Споделена история от Секс и интимност

Широка съм... защо?
Здравейте на 16 съм, и съм правела секс само с 1 момче и това е приятелят ми секса е супер възбужда ме ацки много както никой друк не е успял дори за 1мин. да го направи, а той понякога даже с поглед ме възбужда! Секса според мен е добре защото си позволяваме почти всичко сменяме позите и аз много се кефя, но днеска ми каза че съм много широка от вътре, и после му дадох да ме "оправи от зад" (за пръв път от почти година) Когато ми го вкарваше ме болеше много, но въпреки това той се опитваше да бъде внимателен (опитен е и знае какво и как да прави)

По едно време му казах да побърза и леле тогава за няма и мин. той свърши. Но така и не разбирам защо съм широка в случай, че не съм спала с други или че не съм раждала или някви такива.
Според вас защо е така и мога ли да направя нещо по въпроса защото аз се чуствам добре, но той не чак толкова много.

Коментари

1.   Стана ми малко смешно. Широка си била, просто повод ''да те оправи отзад''. Другия път, като ти каже така му кажи, че не ти си широка, а пишката му е малка.

2.   Сигурно има малко пишле-мишле;-)

3.   Да, можеш да направиш нещо по въпроса - да се поограмотиш малко, пък след това мисли за 'широчината' :)

4.   Не си широка, ами му е малък.

5.   Според мен е знаел, че се неопитна и така се е опитал да те манипулира, за да те изчука отзад. Милото дете! Как си се вързала. Сладурче...

6.   то няма нищо лошо в аналния вземете си отпускащ крем от секс шоп и ще ти е приятно

8.   Хахахахах пъво не си широка, ами инструмента е малък, и ако отделяш повечко секрет, триенето съвсем намалява и за това не те усеща. И второ тоя опитния няма да ти го надъни отзад и да те лашка. Първо ще си поиграе с пръстче и тн, докато се научиш да се отпускаш. На пича му е все тая, нали те е нацепил отзад свършил е вътре, направил си е кефа. Анди

10.   За случката на авторката не знам, но моя приятел каза, че съм му широка.... има ли някакъв начин да стана по тясна или знам ли да увеличим триенето :(. Има ли някакви упражнения, които мога да правя, евентуално намаляващи проблема.

11.   До авторката: както и в горните коментари ти казаха, просто това момче е искало да те мине и отзад. Не е трябвало толкова лесно да му се даваш.

А иначе до теб и номер 10: Просто се старай да държиш свити вагиналните си мускули докато е в теб. Тренират се като ги свиват и отпускаш всеки ден по няколко минути или когато се сетиш- свиваш, задържаш за малко и отпускаш :) Също така триенето и усещането са много по-добри, когато си по-овлажнена. А за тази цел не случайно има измислени лубриканти.

12.   Начи с един бивш, на който му беше малък, като се стисках отдолу му беше кеф.. а на сегашния, понеже му е нормален не му харесва да правя така... :) но пък аз го дразня :)

13.   Мерси номер 11, ще го изпробвам. По принцип съм се опитвала така да свивам по време на самия секс, но не ми се получава, дали защото нямам много опит все още или пък мускулите ми там са слаби... как мислите?

14.   въпрос към мъжете... дали сте попадали на подобен случай - на дадена жена влагалището да е с много гладки стени и липсва този ефект на дразнене на пениса...?

15.   Имам въпрос, спала съм с 15 мъже, ужасно, но факт... :( може ли да съм се разширила ? Приятелят ми го каза :( нямала съм акъл , дойде но със закъснение :( ако съм разширена и не съм раждала какво да направя ? Пластика?

