Споделена история от Секс и интимност

В мен ли нещо не е наред или в него, или аз си въобразявам?
Здравейте на всички! Ще ви попитам нещо набързо, защото се нуждая от компетентно мнение (по възможност от мъжката аудитория, тъй като смятам, че мъжете ще са по-вещи по темата). Та да преминем към проблема... ако изобщо мога да го нарека "проблем" или всичко си е в моята глава и си въобразявам ...

Момиче на 20год. съм, приятелят ми също и на 20. Заедно сме вече повече от година ... в началото той имаше страшно голямо желание за секс (правехме го по 3-4 на ден все по негово желание), дори първият път, в който легнах с него беше по негово желание, един вид само той си искаше, не че аз съм нямала желание (била съм и с други момчета преди него), но не можех да се отпусна, бях като дърво и все той си искаше...

Към днешна дата - година по-късно, аз съм по-активната страна, постоянно аз си искам... понякога като е изморен и не иска, започвам да го дразня като започвам с френска, докато го възбудя и в крайна сметка пак го правим, но така излиза все едно, че едва ли не му се моля... Когато примерно не се виждаме 1-2 дена си наваксваме разбира се, но пак става по мое желание, на него му стига само 1 път, а първият път свършва за няма и 5 мин. и до там, повече не си иска, а на мен не ми стига...

Иначе на думи е добър "аз тва, аз онова" и само ме дразни, пък като дойде момента и не е толкова отворен... Като започвам да му говоря мърсотий и да правя пореден опит и той започва "ти си голяма мръсница", "ненаситна си" и разни такива от сорта ... та аз ли си въобразявам или с времето сексуалното му желание спада, или пък е изморен наистина от работа, или пък от жегите, не знам, не мога да си го обясня ... сигурна съм, че не ми изневерява по простата причина, че няма и кога, обичаме се, нон стоп сме заедно, казва, че го възбуждам, че ме желае... може би наистина аз съм прекалено настоятелна, а според мен мъжът трябва да доминира, всмисъл той е силния пол ... той трябва да си иска и да се бори ... а така излиза, че все едно аз съм мъжът ... така се чувствам ... възможно ли и е примерно всичко тва да му писне с тва настояване от моя страна и да ме напусне, колкото и смешно да звучи :D Давайте съвети :))

Коментари

1.   Жега, работа, стрес, напрежение.. Ако питаш мен много са факторите. От опит знам, че не е като да не искаме, но понякога си е и до възможности :)

*Syndrome

2.   Не е работа, стрес и тнт. Гадно ще ти прозвучи, но ще ти го кажа директно - поомръзнала си му в леглото.

3.   А ти как разбра, номер 2, че не е това и това, а е онова?

4.   И аз мисля, че си му поомръзнала.. не само в леглото...
Казваш "обичаме се", но това е само твоята гледна точка.
Аз знам, че мъжът, когато обича една жена я желае. Противно на всички клишета по темата страстта не намалява с времето, а любовта изчезва. Изминала е година.. горе долу за толкова отминават първите трепети, силните надежди, очаквания.. за една година виждаш човека до себе си и го опознаваш. Ако това опознаване не е довело до по-голяма страст и любов, до нови желания за развиване както в емоционално, така и в сексуално отношение, започва отдръпване.
И какво означава нон-стоп сме заедно... къде му е тръпката така. Ти винаги си там, на една ръка разстояние, залепена за него... това може да отблъсне много, не само мъжете, а по принцип човека.

Плам

ПС Горното ми твърдение, изключва възможността да си има проблеми с пари, работа, роднини, приятели и т.н. и да иска просто да се пооттегли малко от света и да се затвори в себе си, за да си ги реши.

5.   От авторката: Да, Плам права си донякъде, може и да съм му поомръзнала ... Ще ти отговоря на въпроса защо сме нон стоп заедно ... попринцип не живеем заедно, но все едно вече живея в тях, защото всеки ден съм в тях ... аз също мисля, че може би това прекалено често виждане е довело до някаква рутина вече ... всеки ден едно и също, всеки ден спим заедно, а така малко или много си омръзваме и тръпката изчезва :(

Казвала съм му няколко пъти да разредим вижданията, всеки да си има малко личен живот и пространство, но той категорично казва, че така го е страх да не ме изгуби, може би ме приема за даденост вече, за спечелен трофей (както повечето днешни мъже за съжаление).
Иначе напоследък наистина има малко проблеми в семейството, едно такова напрежение усещам в него, както и в работата, кой ли ги няма ...

Та относно секса, не че го няма или нещо подобно, но не е както преди, може би и никога няма да бъде :( Всички знаем как е в началото, има я тръпката, желанието, не познаваш човека отсреща, не знаеш всеки един ден какво ще ти предложи, любопитен си ... сега сякаш вече няма време за такива неща, познаваш човека до себе си, знаеш какво можеш да очакваш и просто вече не е интересно, остава само въпросът как да запазим любовта? Явно просто това е проблема, че малко сме си поомръзнали, друго си е като не сме се виждали 2-3-5 дена примерно и се радваме един на друг, има какво да си кажем ... Дайте някакви съветчета как да разнообразя връзката, как да я разпаля отново както когато е в самото начало :)