Споделена история от Секс и интимност

Секс командировка
Първият ден от моята командировка в Поморие беше към края си. Разбира се,
края беше с банкета-пийване и хапване кой колкото иска. Доста под пийнал
реших да се разхладя на терасата и да запаля цигара. Терасата на ресторанта
беше голяма и се откриваше страхотна гледка към морето. Имаше няколко колеги
които на бързо докато запаля цигара се прибраха. Остана само един- Иво, мъж
на около моите години, висок едър добре сложен, които беше се подпрял на
парапетa и страстно дърпаше от цигара си. Подпрях се и аз до него и какво
да кажа като за начало... реших да споделя колко много съм пил. Та да бъда
по забавен му викам-"толкова съм пил, че да ме опъне някой няма да мога да
се съпротивявам". Той се засмя и разговора тръгна....
Тръгна в посока различната сексуална ориентация, разбирането на запад за
свободата да правиш секс със същият пол, и нашите български нрави и неразбиране. И така от дума на дума.. аз споделих че имам такива познати, той
също сподели че познава хора които харесват мъжката любов... и тъкмо
разгорещени и леко опиянени от възбуда... дойде друг колега с който бях
настанен в една стая. Викам си аз, сега Иво ако продължи пред колегата
разговора... ебана ми е майката за темата която отворих. Но секундните ми
притеснения бяха издухани от започналата нова тема за работа и
заплати. Отдъхнах си и си мисля, че моят събеседник е доста
съобразителен-защо ли..? Минаха 10, 20, 30 мин... ново присъединилият се не
си тръгва. Аз се притесних -викам си ей на... един път да намеря човек за
такава тема и някой да ми развали работа. Темата, както разбрах по-късно
предстоеше да се обсъди не само на думи, а с дела.
След почти час време, разбрах, че събеседника ми няма намерение да си
тръгва не и преди колегата с когото бяхме в една стая. Направих възможното и
го накарах да иде да си легне като го увещавах, че е пил доста, говори
завалено и че и аз ще ида след малко. И така... след всичко това... Иво пуши
поредната цигара подпрян на парапета на терасата с гръб и набира кураж да
ми каже, че не само е имал "такива" приятели, а и има малко опит. Това ме
хвърли в екстаз....
За мен признанието беше достатъчно да пусна рака и да го хвана за
пакета. Той не само че не се дръпна, а отговори на моето опипване със
същото. Не можех да повярвам... той и аз... на брега на морето.. в малките
часове на нощта... с еднакви желания които открихме случайно. В един миг
той се доближи до мен и започна да ме целува.. и прегръща. Не знаех какво да
правя... все пак сме командировка.. с много хора и вероятността някой да ни
види не е малка. В същото време... горях от желание и възбуда от
непредвидената и не мислима от мен до преди час ситуация. Понеже беше
командировка на море в летен месец, той бе взел жена си и детето си които
се бяха прибрали в стаята. Не знаех какво ще стане... но исках това да не е
края. Хванах го за ръка и му прошепнах.. ”един по един излизаме от хотела и
отиваме на плажа”. Той малко се дръпна... заради семейството си.. но в крайна
сметка желанието надделя. След минута бяхме пред хотела... и тръгнахме към
плажа заедно... прегърнати. И двамата бяхме облечени като за банкет, с
панталони и обувки които още на първата вълна бяха в морска вода и
пясък. Разбира се, в такива моменти... това е само част от щастието.
Гонихме се по плажа, целувахме се бягахме и се блъскахме в пясъка.. като
малки деца. Все едно не бяхме мъже на 37 години…
В средата на плажа имаше подредени шезлонги, които ставаха като параван
закриващ ни от случайни погледи на минувачи зад плажната ивица. Стигайки
това място, той ме събори на пясъка и започна да ми разкопчава
панталона. Само след миг, налапа надървеният ми кур и го засмука
страстно. Беше доста добър на свирките-от доста време никой не ми бе правил
така яка свирка. Не останах много в тази ситуация, изправих се и започнах
да го събличам, той мен също. Останахме чисто голи на пясъка, само аз и
той. Продължихме да се целуваме страстно и да се търкаляме в пясъка. Не
пропуснах и налапах кура му, но пясъка полепнал по него ме принуди бързо
да се откажа. Аз също бях в пясък, които възпрепядставше желанията на Иво и
изтичах до морето, потопих се да се измия и се върнах. Иво ме чакаше
запалил поредната си цигара. Не му трябваше много за да налапа кура ми
отново. Нямаше вече как да се сдържа, обърнах го и започнах да го галя по
дупето и да масажирам ануса му. След като не се съпротиви на нищо, подадох
му отново надървеният си до краен предел кур в устата, и докато го
лапаше, аз наплюнчих дупето му. Вече нямах търпения да проникна в него. Той
застана безмълвно и послушно на колене, подпрян на двете си ръце с
навирено към мен дупе... Започнах да прониквам бавно, нямаше друга смазка
освен плюнка, а той беше определено тесен. Не исках да го заболи, да се
спре и всичко да свърши още не започнало. С леки тласъци успях да проникна
почти
до края, а Иво стенеше от удоволствие. Бях готов да напълня дупето му
когато той се дръпна рязко-явно бях стигнал твърде далече.. и го
заболя. Решихме да не пробваме повече в тия условия, той ме помоли да се
измия, след което отново без покана ме засмука яко. Не след дълго усетих,
че съм към края. Опитах се да се дръпна и му прошепнах, че свършвам. Реакция
от негова страна за не желание нямаше. Даже започна още по страстно да го
лапа. Напълних устата му с топла сперма.. която както видях той изгълта без
затруднение.
Поисках да го пипам за да свърши и той, но ми отказа-бил много пил и
нямало да може. Съгласих се. Запалихме поредната цигара, легнали един до
друг на влажният от нощта пясък, замечтани гледайки луната. И двамата не
знаехме как точно стана.. всичко.
Бяхме се виждали и засичали по други командировки, но тъй като сме от
различни градове никога не сме били близки, не сме общували. Той ми
сподели, че още предният път когато се засякохме в Пловдив ми е хвърлил
око, но никога не е предполагал че ще стигнем до тук. Аз също го бях
харесал…но и аз не съм смятал, че съществуват реални естествени начини за
запознанства. В годините на интернет и по -лесното и дискретно там общуване
и търсене на единомислещи бях забравил, че всъщност това е истинското
мъжко привличане. Това са моментите които се помнят за цял живот. Нещата
които се случват без план, без уговорки, без дълги чатове и безсмислени
писания.
Изтърсихме пясъка от себе си, облякохме „парадните” мокри и опесачени
дрехи и поехме към хотела. Все така прегърнати, скрити в тъмнината и
доволни. На следващият ден, гледайки към терасите на две от тях имаше
прилика- неговите и моите обувки и панталони съхнеха.
Имаше още една вечер престой в този хотел, но за мое разочарование не се
случи нищо. На следващият ден, той се държа дръпнато.. някак си гузно.. може
би заради семейството което го придружаваше. Разбирах го, защото и аз съм
женен, но го исках много. Обещахме си, на следващото събиране той и аз да
поискаме да бъдем настанени в една стая ако сме без придружители.
Не знам, дали ще има продължение, но знам че тази история ще остане в
моето съзнание за цял живот. Тя е първата така случила се за мен и може би
ще остане единствена.
Красиво, човешко и неповторимо е да харесаш някого и да го имаш. Дори да
има други пъти, първият е най силен, най вълнуващ... затова е
първи-ЕДИНСТВЕН!

