкафче. Нашите я намериха и ме питаха какво е. Аз казах, че не зная, но най-вероятно са се сетили. Като пиша тези неща, сам се смея на себе си, но и същевременно изпитвам страшно неудобство, особено от това, което направих вчера. Знам, че на много от момчетата се е случвало, да ги спипат в този неподходящ момент, затова чакам вашите коментари :).

Коментари

1.   Гнусна работа-в чиния! Ти срам и свян нямаш ли? Да не си животно, че не ти пука пред кой лъскаш? Ами ако утре отидеш на плаж и там ли ще лъскаш? !

2.   Не са ме хващали нито веднъж имам направо 6-то чуство и супер рефлекси. П. С Пълна нинджа чикибоец съм. xD

3.   XAxa и аз много се смях :) Пич не се притесняваи от нищо, повече ти го мислиш отколкото другите! Мерси за веселата история:):):)

4.   Не се бой че те е видяла, сигурно е оценила размера и мерака ти!
Няма да се учудя, ако скоро дойде и ти се предложи голичка!!!
Те, лелките, така им се иска да са с млади, но надарени момчета!
Късмет ти желая и да се представиш добре, по съседски, яко!
Пък и тя ще е печена, ще те научи на доста нови техники и пози!

5.   Пич ако те беше видяла че мастурбираш, нямаше да си облече баамския. Просто си е помислила, че само я зяпаш. Трябваше да си го покажеш да го види. Жените са чного любопитни и щеше да те зяпа а можеше и тя да почне да мастурбира. Изобщо, що ти пука чуждото мнение. Следващия път направо си го покажи. Е това за чинията и кутията маргарин си е кофти.

6.   До 5 от автора. Така е любопитни са. Тази жена малко си пада по "забавленията". Имам и мерак, така да се каже, но е семейна и трудно бих успял, да я предразположа. А това, да си го покажа, дори и да събуди любопитството и някак си, ми се струва като постъпка на психично болен. Може да и е интересно, но може и да се отврати.

7.   Не се притеснявай от нищо. Щом се е съблякла гола, това значи, че може да иска да се покаже на друг мъж. Не се крий, а й дай да рабере, че си я видял. Задължително й кажи, че е много красива и много ти харесва, т. е. вие вече си имате малка тайна с нея. Ако тя иска да я изчукаш, това непременно ще се случи. Внимателно, да не научи мъжът й.

8.   Аз съм N5 до автора, щом тя се съблича в своя двор на те какво ти пречи да си го показваш в твоя двор))). Помисли малко, щом се е съблякла, значи го е направила с цел. Ти си сбъркал като си се скрил. Това я епритеснило и затова се е облякла. В своя си двор прави каквото си искаш. Който нежелае да не гледа)))Успех!!! Не се притеснявай от мъжаи, тя трябва да се притеснява, че той може да разбере, че се съблича гола. Тя направо си го е просила.

9.   Куче от салам отвращава ли се))))

10.   Маструбацията момчета не е болестно състояние та да се смятате за психично болни. Защо я имате за нещо срамно та има ли мъж който да не маструбира. Все едно да ви е срам че имате пениси.

11.   Е виж, това със съседката... случва се. Случва се и вашите да те заварят докато лъскаш. Обаче това с чинията и кутията от маргарин е доста гадно.

12.   Хаха това с кутията от маргарин ме разби :Д как ти е дошло на ум такова нещо. Лъскай си на воля и хич да не ти пука :)

13.   Абе какво да ти кажа, баща ти ти го е казал "излагаш се"!

14.   Намери си гадже. ;D

Ягода

15.   Много се смях. Особено на последните случки. Ммого весела история.
момиче на 19

16.   Много забавни случки, посмях се доста :Д няма от какво да се притесняваш, а другия път не забравяй да измиеш чинията... :)

17.   От автораДа това с чинията наистина е било гнусно. Сетих се веднъж как си го вкарах в една от онези тесните стъклени чаши, използвах я за изкуствена вагина :D. И в нея се изтресках, но никой не я е намерил.

18.   аз съм момиче на 22 и често мастубирам често често понякога всеки ден зависи. Правяго от 10г и никои никога не ме е хващал в крачка просто бъди по предпазлив.

19.   18, е, ма ти като лъскаш не фъргаш по една шепа кереч в чаши, чинии и където ти падне!...

21.   Лелеле ти си за комиците бе, човек :D

23.   хаха много се забавлявах с тая тема и относно нинжо чикибойците.. и аз съм така :Д понеже съм винаги надървен сутрин и просто.. някак си не мога да си легна без да свърша (е в момента 3 дни не съм, мисля да викна някоя кака.. и да насъбера през това време), но чикиите са нещо нормално като си остане човек сам. Мен никога не са ме хващали, тъй като рефлексите са ми изключително бързи и на момента като някой влезне и ми спада и т. н.. и се правя, че нищо не се е случило.. бил съм на косъм два, три пъти... последно даже на монитора гледах едни клипчета с разни жени в гепиме и ми влезнаха в стаята.. не видяха, че мастурбирам, сигурно видяха клипчето с голата мадама, но не ми пука, това е нещо нормално с клипа.. но с тия чикии човек си скапва психиката.. до ден днешен се сдухвам, като съм на път да правя секс с момиче (особено ако е мой тип и е много красива).. за това гледам да ги понамалявам и да си тренирам предимно ерекцията, а не да свършвам всеки ден..

