Споделена история от Секс и интимност

Не я привличам сексуално?
здравейте, М22 от Варна:) с годеницата ми сме заедно от 5 години, имаме дъщеричка на 3 годинки:) до преди година и половина сексуално връзката ни вървеше перфекто, правихме секс в седмицата 3-4 пъти, но от година и половина насам го правим веднъж на 10на дена...
като се опитам да говоря с нея нищо не мога да изкопча... просто нямала желание ... дали не е проблем в това че винаги я задоволявам сексуално?
моля ви кажете си мненията, няма друг мъж в живота и, в това съм сигурен, слабохарактерна е и не може да го прикрие :) какво да правя? любовница ли да си търся? чаках, чаках ... но година и половина мисля че е много ...

Коментари

1.   Предразположи жената-с жестове, цветя, вечери, разходки, смс-и... Мъжете като почнат да приемат жената като вещ и на нея и писва! То и от секс писва-всеки ден едно и също! Промени нещо в ежедневието и, може да е уморена, отегчена, стресирана, тъжна... Любовница щял да търси! Големи гадове са мъжете! Вместо да намери решение на проблема и да успокои жена си, той проблеми ще и създава!

2.   Заведи я някъде да сте насаме, може и в спалнята, направи и някаква романтична изненада и виж дали ще скокне с теб в леглото... Ако така не стане я заклещи някъде ( имам предвид така да я накараш да говори с тебе, че да не може да ти каже, че бърза или има работа) и поговори с нея, кажи и, че за да може един брак да бъде успешен, то сексът е важен фактор за продължаването му! Успех!!! :)

3.   от автора :) еми пробвал съм всичко но вече ми писна... последното нещо беше когато се прибра завари леглото с надпис от рози "ОБИЧАМ ТЕ" и каза "много пари имаме да ги харчиш за глупости"... ляга при мен, прегръщам я, целувам я нежно по вратлето и следва "ако ще почваш почвай че ми се спи" хахаха :))) никога не и се излиза мързи я... винаги съм и купувал всичко, не пия, не я тормозя, готин човек съм, незнам къде е проблема :))

4.   "ако ще почваш почвай че ми се спи"Господи, какво ли е да го чуеш от любимия човек? !? !? ! Да ти се прииска направо... Един приятел така споделяше за вече бившата си партньорка, живееха си заедно.. тя казвала "ако ще правиш нещо, прави" Все едно само си разтваря краката, та той да си прави "нещото"Ужасно е хора! Как го търпите? Жени... какво пък вие скокнахте да я защитавате? Егати - да кажеш на мъжа, който обичаш "ако ще започваш давай, че ми се спи" - ама той трябвало да се промени, той да се старае. Абе кога мъжете станаха жени... и заради кого? Той трябвало да променя нещо в ежедневието, той трябвало да й лиже задника, та госпоицата да и се намести товато и да си поиска секс. Съвсем объркахте ролите - после защо имало любовници? Авторе.. да ти кажа ли тъжната истина. Заблуждавате се, че се обичате, или по-скоро иска ти се тя да те обича, все така лудо, топло и спонтанно, но на нея вече й е минало. Има си дете, някаква сигурност, статут - за какво да се старае. След три години къде ще сте - пак сега горе долу три пъти в месеца намазваш и то с пазарлъци, а тогава ще е на три месеца веднъж и то едва ли не насила. Ти вече ще си с любовница, пресно венчан и с трети човек някъде там в сянката обаче не се гради семейство, не и такова, в което дъщеря ти да е щастлива. Вземи си кардиналните и верни решения за живота!!! Вече ти е наложително. И ти и жена ти сте още млади -имате шанс да създадете един по-полезен и щастлив живот с други хора. Как въобще поиска да се жениш за нея като виждаш накъде отиват нещата? Защо? След брака ще е още по-зле... ти вече щ си си нейн - в кърпа вързан, там под чехъла на прищявките й и въобще няма да се старае да те зарадва. Понякога само нея като си я присърби.. ще си изисква да й доставиш удоволствие и толкова. Така ли ти се живее? Плам

5.   Е, ти наистина ме шашна. Ако сега на по 22 не и се прави секс, то какво остава след 10 години, когато сте на по 30? Аз съм на 32г. и съм омъжена от 12г. , и вярвай ми секса е така хубав, както в началото. Не мога да си обясня нейното поведение и да я оправдая. Не мисля, че начина е да си намериш любовница, но и така не се живее. Попитай я къде е проблема и защо се държи така? Кажи и, че би я разбрал ако не те обича и не те желае като мъж и няма да се сърдиш ако иска да се разделите. Това мисля, че би дало резултат и би ти казала на какво се дължи.
Или пък ще поиска да се разделите. И в двата случея ще разбереш каквото искаш. Желая ти успех.
Маги

6.   Браво Маги!
Шапка свалям на жени, като теб!
Желая ти вечно щастие в семейството и живота! :)
М36

7.   Трябва да и осигуриш сигурност. Разбираш ли? ... Поне по бг стандарт... Престани с лигафщините! Ясно.. /. N. D. /

8.   Аз бях така последните месеци от връзката си с бившия ми. Но всичко беше заради проблемите. Когато не се карахме, сексът си беше все така хубав. Но то това май е масово явление... за съжаление.