Споделена история от Секс и интимност

На 17 съм и го направих за първи път с приятеля ми
Здравейте, на 17 съм и го направих за първи път с приятеля ми. Течеше ми кръв, дори ми продължи 2-3 дена след това. Втория път беше по същия начин. На третия път като го направих не ми течеше. Но след 1 ден ми течеше като отидох до тоалетна, за много малко. След това пак го направих и на следващия ден както си стоях усетих, че пак ми тече и пак за отрицателно време. Някoй може ли да ме посъветва нещо защото полудявам :( !

Коментари

1.   Винаги ползвай презерватив ще си спестиш главоболия!

2.   Абе вие хора ли сте, или разгонени кучета?! За едното е...ане ли живеете на тоя свят бе!

3.   Може и с лекар да се посъветваш. То не може от веднъж и хайде, нужно е време, това са нови усещания за тялото ти. Не бързайте, не правете резки движения, лека полека нещата ще си дойдат на мястото.

4.   Амм спри да праиш сеь докато си в цикъл иначе може да даряваш кръв някъде като си толко даштна

5.   Имам опит, а и съм изчел доста литература ... та спокойно мога да ти кажа, че според мен си за генеколог. Мисля, че щом ти тече така има проблем. На мнение съм, че приятеля ти не е съвсем разкъсал твоята детствена ципа. Може би е неопитен или има малък пенис. Както и да е. Най-добре посети генеколог ! Успех

6.   Моя проблем е че мислим да го направим с моето момиче обаче тя е дествена а пениса ми е 19см дълъг и 15 дебел и мн се притиснявам как ще мине дали ще я боли :( пак по темата наи добре на лекар с такива работи шега не бива :)спох..

7.   Абе кво го шашкате момичето ?! Споко бе мацко няма да умреш ама наистина ще е добре да идеш на гинеколог но аз сам сиг че тва си е просто защото това са първите ти опити в леглото.

8.   Абе най-вероятно яко са те разчекнали все пак преди това не си до правила нормално е.

9.   О боже как може да те шашкат така тея хора, спокойно миличка няма нищо страшно, ужасно много жени са били като теб, включително и аз. Не стига че ми тече кръв
5-6 дни след първия път, ами и всеки следващ секс до 10ия път примерно ми тече кръв, отидох на гинеколог тогава и ме успокоиха че просто химена ми е прекалено кръвоснабден. Не се притеснявай сигурна съм че не е нищо страшно, ако искаш все пак отиди на лекар за да не се плашиш.

10.   Ами аз мисля че е много срамно някои друг да те отвори затова бих предпочела да го направя сама... дали може да се случи нещо лошо?

11.   Сиг. ще съм банална, но иди на генеколог :)

12.   Обикновено при първия полов акт хименът се разкъсва до основата на едно или няколко места. Когато хименът е много месест (hymen carnosus), той може да затрудни половия акт и при разкъсване да се получи по-силно кръвотечение. Когато е назъбен или широк и ненормално разтеглив, хименът може да не се разкъса при сношението. При първото раждане хименът се разкъсва така, че остават малки остатъци.

13.   Номер 2 ме изкефи много!!! :Д

14.   от части не съм съгласен с номер 1 но отиди на гениколог

15.   15. мога да ти кажа няма от какво да се притесняваш то и при мен беше така като при тебе така че горе главата

16.   ами първия път може да не си го направила както трябва и да се е получила издънка

17.   към номер 6 намерил си къде да се хвалиш с "големия" си размер...момичето пита нещо ти...и от мен да знаеш,че размера не винаги има значение.както казва един приятел :"не е важен размера,важно е колко работа отмята" ;) тей че ако ще и 25см.да ти е дълъг и 20см дебел..на читателите в този сайт едва ли им пука.

А до авторката..наистина най-добре се консултирай с лекар,подобни сайтове не са място за такива въпроси с отговори от некомпетентни по темата хора...нищо лично.Успех! :)

18.   Хм, в продължение на 3-4 дни докато се изчистиш при първото проникване, при мен нищо нямаше.. нито кръв безпокоиство.. не съм имала проблем болката ми беше слаба.. бях на 16г само че като за 1ви път не знаех какво да правя.. след това ми стана приятно от другите пъти..

19.   здравейте да пръв път го направих преди ден, два вече не сме използвали гумичка но той не стигна до края, аз самата не усетих да е свършил, но каквато съм си паника аз си го попитах е казах че не сме се пазили. Той ми отговори че не е свършил и е сигурен на сто процента. дайте ми съвет четох различни неща, но все повече се обърквам. какво да правя?

20.   19 - ами ако не ти дойде си направи тест за бременност.
И за Бога, защо позволяваш някой да прави секс с теб без да ползва кондом? За мен ти не уважаваш тялото си и не си си направила никаква сметка, какво те чака, ако забременееш.
Никой мъж няма да те уважава такава.
Или ползвай кондоми, или си носи последиците - няма средно положение, както няма и половина бременна.

22.   до номер 19: не знам колко сте информирани, но преди самото изпразване от пенисът се отделя течност (предеякулационна течност) в която има малко количество сперматозоиди, съвсем достатъчни да оплодят яйцеклетката..

23.   Възможно е да имаш хив, направи си тест скоро.