Споделена история от Секс и интимност

По време на анален секс да му правя ли свирки?
По време на аналния секс с приятеля ми след като го извади от мен да му правя ли свирки както по порно филмите? Нямаме проблем с хигиената. Някоя от вас опитвала ли е нека да сподели личен опит, а не видяно по порно каналите. Жена на 30 години съм от провинциален град

Коментари

1.   100 % измишльотина. С това накрая се очаква да се почне хулене от сорта на "Тъпа селянка" и т. н., някой си прави гаргара с нас!

2.   НЕ! Не е до лична хигиена, членът му е бил в дупето ти, това не е най-чистото и лишено от бактерии място. В порно филмите звездите са натъпкани с хапчета, промити са им червата, стомасите, преди да снимат са ги нагълтали с 1 тон химия, за да може от дупето във вагината или в устата. В реалния живот една клизма и задължителния за случая презерватив не са достатъчни. Ти си жена на 30 години, трябва да знаеш тези неща! За подобни експерименти най-малкото той трябва да си измие члена и да смени презерватива преди фреската.

3.   Глупости, номер 2 е тотален хипохондрик, лапай си най спокойно, досега не съм чул някоя да е умряла щото е лапала ляйняна патка.

4.   Ми...ти си лесна. Ако ти се прави му правиш, ако не - не!
Ако те притеснява, че може да има някаква остатъчна част от фекалии, първо се излюй отгоре...така че да го поотмиеш...

А ако сте скат-почитатели...може и, както си е мръсничък....

Сори хора, ама това е секса. Малко див, малко мръсен, напоен с всякакви течности, аромати и т.н.

Иначе какъв ти е проблема. Аз примерно си имам здравословни някакви проблеми със стомаха и не мога сякаш никога да се измия докрай хубаво. Но да ти кажа - не съм и се затормозявала толкова в темата, защото знам, че на приятеля ми нито му е гнусно ако се поизцапа малко, нито на мен ще ми е проблем да "изчистя" изцапаното...

жена на 24

5.   Дали да го правиш си е твой личен избор. Но ако го правиш влизаш в класацията ми за идеалната любовница и никой не може да те обвини, че не се раздаваш до край в секса.

6.   Добре де аз съм на 17 и не съм го правила досега отзад и идея си нямам как се прави клизма иначе не бих го направила това един вид да си ям все едно това сещате се

7.   Номер 4, доста ме погнуся от теб... а си жена.. пффф

8.   Аз съм БИ мъж и нямам задръжки да го взема устно. Всъщност свирки правя единствено ако имам и анален секс(пасивно). Когато режима и хигиената са 100% ануса няма киселата миризма и вкус на вагина. Понякога си слагам парченце банан, който при секса се размачква и предизвиква овлажняване на ректума. Заедно със спермата правят много ароматичен и вкусен коктейл. Честно казано сам си казвам, че искам да ми то дадат в устата след анален секс. Ако се притесняваш да започнеш от раз, помоли партньора си като си го извади от задничето да те препляска по бузките с члена си. Или докато те чука в аналчето пъхни си пръстче и можеш да опиташ на мирис и вкус
П.С. Сигнал, че нещо не е в ред е, че усещаш горчив вкус.

9.   Когато ти ехубаво не виждам какъв е проблема, хайде моля ви не ми казвайте че никога не сте целували партньорите си отзад.

10.   По принцип не съм гнуслив, но коментарът на номер 8 ми обърна червата :Д Иначе ном. 9 - да, целуване и лизане дори ОК, но да лапаш това от г**а в устата не го разбирам, колкото и хигиена да има, колкото и да е възбуден човек - не знам, гадно ми се струва. И не е въпрос на задръжки или нещо такова. Но хора всякакви :)

11.   Ей номер 7 защо се гнусиш от номер 4? Мен дори ме възбуди. :))

12.   До 10, попитай и други хора какво означава хигиена. А и да ти кажа, вагината е доста по-миризлива и невкусна от ануса. Вярно, че това което излиза естествено от там е горчиво, но със сигурност и ти не ядеш това което излиза от вагината. П. С. Ако това което написах ти се струва крайно невкусно порови се малко в представите си за секс.

13.   Ако те притеснява нещо, анален прави с презерватив и после го махни и му прави фелацио. Иначе няма проблем, в устата има повече микроби. Дано да съм била полезна.
Маги

14.   Аз съм пак 6 някой ще ми каже ли как се прави тая клизма

15.   е напиши в гугъл бе човек. Има много идеи. лично аз си имам балонче за клиза, водата гледам да е леко хладка, почти топличка. Не слагам сапун в нея (знам, че някои го правят, но четох, че може да раздразва лигавицата и не искам) Понякога използвам билкови разтвори - най-често от лайка.

