Споделена история от Секс и интимност

Изневерих
Изневерих на съпруга си и той разбра. Сега отношението му е много гадно, вече втори месец единственото което ме кара да правя е да му духам, шамари и гълтане както се израява той. Животът ми стана ад, моля за съвет ако някой е препатил същото.

Коментари

1.   Ти си си виновна. Изневярата е голям грях. За да изневериш значи, че не уважаваш човека до себе си. Поговорете и разрешете проблема.

2.   Не че не си заслужаваш отношението, но нужно ли е да го търпиш? След изневярата пътищата ви са се разклонили, ти какво очакваше - да се обичате дори повече от преди? Нормално е да откликва негативно на деянията ти. За съжаление от сега нататък не ви очаква нищп хубаво, защото ти вече си прескочила летвата, а той си е позволил да е груб с теб. Защо изобщо си с него, щом искаш да си лягаш с други?
Не разбирам такива жени. Нямате ли самоуважение, не можете ли да обичате истински?

3.   Нима си очкавала фанфари и френско шампанско? Направо ще падна, човека я хванал че се плющи като неначесана кранта пък тя се оплаква, че имал гадно отношение към нея, хахаха... бъзикаш се нали?

4.   А ти какво си очаквала? Както се казва: "га яди кифтетата ни рива". Няма да има оправия. Бъди сигурна. И е по-добре да няма, защото дори сега да се кротнете, ще минат години и при всеки, дори и лек повод това ще излиза наяве. И не се връзвай на приказаки, че ще забрави, че ще прости и т. н. Или пък на акъли и "личен" опит, които ще получиш тук. Просто приеми, че си направила нещо, което не се поправя. Че си стигнала до точка, от която няма връщане. И не е важно вече, кой е бил виновен, как, с кого, кога и защо. А що се отнася до начина, по който се изразява мъжът ти... , е това е въпрос на лична култура. То може би и заради това си изневерила, кой знае. Говоря ти от личен опит. Мъж съм и съм бил в положението на мъжа ти. На мен ми отне години да се залъгвам, че нищо непоправимо не се е случило, но накрая нещата станаха страшни. Каквото и да правеше жената, на мен все ми изглеждаше недостатъчно. И сега го вярвам. Просто винаги съм смятал, че доверието е като стъклена чаша - който първи я строши, остава жаден. И така. Жалко за ситуацията, но първо се мисли, а после инстинктите, нагоните и т. н. Защото инстинкти и нагони могат да се подтискат, а живия живот, отношенията с хората в 99% от случаите излизат от контрол. И последно - замисли се, ако мъжът ти ти беше простил откровенно и беше започнал да те обича още повече, как щеше да гледаш на него? А в бъдеще дали пак няма да... този път пък защото "мъжът ми е такава п. тка, че... "?

5.   Ами дай малко инфо за изневярата? Ако си си играла с него в продължение на месеци... Дай информация? !

6.   И ти как се съгласяваш с това "наказание"? ! Съпругът ти кара на първа сигнална, а ти му го позволяваш! Не мога да си представя, че някой ще ме кара насила да правя всичко това. Нямаш грам самоуважение, това е! Освен да си направиш тъжния извод за какво нещо си се оженила, не виждам друго.

Ели

7.   Бо. М39. И моята ми изневери, но не се държа гадно и по описания начин. Даже секса стана по-добър. Но моята продължи да ми изневерява още 5 месеца след като разбрах. Ти продължаваш ли да му изневеряваш?

8.   Здрасти не разбирам само защо още стоиш при него, има толкова много мъже на този свят все някъде ще откриеш половинка която да те допълни... Защо трябва той да се гаври с тебе, може да си изневерила и според мен човек изневерява само когато не е задоволен достатъчно, не си спомена за това как е било преди изневярата, но явно не е правил всичко за да те задържи... послушай ме не допускай да се гаври с тебе, не губи и останалото достойнство което имаш може би си сгрешила може би много го боли, но това което си направилa няма да се поправи така че повече не го търпи... Надявам се да съм ти помогнала с моя съвет

9.   Айде пак двойния аршин - щом е жена и изневерява е защото мъжът й не й дава достатъчно чувства и сигурност, а когато мъж изневери започват да го обиждат какъв мръсник и свиня е.

10.   Това не е истина.

11.   Номер 2, да не е невъзможно след изневяра хората да се обичат още повече от преди - секса да е по-добър от преди. Просто зависи от хората. Явно на авторката мъжа иска да е агресивен, досега е държал обноски, а сега вече може да си го позволи, защото винаги може да ? затапи устата... и в буквален, и в преносен смисъл... Кубрат

12.   Баба Пенка не одобрява изневярата, но е съгласна с коментара на Ели!

