Споделена история от Секс и интимност

Масаж с освобождаване
Здравейте!
Искам да попитам дали някои е ходил на масаж с освобождаване и с какви впечатления е останал. Предполагам че няма значение от пола. Аз съм момиче на 27г. и имам приятел на когото му споменах, че искам да отида на такова място и той е съгласен. Ако има някои които да е ходил(а) на такова място нека сподели.
Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   За първи път чувам, че има подобни масажи за жена. И на мен ще ми е интересно да разбера впечатления :)

3.   Да и аз съм чувал само за масажи с "Хепиенд" които са за мъже.

4.   Към операторите. Снощи по това време ви писах за темата "Масаж с освобождение", но написаното от мен не беше публикувано. Мога ли да знам защо? email:... Поздрави. Денис

5.   Здравейте. Аз съм масажист и работя в 5 звезден хотел. Тук има разни видове масажи за релакс. Но правим и частни масажи с освобождаване(естествено с допълнително плащане). Вече много жени се подлагат на такъв тип масаж. Но ги обслужва мъж за по-голямо удоволствие(а мъжете се обслужват от жени... ) Та идеята ми е, че ако искаш може да се подложиш, стига да намериш къде. Ще останеш доволна

7.   само един въпрос приятеля ти наред ли е??? !?? !? !? !? ! ако мойта ми изръси подобно нещо... напрао не знам

8.   Дали е хубаво предполагам, че зависи изцяло от жената, която прави масажа. Аз се чудя друго - такъв тип масаж законен ли е всъщност? Масаж с освобождаване според мен представляла масаж, при който жена масажира ерогенните зони на мъжа, а накрая го докарва до оргазъм чрез мастурбация. Де факто няма извършен полов акт, но дали такъв тип масаж не попада в графа проституция, все пак извършва се срещу заплащане?

9.   Мъж съм на 34 г. и миналата година реших да пробвам какво е това „масаж с освобождаване“ и честно да си призная нито масажа беше на ниво, нито чекията след това :(((

13.   Масажите с освобождаване са за тези, които нямат партньор, с когото да правят секс.

Ако толкова много ти се иска такъв масаж - пусни порно с такъв масаж на приятеля си за да се образова как се прави и той да ти го прави. Така ще си спестиш парите.

14.   Тука коментарите не спират да ме изумяват. Не стига, че дава съвет по тема от преди 2 години и половина, ами и използва израза: "Пусни му порно да се образова". За пръв път чувам, че порното е образователно. Като си пусна порно не знаех, че се образовам допълнително. :)))))

15.   Опитах веднъж на морето - беше му много голям и ме боля
Ж,18

16.   Това е истинска проституция! какви са тези измислици? кого се лъжете, себе си или нас!
Засрамете се да пишете лъжи, кой този ненормален дето неговата ще му каже ами отивам при някой да ме чука и той да се съгласи, егати мъжете без чест и достойнство.
За мен тази тема я написал мъж масажист за реклама на този мръсен занаят, не съм моралист ама като е проституция кажете го така директно и ясно.
Моята ако ми каже такова нещо направо багажа и ще я изхвърля на околовръстното.

17.   Това е истинска проституция ! какви са тези измислици ? кого се лъжете, себе си или нас !
Засрамете се да пишете лъжи, кой този ненормален дето неговата ще му каже ами отивам при някой да ме чука и той да се съгласи ,егати мъжете без чест и достойнство.
За мен тази тема я написал мъж масажист за реклама на този мръсен занаят, не съм моралист ама като е проституция кажете го така директно и ясно.
Моята ако ми каже такова нещо направо багажа и ще я изхвърля на околовръстното .

20.   Аз съм мъж на 21. Ходил съм няколко пъти на такъв масаж. Страхотно изживяване си е. Има различни видове масажи. Разликата между обикновен масаж или масаж с освобождаване е, че лягаш гол при гола масажистка и след час масажи по тялото - получаваш и освобождаване(най-често с ръка). Обсановката е приятна. Заслужава си - много е отпускащо и разтоварващо. Не е кой знае колко по-скъпо от обикновен масаж и няма нищо общо с проституция, изневери и тнк :)

21.   Искам да попитам на каква цена е това нещо? И има ли за мъже такъв масаж или е само за жени? Секс има ли изобщо или е с чикия накрая?

Благодаря.