А иначе самата процедура. Идеята е да вкараш някакво количество вода, което след това (някъде около 10 мин и по-малко) си излиза и те промива. След две клизми си чистичка и готова за приключения ;) Трябва да си се изходила преди клизма.

Плам

16.   Клизма се прави най-лесно с крушовиден дамски душ. Друг начин е като махнеш слушалката на душ батерията. След клизма, рядко може да се изцапа човек. Освен това и ануса си отделя страстен секрет, така че, е приятно и за приятеля ти да ти целува аналчето и ти да си му правиш свирки.

17.   Аз сама такова нещо немога да направя. Той дали ще иска да ми направи? Благодаря ви за отговорите

18.   По-глупав въпрос не бях чувала. Това просто е нехигиенично-не те ли е гнус и какво ги гледаш порно-филмите. Някои от тях са пълни идиотщини-като жена разтворила се и всичко и се вижда и мъж негър-много надарен я оправя. Пълна отврат. А после ако искаш му гълтай и спермата щото и това го дават по порно филмите. Идва ми да те нарека, че си много глупава.

19.   До 17, ами жените го раздавате, по гадежливи. Жена ми отказва да се целуваме след като съм я лизал.

20.   17 съм, имам предвид дали клизма ще иска да ми направи приятеля ми, защото сама няма да мога.

21.   аз съм момиче на 17 години с приятелят ми сме заедно от година и половина и сме опитвали какво ли не правили сме анален секс и след това съм му правила свирка, но разбира се всичко е до предпочитеие както на момичето така и на момчето. Не мисля че има от какво да се притесняваш :)Г. К.

22.   20, хахаха, а не искаш ли и да ти бърше дупето всеки път след тоалетна?

23.   Аз много пъти съм правила свирка на гаджето ми, по време на аналният секс. Изчаквам 2-3 минути след като си го искара да изсъхне лубриканта и започвам лапането. Той го приема неочаквано и това още повече го възбужда.

24.   До 20. Ако моята ме помоли да й наоравя клизма, не съм сигурен че ще имам сили да продулжа. Не си мислете глупости, прости няма да издържа психически! "Прокопий"

26.   Няма забранени неща. Опитай...
Аз съм го правила и беше доста странно изживяване...
Не повторих! Реших да не го глезя :)
Ж-19

27.   Аз съм мъж и досега не са ми го лапали като го извадя оттам, но ако някоя го направи, това ще бъде последната мацка в живота ми, ще ме спечели и друга няма да погледна.

28.   Най-малко от хигиенична гледна точка не бива да се прави. Освен това с мъжа ми, след 17 години брак, си имаме отработен начин, напаснали сме се. Когато го правим в дупето, той знаем че не искам да излиза до края. Не ми е приятно също и да свършва бързо. Ако дълго време не сме правили секс, го правим само вагинално, защото той свършва за 5 мин. и само се дразня ако започнем в дупето. После темпото трябва да е бавно, да ми целува гърба и врата, .... Изобщо, както казах отработили сме го с годините. Но никога френска след анален, въпреки мерките за хигиена. Важното е да се обичате.

29.   твърдо да!

31.   Аз така правя! По време на аналния секс обожавам да правя свирки... на другия!

32.   Аз съм трансс и когато зная, че ще имам секс два дни не ям. Ден преди секса си правя по дълбока клизма, а час два преди по-лека(с 0, 3л. ) само на ректума. После и аз, и партньорите ми се кефим на смени на позите. Можеш да си гарнираш ароматите и вкусовото с парче бананче, действа като лубрикант. Ако го правите без презерватив коктейла от сперма, бананово пюре и твоите сокчета са направо побъркващи. Само на казвай на мъжа си, защото ще започна да излапва всичко, което изтече от теб! ;-)

33.   Уфффф, абе хора, как ви завиждам само.. Моят пък е 16 см дълъг и 16 см обиколка и до сега все попадам на жени, та нито една не ми е дала да пробвам поне как е.. Ей, така май и ще си умра, без веднъж поне и там да съм бил.. Сигурно ви е много хубаво щом го правите..

34.   Аз съм Би. Обичам да го вкарвам в женско дупе, на мен да ми го вкарват и после да го поема дълбоко в гърлото-точно като по филмите! Всичко е в реда на нещата, при добра хигиена, желание и страст.