P. S.
Имената на героя и мястото в разказа са променени, но съдържанието е 100%
мое реално преживяване.

Коментари

3.   измислици премислици

4.   Накъсването на абзаци недвусмислено показва,
че текстът е "копи/пейстнат" отнякъде.
P. S. Не си направих труда да го чета.

5.   Не е "копи пейст" от никъде. Писал съм го сам, на части и съм го архивирал в пощенската си кутия. Не съм отличник в компютърните програми, опитах се да го редактирам в word, но не успях. Все пак съм женен и не съм хлапе- налага се да се пазя от всички страни. Не участвам в конкурс, реших просто да споделя какво ми предложи съдбата. Надявам се който прочете цялият разказ, да добие предтсва и сам да прецени истинноста. Но смятам, че хора които са затвори страницата преди да я прочетат, нямат право на коментар. Автора

6.   Пиши продължение ;)

7.   аз пък напълно вярвам на автора :)

8.   Браво! Хич няма от какво да се срамуваш! Винаги съм се чудила защо две жени е фетш и прието навсякъде, а двама мъже е страшно забранено? Преживяването е било страхотно!

9.   Авторе преживяването ти е прекрасно радвам се за вас. Някой ден искам и аз да имам такъв прекрасен спомен. Не се ли замисляш за по-дълга връзка какво като сте женени за други дайте развод. За да, бъдеш щастлив пълноценно с мъжа на живота си!!!!

11.   Номер 6, има продължение:
http://spodeli.net/1/story-57111.html ;-)))