13.   До Ели (номер 6) - тя ли да си направи тъжния извод за какъв човек се е омъжила? !? !? !? Хахахахах. А защо не - той да си направи извода за каква ку**а се е оженил? !? ! Как може така да говориш, Ели? В случая тя е виновна а НЕ той. Тя си заслужава "наказанието". Даже и това й е малко. Много сте ми смешни всички тук които ще скочите да я защитавате и да упреквате мъжа й, че й налага такъв тип наказание. Жалки сте... П. С. Една жена се омъжва, а не се "оженва", както си се изразила ти :))Eclipse

14.   13, въобще не ясно поради каква причина мацката е изневерила. Нали сe сещаш, че причина все ще има и съвсем не е задължително причината да е, че тя си е к.... а по природа. Но каквато и да е причината е абсолютно недопустимо да се държиш като тотален комплексар, както прави така нареченият й съпруг, а тя да му търпи комплексарщините. Това агресивно поведение, както е казал Кубрат, говори точно за това, че идиотът няма друг цивилизован начин да се справи със ситуацията, защото толкова му е мозъка. Не че преди изневярата е бил нещо различно, просто авторката сега го вижда в пълния му блясък най-вероятно. P. S. Благодаря за поправката, особено съществена е - да, една жена се омъжва- какво променя това генерално в посоката на мисълта? Ели

15.   Боже! Този дори не заслужава да го съжалиш! Ако страдаше, измъчваше се, дори сканадал да направи - да го разбереш, да ти домилее, но това негоговото е гавра! Щом не искаш да се разделиш с този комплексар, изневери му пак, и пак, и пак... Той не бива да знае, но ти ще се чувстваш отмъстена и възмездена за грозното и отвращаващо те още повече от него "духане, гълтане и шамари". Аз този тъпак не бих го търпяла; за да тръгнеш да му изневеряваш - нещо те е подтикнало, омръзнало или отблъснало в него. Мила, нищо добро не те чака с мъжа ти, той няма да го забрави и няма да пропуска да ти го натяква. Даже ще те изнудва заради "греха ти". Това е отвратително! Пфу! Противен ми е без да го познавам! Разкарай го, жалък е!

16.   Номер 13, чуждата простотия не оправдава собствената такава. Като не ти изнася жената, ще се разведеш с нея. В случая мъжа ? използва нейната грешка, за да има причина да си прави каквото си иска, и каквото може би винаги е искал, но не е било "прилично". Не че авторката пращи от акъл, но и мъжа ? не е прав... Кубрат

18.   Всеки заслужава съдбата си! Докато има тарикати, ще има и будали. Като позволявате да ви тъпчат, ще ви тъпчат. Това да не ви е арабският свят бе алоооо??? Дай да я качим на стълба и да я убием с камъни, а? И аз съм жена и аз изневерих. Ама след това освен че си признах, му заявих ясно че ако трябва ще се разведа, но повече с него секс няма да правя. И не правя! Година и половина ми се моли, пари ми предлага, намира какви ли не поводи да ме изнудва за да легна отново с него, но няма да стане. Живея с него само заради децата и защото не ми пречи. Не изпитвам нищо към него и не се чувствам длъжна да правя секс с него. Това че по документи все още се водя негова жена, не ме прави негова държанка. А вие като позволявате да се държат така с вас, нека. Изобщо в кой век живеем? Чували ли сте за самоуважение някакво? Леле, направо откачам като чета за подобно отношение, ако изобщо тая история е достоверна!

19.   А защо трябва да му изневерява, или оправя проблема, или си събира парцалите и дим да я няма. Да и той не е прав, да се държи така, но вие как го осъждате без да знаете, какво му е на него и дали разказаното е истината, или иначе толкова искреното и вярно момиче, не е преувеличило. А до номер 14 хаха ти май го познаваш и знаеш какъв е бил преди това. Какви сте жените, на живо ще се избието, но иначе с/у мъжете се обединявате и защитавате като за последно, без значение кой е виновен и кой не.

20.   Да се убие с камъни-прелюбодейка! ... шегувам сеНищо не може да извини това, което си направила. Ако си имала нещо проблем със съпруга си и не те е удовлетворявало е било редно да си поговорите и открито и честно да си изясните ситуацията. А не да "търсиш мляко в чужда кошара" и да го лъжеш. Ако пък си залитнала и си се увлякла е трябвало да ти светне червената лампичка навреме и да се въздържиш от непоправимото и да се отдръпнеш. Мисля, че мога да те разбера, но не и да те оправдая. Сега съпруга ти те подлага на унижение, което показва колко му е гадно, че не си опазила достойнството му. Извини му се и го помоли за прошка... ако може. Ако ли не- си стягай багажа.

