Споделена история от Секс и интимност

Гади ми се от сперма
Вече два пъти гаджето ми свършва в устата ми .. но и след двата пъти се чувствам ужасно - разстройство в стомаха и ужасни болки, докато не отида до тоалетна, което става след 1-2ч. , но неприятното усещане остава близо 24ч. Веднага започва да ми се гади от самата миризма (той не употребява алкохол, обикновен мирис). Дали има и други като мен? Аз съм по-гнуслива! Това не значи, че ме е гнус от него. Опитвали сме много други неща, които не ме притесняват толкова, но хубавото е, че той ме разбира и повече не ме е молил за това. Първия път не ми се искаше, но не го бяхме опитвали. Втория път се замислих, но си казах нека опитаме, може да е различно. Ала вече не смея.

Коментари

1.   Следващият път направо повърни върху оная му работа, че да му стане ясно веднъж завинаги

2.   Да и аз съм така с мъжа ми. Но с друг преди нямах проблем.

3.   Не е нещо ненормално, чувал съм и преди момичета да имат подобни проблеми. Просто му обясни, че не ти е приятно да ти свършва в устата и той ще те разбере, ако наистина му пука за теб, макар че не виждам какво толкова трябва да му обясняваш, тъй като той самият би трябвало да се сети, виждайки какво става след това. Но както и да е, поговори с него и не го прави повече, като не ти харесва.

4.   Спокойно! Това не на всеки му е приятно.

5.   И на мен ми е гадно, не го практикувам, но защо ти е да я гълташ, изплюй и си измии забите и устната кухина и няма да имаш ядове. А и ако приятеля ти обича канела, 1/4 чаена лъжичка ще направи вкуса доста по-приятен!
Пламси 22

6.   Автор: Е, не е нужно да повръщам, той не ме моли, разбира ме :) просто не знам защо така се получава

7.   За гълтане ли става дума или от самото изпразване в устата? За гълтане е често срещано явление, ако е само от празненето в устата... не знам, досега не съм срещал :-)

Кубрат

9.   Ти си издухай носа в устата му, да видим дали ще му е кеф :)

10.   Номер 9, ако тя изпитва оргазъм от това, защо не?

Кубрат

11.   Номер 9 ме разби :D:D:D И аз за първи път чувам за подобно нещо, на мен никога не ми се е случвало..

12.   Ако само се празни в устата ми и не гълтам, след като изплюя лапвам една дъвка с ментол и евкалипт или се жабуркам с кислородна вода - каквото е под ръка. Ако глътна - веднага след това пия една голяма мента /без мастика разбира се/ и нямам проблеми.

14.   Че кой те кара да му го лапаш!? Спермата е предназначена за путката, не за устата! А той лиже ли те?

15.   Просто гълтай без да мислиш. Иначе може да те остави. Мен така са ме зарязвали и е кофти. Сега просто гълтам и всичко е наред.

16.   Всичко си е строго индивидуално за всеки човек, даже за неща, станали едва ли не правила има хора, които не ги търпят, какво останало за по- ексхибиционистични и освободени изяви? ! Щом не ти е приятно, просто не го прави, това е компромис и за двете страни.
Лично при мен (М 34), поемането на интимните течности на партньорката ми ме възбужда още повече и ми доставя удоволствие определено, обожавам да и правя и кунилингус и анилингус. Естествено, чистоплътността е задължителна. Както казах, всичко опира до индивидуални нагласи, в някои случаи резултатите са и предопределени от предубеждения (например гадната представа за нещо бяло, излизащо оттам, откъдето пикае). Това е плод на собствена преценка (или на липса на такава, ако сме си наумили че това нещо е гадно, особено преди да го опитаме). Всеки си има право на избор и то трябва да се зачита, както в твоя случай.

Venom