Споделена история от Секс и интимност

Не го разбирам
Значи приятелят ми е на 22 години, аз съм на 20. Всеки път го питам дали иска да правим секс и той вика, че не сексът е важен и че иска само да ме прегръща, да ме гушка, но нищо повече. Твърди, че иска завинаги да сме заедно и никога да не се разделяме. Обаче аз разбрах, че е имал друго момиче, с което е правил секс по 2-3 пъти на ден. Още преди те да се разделят го попитах дали иска да се разделим, той каза, че за нищо на света не иска да се разделяме. Сега те скъсаха и пак не иска да правим секс. Аз досега не съм правила секс, но той не знае за това.

Наистина няам логично обяснение на поведението му. Единственото, което иска от мен е той да е шефът. Не ме разбирайте погрешно, винаги се съобразява с моите желания. Просто иска да се прави на мъж - да ми носи чантата с учебниците, да оправя компютъра ми, когато има прблем и подобни неща. Когато гледаме филм и аз искам да отида до тоалетната, го слага на пауза. Казва, че и двамата трябва да гледаме всичко.

Другото момиче е искало да става на нейното и той се чувства малко унижен от това. На мен ми вика да правим това или онова, аз никога не съм му се противопоставяла, но той винаги ме пита дали ми е удобно, добре ли ми е така и ако не ми е добре, прави всичко, за да ми е добре. Прави ми комплименти, че готвя добре. Аз знаех за нея и тя знаеше за мен. Само че до преди месец не знаех, че правят толкова секс. Айде, сега да си помисля, че се е задоволявал с нея ... добре, но те скъсаха и пак не иска да правим секс. Пак повтаря, че секса не е бил важен. Нормално ли е това? Може ли момче да обича момиче и да не иска да прави секс с нея?

Коментари

1.   Според мен той те обича.. знаеш ли колко момичета търсят именно такъв човек до себе си.. да ти прави комплименти, да те изслушва и да се старае ти да си добре... сексът не е толкоова важен и според мен! .. -untouched

2.   Нормално е разбира се. Сексът не е най-важното в една връзка, не го ли разбираш? Той е мъж на място така да се каже. Но ако ти е голям проблем защо не иска да го правите - просто го попитай! Но и според мен те обича. Успех!

3.   Абе как така хем с теб, хем имал друга и ти го търпиш? ! Ти май не уважаваш себе си, зарвжи го тоя боклук, изневерява ти щом не иска секс!

4.   Твоя ще се окаже голям тарикат, другата я е използвал за секс, а теб за слугиня (доколкото разбрах му готвиш и прочие) и още нещо, секс без любов може, но не и любов без секс, даже има и множество статии посветени на това в нета. Не си губи времето с него, рано или късно ще се появи друга, с която да се ч*кат, а ти пак на сухо!

5.   Все едно чета мойта история... о.О
И аз не знам какво забога се случва...
И мене иска само да си ме гушка и пр., когато аз имам нужда от нещо повече... А и след като разбрах,че веднъж ми е изневерил с бившата си в началото на връзката ни... не мога да му имам доверие, че не ми кръшка изобщо...