21.   "духам, шамари и гълтане " - добре те е подредил, дано ти дойде акъла

22.   Да, никой не знае кой е виновен и кой -не. Но дори и тя да е виновна, няма мъж, който да си позволява да се държи по този начин поради тази причина и нормален човек да му се възхити! Това си е чиста гавра! Обаче явно и тук пишещите от мъжки пол не сте малко, дето сте на неговия акъл! Прав си -женската солидарност е велика работа- точно толкова, колкото и мъжката! В повечето случаи. Има и изключения, но този не е сред тях. А авторката и тя си е за е... е дето го търпи. № 14

23.   18, да всеки заслужава съдбата си, и ти заслужаваш твоята. Не вярвам да ти е много приятно да си всяка вечер в компанията на човек, който не ти е приятен. и това, че се правиш тука на много велика не променя факта, че и ти си толкова виновна за положението си, колкото и мъжа ти. Само че тука естествено няма да си кажеш... Викаш да не се оставя да я унижават, а ти не унижаваш ли мъжа си по тоя начин? Кво беше дето казаха по-горе за двойния аршин? Сигурно и мъжа на авторката говори за нея както ти за мъжа си. Тва че си случила на мъж будала, дето ти се оставя, не те прави голямата работа... Кубрат

24.   22 какви очакваш да пишат? По интернет само социопати.

25.   Никой нормален некомплексирам мъж няма да постъпи така. Ти тоя откъде го намери?
Маги

26.   18, преди време живях с една като тебе много отворена, след 1 месец ме чакаше вечер като се прибирам с леген с вода, миеше ми краката и пиеше водата... намерила си църква да се кръстиш...

27.   Авторке, само не разбрахме ти обичаш ли го още и държиш ли да си оправите отношенията? Защото много от нас се впуснахме да го обиждаме и квалифицираме. Всъщност не разбрахме съжаляваш ли изобщо? А поне струваше ли си?
№25 - сладка си!

28.   До 23 - Кубрат, от 18 - Има една приказка - или си добър, или живееш добре! Аз лично предпочитам второто. Такива семейни "мероприятия" от сорта на "бой, секс и сръбска музика" не са ми по вкуса. Не унижавам мъжа си, напротив, дала съм му право на личен избор - други жени, развод.. каквото пожелае. А това, че той предпочита да е с мен дори и след изневярата, в никой случай не го прави будала. Доста е далеч от простотията, която явно движи малкото мозъчни клетки, останали на съпруга на авторката.

29.   Много тъпо изпълнение мацко. За напред няма да ти вярва за нищо. Така, че или си траеш или изчезваш. Защото вината си е твоя. Анди

30.   Номер 18/28, добре а защо е с тебе тогава, след като не е будала, не прави секс с теб и явно на тебе не ти пука особено за него? Аз не виждам причина да стоя с жена, на която не ? пука за мене и дори не правя секс с нея. Дори да мога да излизам с други жени, защо да не съм директно при тях? Нещо не ми се връзва историята ти... Не знам дали и доколко не го унижаваш, но предния ти коментар определено не беше особено уважителен към него... За героя на историята съм на твоето мнение, не го оправдавам, но това твоето не беше много далеч от женския вариант на същото нещо... Кубрат

32.   Я по-добре всеки по пътя си... веднъж разбито доверие, трудно се връща...

33.   Искам да ти кажа, че наистина си виновна, но не трябва да се отнася така към теб. Въпреки, че изневярата си е много сериозно нещо, не може да те прави на парцал. Според мен, ако не си решите проблема СКОРО, по-добре се разделете!

34.   Веднага бих ти бил дузпата! Не бих те доближил дори, камо ли "шамари и гълтане". (твоят явно е много закъсал да те ползва като к*рва ;-)

35.   Номер 27, благодаря за комплимента.
Авторке, нищо не казваш. Още ли го карате на бой и духане или вече сте се разделили? То бива комплекси, ама неговите са в излишък. И все пак не сподели как така разбра за изневярата? Защото при нас няма разбиране, ако има нещо всеки сам си казва. И изобщо как търпиш такова отношение?
Маги

36.   и на мен ми се случи почти същото, но след време му мина, сега пак си се чукам с други но внимавам, правя го само ако съм сигурна че няма да разбере

37.   36 - опита се да излъжеш, но не успя.

38.   Сигурна съм, че почти всички тук знаят от първа ръка що е изневяра, ма ся казвате, че е нормално да се отнася с нея, като с животно! Защо? ! Защото е жена ли? !

Авторке, честно, много си проста. Правят те на боклук, а ти си съгласна. Как да ти помогнем ние тук? ! Да му спираме ръката да не те удря, за да можеш спокойно да му гълташ ли..

40.   Ти се радвай че още е с теб

41.   Хахах добре де, само на мен ли ми се струва, че той е нещастен комплексар, а тя е разгонена и се кефи на малко садо мазо? Аз леко се възбудих при мисълта за духане, щамари и гълтане ;)
...защото, освен, ако не е зависима по някакъв начин, няма реална причина да стои при него, ако не й харесва.

