Споделена история от Секс и интимност

Обичам го, но се целувах с друг
Здравейте! :) Имам си приятел от половин година, изключително свясно момче, което много ме обича и държи на мен, аз също. Той е най-хубавото нещо в живота ви досега... но да премина на проблема ми :) Скарахме се за известно време и отношенията ни бяха по-хладни, аз отидох на дискотека ии се напих, след което едно момче което ме харесва много и с което гаджето ми даже се беше карал предложи да си тръгнем заедно, като преди това се опитваше да ме целува пред всички но аз го бутах колкото и да бях пияна, тръгнахме си заедно хората ни видяха ии после се натискахме много в колата му, не го харесвам даже не ми беше готино но се разбрахме че няма да каже нищо, даже ми даде пример със две момичета които бяха същата вечер в дискотеката и седяха на една маса без нито едната нито другата да знае че всъщност той прави секс и с двете, това ми дава някаква сигурност но все пак, се чуствам като най-големия боклук и парцал на света, чудя се дали да кажа на гаджето ми.... или просто да млъкна ии да изчакам да мине време за да ми мине на душата, ще се побъркам гаджето ми не заслужава курва като мен...

Коментари

4.   Всеки път едни и същи оправдания... все алкохола Ви е виновен... никога не го искате, но въпреки това сте го направили...
Като не носите на пиене - НЕ ПИЙТЕ бе ма*ка му!

5.   "гаджето ми не заслужава курва като мен" права си ! :)

6.   Отвратителна си. Затова жените ни имат за курви, заради такива като теб. Не искам да те обиждам и обвинявам, но това са си курвенски номера. Не заслужаваш да имаш този свестен приятел, а да те третират като парцал ей такива като ония другия. Сори за критиката, ама немога да кажа и 1 добра дума в този случай.

7.   Завидно е това, че се самооценяваш като "курва". Кажи му, за да е наясно момчето. Даже му предложи да правите тройка.

8.   Олеле, доста комична история, на която доста се смях, жалко че ти си главната героиня на този епичен разказ. Ами какво да ти кажа, да не си се натискала... то това твоето е и малко к****нско да знаеш...

9.   Заради такива като теб вече не вярвам в хората и съм сам и не знам вече искам ли да го променя щото като видите свестен човек и се подигравате с него

10.   АВТОРКАТА : Пределно ми е ясно че алкохола не ми е оправдание, но ше се побъркам вчера видях момчето с което се целувах той не ми каза нищо, кажете ми да кажа на гаджето ми или да си замълча ии да изчакам да мине известно време да позабравя нещата???

11.   Поне му кажи на момчето да знае, не искам да те обиждам ама да знаеш че то така се почва с целувки, другия път като се скарате ще направиш свирка на някой дебел чичко дето хич не го харесваш и пак ще се оправдаваш и ще вярваш че няма да има последствия! След това ще започнеш и да му изневеряваш, едно куче научили се да яде ла*на отърване няма!!! Заради момичета като теб свестните момчета нямат доверие на жените и не смеят да се обвържат сериозно с момиче. Заради една като теб страдах дълго време! И да знаеш че ако те обича момчето след като му кажеш АКО ГО НАПРАВИШ изобщо де (много се съмнявам да му кажеш)повече никога няма да ти има доверие и няма да може да се примири ако го направи бъди сигурна че и той ти изневерява или не те обича чак толкова! Ако те обича обаче ще страда и нещата между вас няма да се получат! Доверието мила в една връзка е най-важното после е всичко друго и секса е последен! Една дама няма да постъпи така с гаджето си или мъжа си, един истински мъж няма да бъде с друга жена ако е влюбен в друга, Който каквото иска да пише това е истината всичко друго са оправдания!

13.   (11) Подкрепям те. До авторката отвратен съм от теб. И аз да кажа заради такива като теб ме е страх да се обвържа и не само мен но и много други хора...