24.   И аз лъскам много бастуна, мъж на 31г. Женен с жена ми правим секс по три пъти в седмицата, но масторбацията е нещо велико почти всеки ден лъскам и съм в страшна форма сутрин лъскам, а вечерта направо цепа путката на мойта. За мен това си е напълно нормално само гледайте да не ви хванат.

25.   ха ха ха, много весела история, аз също лъскам яко, всеки ден по 2 - 3 пъти, на 21 години съм и честно казано не си спомням кога съм започнал. Мисля че е супер да си лъскаш имам редовен полов живот, но чикията никога не я забравям. Хващали са ме само веднъж, беше лятото и се разхождах в парка, мн мацки разсъблечени, кривнах в храстите и почнах да лъскам и тъкмо кат свършвах, един мъж тичащ в парка мина покрай мен мн се притесних и се омазах със сперма, а той само ми вика, споко бе пич лъскай си всички лъскаме и си замина.

26.   леле пална гадост..

28.   Ех, че ме разсмяхте! :)))))
Всеки лъска според нуждите си -тва е час от живота.
Чудя се баща ти кво се прави на... Мона Лиза

30.   Мн весела история. Предлагам всеки да сподели такива весели случки.
Ще разкажа и аз как се изложих яко и то заради този сайт. Чета разни теми и често попадам на подобни колко е нормално да ти е голям и аз реших да си го измеря, на 23 съм и никога не си го бях мерил. Бях на работа, в офиса бях сам, надървих се извадих си го и взех една линия с нищо друго не разполагах и започнах да меря. Беше лятото и компа ми е до прозореца, атой широко отворен. Както мерех и погледнах на вън, офиса ни е на вътршрн ъгъл и виждам как една съседка ме гледа от терасата. Умрях от срам, още ме е срам да ходя на работа.

31.   :D :D Мен не са ме хващали но един път в стаята си лъскам и както си е редом се цепя на салфетка но съм забравил да я скрия някъде и майка ми идва и зема салфетката и аз моментално я грабвам от ръцете и и тя ми вика що я зе и аз и викам по-добре да не знаеш :D :D Сигурно се е досетила.

32.   И мен са ме хващали, ама само 1 във 6-ти клас. сега съм на 15. те мисля че и сега ме знаят ама нищо не ми казват. само се еб*ват с мене. Като говорих онзи ден с майка ми по скайп вика на баща ми момчето си търси ама сигурно няма и разчита на ръцете си и баща ми се засмя. И майка ми му вика " кво бе ти като беше на 15 и ти се разкарваше със списанието на плейбой в ръката и се чудеше къде да се скриеш, за да си набиеш чекия. И той баща ми горкия садна. а относно до историята ти само това с чинията малко странно звучи ;д

33.   Коментар 3# направо ме разби тотално :D :D!! Относно това.. бъде по внимателен вече си на повече от 20 не си някакво 15г. дете и ако те видят нищо няма да ти кажат толкова нали.. всеки се поставя на твое място и другите хора са имали такива издънки, но все пак бъди по внимателен :)!

34.   Мен майка ми ме и хванала ама не докато го правя ами аз попринцип си го права с презерватив щото е по готино и после ги слагах в шкафа под леглото и веднъж майка ми е чистила стаята ми и ги е намерила и после ми намекна за това и ми е страшно неудобно ама беше отдавна

35.   Кутия за маргарин, човече... хаха, какво по дяволите??? Чиния? Сериозно? Дъ фук!!! Разсмя ме на глас в бачкането.. Но защо забога? Хранителни вещества за гладни дни ли искаш да пазиш?

36.   Номер 30 също цепи мрака :D

37.   Всички правим такива неща. XD Нали сме хора :)

39.   Това не е нищо пич, като ученик се прибирам в нас, а ми се изка, започнах да се преобличам, но на съседният прозорец, ( имам готина комшийка) тя се фръцкаше по прашки насам натам. Викам си ще го вадя, не се издържа, започнах да лъскам, и по едно време, влизат нашите, които ги нямъше в къщи, аз така се стъписъх, че от притеснение, не знам как стана, може би бях се възбудил много, и се изпразних, направо беше нещо страшно, след тая случка, две седмици ме беше срам да се показвам и разговарям с тях. Питате се като ме видяха, какво ми казаха, четоха ми конско, че вместо да се занимавам с това, има много други неща с, който едно момче може да се занимава. АБЕ ГОЛЯМ СРАМ, който не са го хващали не знае какво е.

41.   Ахахаха! Любимото ми беше това с баща ти! Представям си:
Ти си правиш квото правиш и баща ти влиза, спира на място и вика - Излагаш са! и си тръгва! Аненеен :Д Забавни истории :D :D :D

42.   "Пълна нинджа чикибоец съм. xD "
А аз минджа чикибойка 2-3 в седмицата :Д...

Лена

45.   Затова лъскам сам! :/ :D

47.   Хммм, и аз съм от чикибойците :D
Спомням си самото начало когато се учех, беше в 5-6 клас.
В час заедно с повечето момчета вадехме пишките и се започваше. Тогава още не пускахме "мехлемче" хD
На 25 години съм, сега най-често го правя под душа.
Нямам спомен да са ме хващали
И запомнете - чекията оформя характера, сексът е за престиж!