Споделена история от Секс и интимност

Голям ли е шанса да се забременее от мъжкия секрет
С приятеля ми правихме секс без презерватив (беше ми за първи път) и искам да попитам много ли е голям шанса да забременея от секрета, който се отделя?

Коментари

1.   50:50 или ще забременееш или няма :-)

2.   Той в теб ли свърши? Ако не е, вероятността да си бременна е малка, но все пак я има.

3.   Не се шашкай... има вероятност, но е около 0, 00001 %, на практика нищожна.. За по-сигурно другия път използвайте контрацептиви (освен ако не искате деца)! Успех!

Wall

4.   Голяма е. Използвайте си презервативи и няма да се безпокоите. Сега вземи Ескапел, ако не са минали 72 часа.

5.   Напълно е възможно. В момента съм бременна и е станало точно така както описваш. Винаги имай едно наум, че в течността, която се отделя при възбуда от мъжа има сперматозоиди, и ако си в овулация шанса да забременееш не е просто 50:50 а е направо 80:20.

6.   Ту партс : фифти фифити.
Самтайм люн, самтаймс линс.

7.   Ако питате мен е Божа работа :)

8.   Зависи от секрета, ако е ялов няма страшно.

9.   Това са глупости моита жена досега за 20 години не е забременяла и никога не сме ползвали предпазни мерки само когато съм искал да свърша вътре тогава е хващала.

10.   Виж сега, с моя приятел го правим много често и мога да ти кажа от личен опит, че има два вида секрет: първият е секрета който излиза както и при жените и то е за да се овлажняват половите органи по време на акта и точно тази течност е напълно безопасна! Вторият вид е спермата, за която съм сигурна, че си на ясно, че от нея има доста голям шанс да забременееш! Мога да ти кажа да ползвате презервативи и дори когато тръгне да свършва да го вади, защото много често се къса презерватива! :)

11.   Не може 2 дини под една мишница. Хем "туй в онуй", хем душата в рая ;-)

12.   Може да се забременее, защото освен овлажняващ характер, онова що излиза преди еякулацията също може да носи и сперматозоиди. Шансът не е голям, но е напълно възможно.

13.   Имам няколко аборта и две деца. на 45 години съм. моят многоуважаван гинеколог изрично ме е предупредил, че от секрет СЪЩО се забременява. Макар наистина да говорим за минимален шанс - теоретично, да, възможно е да се случи.

14.   Аз и приятелят ми го правихме когато бях по време на цикъл и възможно ли е тогава да забременея от въпросния Секрет???

15.   Здравейте , много се притеснявам след снощи .... Бяхме с приятелката ми (девствена е) и си го вкарах в нея но само главичката , та въпроса ми е възможно ли е да забременее от секрета (който е възможно да съм отделил)

16.   хах напълно е възможно защото и на нас ни се случи така и сме с близнаци ...

17.   Може ли някой да отговори на въпроса на номер 15, и ако е възможно какви са шансовете. Спешно е. Благодаря предварително на отговорилите

18.   Моят въпрос е: може ли да се забременее от този секрет, ако момчето случайно се е пипнало и после е вкарало пръст в теб?

20.   Образовайте се малко и тогава започвайте да правите секс, бе хора. Не се ли научихте, че от играчка става плачка? ! ... Сексът няма да избяга цял живот ще се "мъндръсате", по-хубаво ли е на тези години да се заробите с едно дете? ! Информирайте се първо, не после да ревете що сте бременни по форумите, да се чудите как ще казвате на родителите си и откъде ще търсите пари за аборти, че покрай вашата необразованост и глуповатост теглят и вашите родители. Няма да коментирам и възрастта на девойката, че става дълга и широка...
И да- може да се забременее, да взима Ескапел докато има време, че после да не четем тема-Откъде да намеря пари за аборт.

22.   до номер14, и по време на менструация може да се забременее, ако налице е ранна овулация, защото сперматозоидите живеят до 6 денонощия в матката.

23.   До автора на темата - да, възможно е. В овлажняващата течност, която излиза се съдържат сперматозоиди, които могат да са достатъчно способни, за да оплодят яйцеклетката. Зависи от това дали жената е в овулация, ама да не задълбавам много. Ползвайте си презервативи или момичето да пие хапчета против забременяване и това е. Спокойно - това, че от тях се пълнее е мит.
До номер 22 - тия сперматозоиди са някакви рекордьори. За сведение - при гостоприемна среда у влагалището и матката на жената и при идеални други условия сперматозоидите живеят до 72 часа след като напуснат семенниците. Ако са във външна среда - само няколко часа. Тези 6 дни си ги избий от главата. Неслучайно хапчетата за спешна контрацепция (Ескапел и прочие) трябва да се вземат до 72 часа след акта, макар че са ефективни и до 120 часа след акта, само дето колкото по-рано се вземат, толкова шанса от забременяване е по-малък). Тези хапчета съдържат най-често прогестин или комбинация от прогестин и естроген. Тяхното действие се изразява в това да попречат на оплодената яйцеклетка да се прихване здраво за маточната стена, като по този начин яйцеклетката (дори и оплодена) се изхвърля от тялото на жената.