Споделена история от Секс и интимност

Не ме желае както преди
Здравейте. Искам да споделя нещо с вас. С приятеля ми някъде от две години водим полов живот, преди 3 месеца някъде всичко беше нормално. Обаче от няколко месеца има коренна промяна, той не ме желае както преди. Знам, че не ме изневерява винаги сме заедно, но някак си когато се отвори тема за секс веднага затваря тази тема и продължава с друга.

Правим го много рядко на 2 седмици веднъж, пък на мен не ми стига, желая го повече. Говорили сме по тази тема, питала съм защо е така, но той ми повтаря едно и също, че на мен ми се е струвало така нямало такова нещо. Дайте ми някакъв съвет, какво да направя? Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Да не би ти да си прекалено напориста и това да му идва в повече? А иначе мъжете имат такива периоди, и на мен ми се е случвало, може да е от жегите, а може да го притесняват съвсем други проблеми, които не иска или се притеснява да сподели с теб. Опитай се да го накараш да ревнува, може тогава да се сети, че си секси и другите мъже го забелязват. Но без да прекаляваш, разбира се. Ако се обичате това ще е временно. Успех!

2.   Има друга!

3.   От авторката:обичаме се взаимно обаче не знам защо се държи така, ние и двамата сме студенти той учи в друг град кат се прибере вкъщи винаги аз предлагам да направим нещо, а той постоянно ми повтаря едно и също, че е уморен много заради пътя. Не вярвам да има друга. Не Знам докога ще е така.. :(

4.   Авторке, как така хем винаги сте заедно, хем учи в друг град? Сара

5.   Имам го същият проблем. Заедно сме от почти 2 години, имахме прекрасен активен полов живот. Сега 1-2 пъти в седмицата... През другото време - изморен съм.... А не мисля, че може да се оплаче от мен.. Имам прекрасна фигура (спортистка съм), откъм бельо гледам да задоволявам всеки негов каприз - прашки, дантелени, боксерки, къси полички, рокли... Когато повдигна темата и той казва точно това - въобразявам си, така ми се струва... Ала аз с всеки изминал ден се чувствам все по-нежелана... Когато се наглася по-така, вече не го отбелязва, преди ахваше или казваше колко си хубава.. сега само виждам как обирам чужди мъжки погледи и получавам комплименти от други мъже, но не и от моят.... :( и аз не знам какво да правя, вече гледам да не повдигам темата.. ето на 19:43 а той спи, излегнал се е и спи.. :(

6.   От жегата е, просто либидото намалява.

7.   Не е от жегата. Аз съм мъж и мога да ви кажа, че следният виц е абсолютната истина:По какво можеш да познаеш, че един мъж е готов да прави секс? - Ако диша.

8.   От авторката:Това му е последната година и почти винаги е тука. В тия дни постоянно се караме, нищо не е наред и ден след ден става по лошо. И според мен е така жегата не е причина. Мисля, че няма да се оправят нещата не знам.

9.   Номер 5 имам същия проблем като твоя :D Да каже човек че съм дебела не съм тренирам от 7 години волейбол висока съм 1. 76 краката ми крака (1м точно :D ) дупето ми дупе, бюста ми бюст. мога сама да кажа красива съм! :D Като се направя преди бях мн красива сега даже незнам дали и забелязва. Другите мъже го забелязват поне (ама аз не искам те, а моя си да ме забележи, колко тъжно звучи :( ) А за спането е същата работа :Х (чак някой път се ядосвам )... А относно темата има много варианти : може да има друга (дано не е така ), може човека да си има проблеми и да не иска да сподели. може да не се чувства добре нещо. Може да има много причини

10.   До авторката и останалите с подобен проблем. Според мен ако нямат други, може да имат някакъв проблем, здравословен, психологически и т. н. Та, вариант едно е да Ви липсва комуникация, доверие, споделяне. Вариант две, просто да сте им омръзнали. Пробвайте с агресивно, мъжко поведение. С други думи, изчукайте ги! Ако не искат, минете към блъф - скъсайте с тях, но преди това бъдете готови, че може и да нямат против това. Така или иначе ще знаете какво точно става. Успех!

11.   Здрав, прав мъж да не иска секс - не е много нормално. Ако не го иска от теб, сигурно си го взема от другаде. Това обяснява и проблемите между вас. Очаквай скоро да скъса с теб.

14.   Чисто и просто повечето мъже в БГ след 30 става импотентни явно толкова си могат, бързо им спада тонуса... няма друга, той ако може с друга ще бъде и с теб..

15.   Може в нещо да не му върви, затова да няма самочувствие да прави и секс.
Но тово "много съм уморен от пътя" не ми звучи добре, че той би трябвало през целия път да си е мислил за това!!! И аз мисля, че си изразходва енергията другаде, но просто още не е сигурен какво точно става с него и не бърза да ти каже. Не знам, бъди готова за кофти неща.