Споделена история от Секс и интимност

Възбуда от аромат на пенис
Здравейте! Много ме възбужда, когато пенисът на приятелит ми не е мит! Има лек аромат на засъхнала сперма и урина. Но в рамките на нормалното ( всъщност не знам, дали това, което ми носи възбуда е нормално) Интересува ме и моля по-компететните да се изкажат - как се квалифицира това мое желание - като фетиш, като извратеностна разумното и нормалното? И това, за което разказвам мога да го правя сямо и единствено с приятелят си, не мога да си представя да душа и ближа леко вмирасаната пишка на някой непознат мъж, тогава това би ме отвратило!

Коментари

1.   Бих го описала като гнусно.

2.   От автора : да може би за повечето от вас това е гнусно и противно, а аз съм луд, щом ми харесва и не очаквам разбиране. Търсих часове мнение по тази тема, но нищичко не открих и реших да се допитам до хората тук. Дали има други като мен и как го намират този странен фетиш...

3.   За мен не е гнусно аз харесвам и миризмата на пот много.
Ж 22г.

4.   Първо от кой пол си? Не се разбира малко, а ми е любопитно. Второ не е ненормално според мен, просто си влюбен/а, когато човек е влюбен в друг такива неща му харесват и намира доста странни на пръв поглед неща у него за привлекателни и хубави. А и си си малко перверзен/на най-вероятно, но в границите на лекото и нормалното и безобидното. Напълно нормално. Много хора обичат и лека миризма на пот или крака у партньорите си, естествено никой никога няма да си признае, но такава е човешката природа, малко по-диви сме отколкото се изкарваме.

5.   Нормален фетиш си е. И аз понякога не давам на приятелката ми да се мие, и наполеон Бонапарт го е правил! Кубрат

6.   Ама ти си мъж!? ! Е, тогава това обяснява всичко.

7.   Ауу ма ти си мъж... е нормално е значи да имаш такиви фетиши... мъжете сте по разнообразни в тази свера на сексуално развитие... имам приятел дето ближе крака... аз тва не го разбирам, ... МЪЖЕ.. ;д!

8.   От автора : Номер 4, момче съм, гей двойка сме. ( между 18 и 21 г. ) Обожавам и миризмата на краката му, както и да ги ближа. Обичам и, когато целият е навлжнен от пот и гледам ка ксе стича по цялото му тяло...

9.   Бззз :Д не знам мене ми е смешно, извинявам се не е нужно да го споделям, но... ддз чеата 8 и се смея сама на монитора о. О аз имам проблем ХаХ ;ддд

10.   Аз само като прочетох заглавието се разсмях :D

11.   От автора :

Кубрат, какво й казваш и как я убеждаваш да не се мие? Колко пъти ви се случва да направите така и изпитва ли после тя гнус да те целува, след акто си я лизал?

12.   A той Кубрат не я убеждава, той си има влечение към малцинствените групи със индийски произход, познати в Бг като бразилци или орки.