43.   тоя твоя мъж нещо не е в ред да се държи така с теб а ти що позволяваш разкарай го да не е да са се свършили мъжете това е отвратително как ще живееш с тоя има да те тормози цел живот

44.   Е, след прочетеното тук се убедих, няма жена да не е КУРВА!!!

45.   И моята история е подобна. След 4 г. /загубени/ се разведохме по "взаимно съгласие". Сега съм щастлив с жената, с която живея.

46.   45 - недей така, аз загубих 25 г. с една интересчиика. Надявах се да ми изнвери, за да си намеря повод да я зарежа. Накрая аз си намерих приятелка и се развдох с голяма дандания, ама накрая си запазих и фирмите, и апартаментите и моята не получи абсолютно нищо.

47.   Ако писаното е истина, подобно отношение е недопустимо без значение какво си направила. Аз бих подала сигнал в полицията за домашно насилие.
44, доста преди ти да стигнеш до тоя извод, аз съм стигнала до извода, че всички мъже са курви.

48.   Жената: Защо когато мъж спи с 8 жени е пич, а когато жена спи с 3 мъже е курва?
Мъжът: Когато една ключалка може да бъде отворена с 3 ключа, тя не става за нищо, но когато ключ може да отвори 8 различни ключалки, той е безценен...

50.   Много коментиращи, но не сте били в такава ситуация. Значи, когато съпругът ми разбра за изневярата веднага поиска да се разведем. Аз не можех да отричам, просто нямаше как. Виновна бях и колкото да му обяснявах, че го обичам, нищо не подейства. Беше непреклонен. Убедих се, че е много трудно да обясняваш на един човек, че го обичаш, а изневеряваш с друг. Съпругът ми казваше "как така ме обичаш, а си лизала топките на друг". Ходи се обаснявай..
Изплаших се от развода много, разревах се и го молих да не се развеждаме заради децата. Знам, че по добър баща няма да намерят. Плаках и му казвах, че ще му се реванширам, цял живот ще си нося кръста и никога няма да се повтори. Той ми вика никога няма да бъде същото между нас. Аз пак настоявах да не се развеждаме, казвах му унижавай ме, нагрубявай ме, изневерявай ми, ще търпя само не го прави пред децата, когато сме двамата прави с мен каквото искаш. Тогава той се разкрещя и ми вика сваляй си гащите. В първия момент блокирах, той пак повтори. Свалих си ги и той ме обърна с гръб съм него на масата. Стоях така и чаках от очите ми потекоха сълзи. Нищо не последва. Обърнах се и го гледам седи на дивана и плаче. И аз се разплаках. Вика ми Боже докъде се докарахме. Не се разведохме, не преставам да се упреквам вътрешно за това, което съм му причинила. Представям си какво е било на душата му. Взех ки поуките. Бракът ни обаче укрепна отгледахме две прекрасни деца. Повече не го предадох, цялата тялом и духом съм негова, друг мъж за мен не съществува. Много повече го обичам от преди, защото той никога не ме нагруби, намекна или припомни за изневярата ми. Никога не демонстрира съмнение в мен. Той превъзмогна себе си и даде шанс на един брак да се възроди на ново, което в мойте очи го прави изключително специален и невероятен човек.

51.   до 50 - И все пак си нагла, защото казваш обичайки го си лапала топките на друг. Би ли се опитала да го обясниш защото и за мен е непонятно това.

52.   Абе,една жена надупи ли се на друг,не очаквай,че ще е човек с теб !!!

53.   Номер 50, историята ти ме трогна и е много поучителна. Важното е, че в сърцето си дълбоко си се разкаяла и в крайна сметка покаяла. Мъжът ти е изключителен човек щом е намерил сили да ти прости измяната. Хубаво е човек да научава повече такива примери за великата сила на покаянието и прошката. Никой не е застрахован от подобно прегрешение. Всъщност сред тежките грехове, този като чели е най-баналният, но опустошенията, които нанася често са жестоки. Колко много жени биват убивани заради изневери, колко много семейства се разпдат заради изневери, колко много детски сълзи са проляти заради едното ебане на нас възрастните... За това е хубаво, че сподели своята история, която показва, че не винаги това е краят и, че човек може да намери сили да се върне в правилният път.

Ще споделя и моята лична история. Преди 7 години се разведох с първата си съпруга, заради нейна изневяра с мой "приятел". Когато научих грозната истина бях съкрушен. Бях склонен да и простя, ако у нея имаше покаяние, но патката била влюбена и всичко приключи. Резултатът от нейната глупост е, че семейството ни се разпадна, а детето си носи травмите от развода и до днес. За това се зарадвах, че въпреки твоето безумие, семейството ви е оцеляло. Принципно семействата в, които е разкрита женска изневяра, оцеляват много рядко.