Споделена история от Секс и интимност

Изпитвали ли сте оргазъм по време на сън и според Вас на какво се дължи?
Изпитвали ли сте оргазъм по време на сън? На мен лично доста често ми се случва. Не мога да кажа че ми липсва секс, но не мога да рзбера причината поради която се случва-не че не е страхотно чувството:))

Коментари

1.   дам и аз това се чудя. И на мен ми се случи снощи а вчера правех секс :Д не знам на какво се дължи но определено и на мен ми е доста интересно. Ще следя темата с интерес :)

2.   Аз не, но веднъж се събудих защото приятеля ми правеше секс с мен докато бях заспала. Каза че не искал да ме буди понеже ние спим голи и той направо го вкарал в мене, събудих се точно като се изпразни на дупето ми. ж 19

3.   На мен ми се случва рядко, но почти не сънувам като цяло. Дължи се на преживявания и мисли главно. Особено ако последно си мислел за / правил секс преди да заспиш. След като заспиш въображението ти продължава да работи и

4.   Дължи се на това че съня е достатъчно силен че да накара мозъка да се включат части от тялото за да изживеят това, което ти изпитваш в съня. Малко разум в главата трябва да има.

Death_Blade ^ ( PerniciousSentinel)

5.   Предполагам си момче нали? :)
То не е точно оргазам...
На това нещо в пубертета му казват полюция.

Предполагам си в пубертетна възраст...

6.   С интересни впечатления си останал, номер 5, че само при момчетата се случва това. Аз съм момиче на 18 и мога да ти кажа, че 95% от еротичните ми сънища завършват с оргазъм- напълно истински. Без значение дали сънят ми е с момче или момиче, почнем ли да правим секс, секунди след това свършвам. Събуждам се за няколко мига от усещането и пак заспивам. И се сещам за всичко на сутринта.
Gv.

7.   Да имал съм много пъти, с изхвърляне на сперма, за пръв път на 13.

м19

8.   1 път ми се е случвало, беше първият ми оргазъм. Бях девствена, на 16 години. Не знам на какво се дължи.

Ж22

9.   При момчетата и мъжете това се случва когато дълго време не са се празнили, по различни причини и оргазма на сън се нарича полюция, винаги завършва със изпразване. На мен ми се е случвало няколко пъти като тийнейджър, но преди няколко години (бях на 40 и няколко) също получих полюция, въпреки че редовно правя секс с жена си.