Споделена история от Секс и интимност

Космите на краката
Здравейте аз съм на 15 години и искам съвет трябва ли да си махам космите по краката? Какво харесвате вие жените? ако е по-добре да ги махам как и с какво? Повечето ми приятели си ги махат но техните са доста по-малко докато моите са доста дълги и гъсти а и повечето момичета които аз познавам не харесват космати крака.

Коментари

1.   Аз лично предпочитам мъже, които не се обезкосмяват пред такива, които го правят - все пак зависи и колко космати си. Във всеки случай помисли си защо искаш да го правиш - важното е ти да се харесваш, а иначе винаги ще има момичета, които да те харесват и да не те харесват и определено няма да ти станат гаджета заради краката ти - по скоро след като тръгнете, ако ги дразни такова нещо (някой ги дразнят космите, някой липсата им) ще ти го кажат. Ако ти ще се чувстваш по-добре, действай - препоръчвам ти кола маска.
Ана

2.   Моят съвет: Намери си приятелка, която те харесва такъв какъвто си. После ако искаш говори с нея и ако тя е за, махай ги. Това в случай, че го правиш заради жените. Ако е заради теб самия, прави това, което те кара да се чувстваш по-самоуверен! Повярвай ми обаче, с обезкосмени крака ще спечелиш точно толкова фенки, колкото и ще изгубиш. По-добре тренирай, това поне всяка го харесва! ;)

3.   За мен лично е по-важно мъжа да е обезкосмен от кръста нагоре, отколкото от кръста надолу. Аз не бих харесала мъж без едно косъмче по тялото, но щом ти държиш да си обезкосмен направи си кола маска.

4.   Моят приятел има много косми по тялото си, въпреки че е слаб, особено краката, също и по корема, поне на гърдите няма. Та мисълта ми е че не съм с него заради космите му, а заради самия него. Ако момичето е свястно няма нужда да се обезкосмяваш, защото без косми или с косми това си си ти, е при жените въпроса седи по друг начин :)

5.   Баба Пени никак не обича косми- обича мъжете да са гладки като женички. Ако иска косми ще си купи горила, таман се дресира по-лесно!

6.   Баба Пени метросексуална!

Кубрат

7.   Кубратче, баба Пени харесва истински мъже, които не разчитат на едните косми да ги направят по мъжествени, отколкото са :) А що се отнася до термина, по правилно в случая е да се каже, че си падам по метросексуални мъже, а не че аз съм такава, щото всяка една жена е, но все тая... Ако има значение харесвам и хомосексуални мъже също, много ми действат възбуждащо, но да не оспамим и тая тема...

8.   Аз пък супер много мразя голи охлюви. Ей такова същество никога не може да ме накара да правя секс с него. Нали е мъж???? Супер много ми пада либидото, а и през цялото време да мисля, че имам повече косми от него - тц!!!

Д.

9.   Баба Пени ме разби и тоя път! Евала.. Wall

10.   Аз мисля, че не трябва да махаш. Тва е съвсем хормално нещо (аз мисля така ). Но честно казано не харесвам косми на краката. :) НО РЕШЕНИЕТО Е ЛИчНО ТВОЕ!!!

11.   Д. ами ако не е обезкосмен, каква е гаранцията, че ще има повече косми от теб? ;-)SCNR, Кубрат

12.   :D :D :D И ти си прав. Но изхождаме от презумпцията, че аз все пак си махам космите навсякъде, освен на главата :))

Д.

13.   Ами както си прецениш, но мисля че ако си с нормално окосмяване не би трябвало да те дразни, нали по това все пак се различаваме от вас? , защо ти е да ги махаш, а и наистина тези метросексуални мъже-жени вече много взеха да ме дразнят.

14.   Ами най-добре се посъветвай с майка ти. Тя е жена и ще знае методите за обезкосмяване. Но започнеш ли сега, ще трябва да си ги махаш. И не ти препоръчвам бръснача като за пръв път. Направи си кола маска. Не боли чак толкова много и по-дълго време ще ти издържат обезкосмени. Аз съм жена и не харесвам космати крака, особено ако са прекалено много.