16.   аз от мислите, че ми е малък и се депресирам от секса братко.. той на дължина е 15, 5.. не е малко, ама е тънък 11 см г. д.. а като съм чел какви влагалища има и знам, че не всяка жена ще ми е удобна.. сега имам приятелка, тя казва, че е тясна, като сложа презарватив ми увехва веднага.. докато преди това съм на 100%, като ме пипне, като я пипна при оралната игра.. вкарах и го без, всичко беше отлично, усещам добре нещата, идеална ми е.. тя вика, че е много тясна, чак да ми е тясна и да съм се мъчилл.. не съм, ако мога да си удебеля пишката с удоволствие, не мога да си търся жени по моя размер, аз че харесвам само слаби и дребни жени е така, ама кой знае какво се крие там отдолу.. за щастие не ми е къс, ама пък дебелината май е по-важна.. 11 нормална ли не е ли не знам, ама има доста жени, които няма да го усетят така като съм чел, а и се депресирам сам така

20.   До всички
Не ви ли стана ясно че размера не е толкова важен, отколкото какво можеш да правиш с него. Имате пръсти, езици и използвайте въображениет си. Има толкова много информация по интернета и ако се поразровите ще намерите куп интересни идеи. Аз направих така и сега преди секса започвам с леки масажи, целувки и милувки по цялото тяло и по някога тя се празни по няколко пъти още преди да и го вкарам. А ако отделя достатъчно време ги довеждам и до скуъртинг. Преди, по някога свършвах доста бързо, но откакто прочетох за един трик, сега мога да карам с часове. Пробвайте го и вижте дали ще работи и при вас - осем съвсем плитки вкарвния и на деветия - целия, и повтаряш така с часове. Някой тука каза че неговия не е много дебел - в такива случаи най добрата поза е да и вдигнеш краката на вратът си, защото в тази позиция се промня ъгъла и се стимулира Г точката. Можете лесно да я намерите с пръст, защто е разположена точно под хълмчето на венера и е малко по грапава и с леко притискане и масажиране може да доведете жената до оргазъм. Ако някой пробва тези неща, нека да пише тук как е проработило това при него. Успех на всички!

22.   Миличка, аз когато бях на твоята възраст също чувах такива коментари за мен. И се връзвах. Ама сега съм на мнение, че ако един пирон е твърде малък и с едно зачукване потъва в стената, то би трябвало да се смени с по голям пирон, а не да се сменя стената. Още не мога да разбера каква е тази щуротия да се мисли, че щовм жената е с по широко влагалище, то едва ли не целия квартал я е минал. Как на едни мъже пенисите са 20 см., а на други 10см. Еми така може и една жена да е по широка или по тясна. Ти си знаеш дали ще продължиш с това момче. Но не се отчайвай и не позволявай някакви неопитни пишман любовници да ти втълпяват комплекси.

23.   По-страшно е да не си плитка. Влиза ли целия?

24.   До 20-я. Порових малко в нета и да има добри идеи послужиха ми много добре и сега приятелката ми направо се разтапя, също така
проработи това с осемте и едно девето вкарвания. Благодаря. А до Авторката, видя какво казаха горе, просто те е метнал и си е направил кефа.

26.   Ако държиш на него и не искаш да го загубиш му давай отзад винаги когато поиска

27.   Не е ненормално. Някой момичета просто са по широки от други. А това, че си го правиля "отзад" или както му викате там си е в товя полза само. А и най-вероятно всичките му познати, вече знаят.

28.   Има значение размера разбира се. Моят на дължина е малко над средното, но дебелина определено е оскъден и малко под средното, та съм бил с раждали жени и са ми били супер широки, но моята приятелка сега ми е точно по мярка. То е ясно, че на дължина и е супер (16), но и на дебелина (10, 4), просто е много тясна. Има си жени за мен по-слабите с по-малко тазове, те са и по-тесни, а и по принцип само такива ме възбуждат, има и жени които не са ми по мярка, но за щастие и те не са били мой тип и не дъм се влюбвал в такива

29.   здравейте, имам си приятел и започнахме да водим полов живот но изведнаж се оплащи че неможе да ме осети тоест сам била широка моля да ми помогнете а аз много си го обичам и искам да го направя щастлив той досега не е имал друга в живота много ще сме ви благодарни ако ни помогнете

30.   Нито си широкa, нито му е мaлък ... просто сте мaлки и нямaте опит. Чети, интересувaй се, огрaмоти се и тогaвa нямa дa зaдaвaш тaкивa въпроси и толковa негрaмотно нaписaни! Поздрaви, зaмисли се!

31.   Може би защото си неграмотна. Така те наказва Господ. Който е тесен в главата става широк отдолу. На твое място бих наблегнала на учението!

32.   Упражненията на "Кегел" действат при жени, които се чувстват широки. В интернет има достатъчно материали. =]