22.   Абе я стигаааа! Какво чукане, кви 5 левва.... когато жена отиде на масаж с освобождаване я масажират външно и вътрешно с РЪЦЕ! Чукане няма.... е някой ако си доплати може :) хахах

23.   Напишете на чичко Гугъл-тантрамасаж и действайте. Не е никаква сложност, всеки мъж маже да го направи на любима жена. Жената ще се гърчи от кеф.

25.   Здравейте, на всички! Искам само да добавя след всички тези отрицателни и положителни коментари, че масажите щом са измислени не са просто нещо. Те пряко ни свързват по-между ни, всичко е въпрос на мисъл и действие. Някой знае ли изобщо значението на думата ''ТАНТРА''? И каква е изобщо целта на този тип масаж? Мога доста да ви опиша и за мъжкия и за дамския масаж! Масажа на половата зона изобщо не е простичък както изглежда отстрани за всички ви, защото повечето от хората са неуки в много области. И нека първо прочетат малко книги, и съберат мислите си... и тогава да пишат каквото и да било. Спрете да се излагате, редно е когато нещо не разбира човек да попита а не директно да си пише нещата без да помисли че се излага.!

26.   Към ограничените в разбиранията си моралисти. Все пак не спирате жена си да отиде на масаж, да речем по здравословни причини. Правещият/правещата го обаче влага малко чувство от себе си, нежност, похвати "по ръба"... След процедурата, дамата ви тръпнеща, едва стига до душа... И се самоосвобождава. Ще ви разочаровам ако си мислите, че си представя вас в такъв момент. Идва си в къщи в перфектно настроение, като няма нищо против да ви дари/получи истиска порция секс. И го правите по-ненаситно от всякога.
Да се върнем малко назад. Не е искала от вас разрешение, но намясто е приела оферта "с освобождаване". Финала е една идея по-рано от душа. Пръстите - чужди, а не нейните. Голямата разлика за вас ако узнаете. Иначе нямате против, че някой ще я мачка, гали, опипва по всякакъв начин цял час (вместо вас, защото на вас не ви се отделя толкова време), но е голям проблем ако "масажа"се концентрира за 5 минути на опредебено място. Или за вас е проблем, че е свършила, че е достигнала върха на удоволствието? ... още намасата, а не малко по-късно под душа...
Всичко това важи с пълна сила и при мъжете.
Друг е въпросът ако изпълняващият процедурата в крайната фаза буквано яхва вашия човек за да изпълни предварителната уговорка. Това все пак във всички случаи се уточнява предварително - от него се определя надценката.
Аз само така ги виждам нещата. Нямам вътрешна информация. Добре ще е да споделят (най-вече дами) как се реализира последната фаза - с петинг или буквално с акт.

27.   Масажите с щастлив край са нещо прекрасно. В повечето случаи не включва сексуален акт както при жените така и при мъжете. Най-хубаво нещо, което получават жените е "скуирт" оргазъм, които при повечето е изключително труден за достигане. Масажистите, които се занимават с подобно обслужване на жени в повечето случай са много внимателни и съобразителност. Най-хубаво ти е не дамо, че получаваш един от най-хубавите женски оргазми изобщо, а и факта, че от теб не се изисква от теб нищо друго освен да се наслаждаваш. Ходила съм не веднъж и това е един от начините, с които се глезя 1-2 годишно. С масажистка ми не сме разговаряли на тази тема, не ми е предлагал тези услуги, ами след няколко масажи на цялото тяло, в които аз не съм му правила забележка за първоначалните масажи на дупето и гърдите се стигна с тактичен въпрос до това. Прекрасно изживяване, според мен човек трябва да се глези и задължителното трябва да се пробва. Ж. 20.

30.   Темата може и да е позамряла, но има ли във Варна масаж от жена за жени с екстри.

31.   Масаж с освобождаване е публичен дом, където на мъжете им провят масаж, завършващ с минет или чекия. При тебе тъй като си жена, ще е с напомпване.

33.   Тия масажи ги гледах по господари на ефира.Според мен си е чиста Чек*ия

34.   аз съм ходила в София при един масажист в люлин и наистина е страхотно 1 час масаж накрая те задоволява ръчно страхотен релакс ходя по 2,3пъти в годината при него

35.   Въпросът на N30 е за масажистка която да задоволява дами.

37.   Това си е точно проститутска услуга, чекиия срещу заплащане.

40.   Къде и как се намират тия салони? С обикновено търсене в Гугъл няма да стане. Кажете някакъв такъв салон...?

41.   Ако става дума за освобождаване на жена по-доброто средство е опитен в петинга мъж!