Споделена история от Секс и интимност

Не мога да спра да мастурбирам
Здравейте,
Аз съм момче на 16 години и имам сериозен проблем. Работата е там, че не мога да спра да мастурбирам. От 8-9 годишен съм започнал и до сега не съм спрял. На ден мастурбирам най-малко 3-4 пъти, а най-много съм стигал до 9-10 пъти. Ако не бия поне 1 чекия на през деня, усещам как ташаците ми почват да се издуват и втвърдяват. Имам чувството, че ако не ги празня по няколко пъти на ден, ще се пръснат! Ако не съм се празнил цял ден и бия една чекия вечерта, изхвърлям цяла локва от сперма. Мога да мастурбирам и с порно и без порно. Вече и пенисът ми започна да се уголемява доста(сигурно от прекаленото лъскане, вече изглежда като на тези от порно филмите-дебел с изпъкнали вени и достигна почти 20 см) и започнах да се притеснявам. Моля ви дайте ми съвет, как да спра да мастурбирам по толкова пъти на ден, защото от 8-9 години не съм спирал! И моля не ми казвайте да се намеря гадже, защото горко и на нея, ако е по цял ден с мене... И моля без тъпи коментари и подигравки, защото въпроса е сериозен!

Коментари

2.   Ем иди на лекар пич! Ще те посъветва какво да правиш! Наистина иди на лекар! Не да те изпразва лекаря, а да ти даде съвети! И може би ти се струва, че ташака ще ти гръмне, защото не си свикнал! Просто си свикнал всеки ден да го лъскаш и то по няколко пъти! Затова казван. Просто не си свикнал!

3.   Момче, аз мисля, че единственият начин да рещищ този проблем е да си хванеш за гадже някоя нимфоманка.
Но тогава пък ще се получи така, че освен за секс вие за друго няма да имате време :)

4.   Ами аз съм чувала че е полезно но не по толкова пъти. Според мен не е вредно. Но помисли като правиш секс с момиче ще свършиш доста бързо. Спри се малко защото като свършиш 2-3 мин след като те е пипнала ще е срамно за теб! МАЛКАТА!!

5.   Аз съв вовче на 16 години с никога не съм маструбирал. Искамда питам това имали някакви последствия?

6.   Оф, стига си се сдухвал. Всички момчета на твоята възраст са минали през това. Мисля, че е нормално. Просто гледай да не прекаляваш- по 10 пъти на ден е прекалено. Веднъж, два пъти е ок. И си търси релни контакти ;)

7.   От Автора до Номер 4!

Да ти кажа честно, мога за 20 минути да свърша поне 4-5 пъти и всеки път бълва сперма. Горко и на момичето, с което ще правя секс.... Та аз ще я съсипя(Пък съм и много перверзен). Всъщност съм издържал 2 дена в живота си без чекий. Тогава бях започнал да играя WOW и се бях зомбирал, но бързо премина и пак почнах :D

16.   Братле, аз съм на 23 и да ти кажа и сега ми се случва като нямам приятелка и например съм цял ден в нас да го намлатя 2-3 пъти. И аз на твоите години лъсках по 4-5 пъти всеки ден, ръгах го една туба, правех си гъз от два пояса и там ръгах.... абе чисто като луд. Циках на всякъде - по пода, по клавиатурата, по снимки, по вестници, в шепата... Веднъж си бих чекии на Цеца Величкович и така се бях възбудил, че нациках монитора. Няколко пъти съм си цепил кожата и ми е текло кръв.... За пръв път правих секс като студент и за да издържа повече си бих два пъти чекии преди да дойде момичето. Наистина много издържах, направо нямаше свършване и ръгах като обезумял.

17.   Мастурбирането убива желанието ви за секс и влечението ви към жените,не прекалявайте с него.

18.   Ако си млад желанието не умира даже веднага след празнене . От личен опит во го казвам .

19.   Колкото и млад да си след еякулацията се чувстваш отпаднал, спи ти се, ако го правиш по няколко пъти на ден става още по зле ставаш мързелив и не ти се прави нищо.

20.   Според мен имаш много свободно време. Ако акъла ти е зает с други неща, по-рядко ще се сещташ. Явно стоиш само на компютъра, щом единственото ти разсейване е било на WOW. Спортувай. Но намали малко порното и чекиите, че в реалния секс с жени няма почти нищо общо. Не като да се подмокрят само като те видят и да трябва да ръгаш само.

21.   Гледай да го намалиш, защото ще имаш изхабяване на сексуалната енергия и може би няма да имаш желание да правиш секс, защото чикиите ще ти харесват повече. Е. К. Г

23.   За мъжете прекаленото мастурбиране е вредно, при жените е обратното, действа им освежаващо и тонизиращо, за тях не е проблем да го правят по няколко пъти на ден.

24.   Удари го силно по главата точно преди да се изпразниш с нещо здраво и тежко и седни да си напишеш домашните

29.   1. Момче, пробвай да си намериш гадже. Ако трябва ще търпиш и няма да я дразниш със секс. Така поне ще прекарваш времето си някъде другаде. Ако не си много по гаджетата, си намери занимание. Нищо лошо няма в самозадоволяването, но поне се стреми към 2 или 3 пъти на ден. Аз имам същият проблем, но се самозадоволявам 1, 2 максимум 3 пъти на ден. Не знам дали има последици. Това е от мен.
2. До номер 5. Недей пробвай, че няма да можеш да се спреш като мен и автора. Пробвай ако искаш, но те предупреждавам отсега? Не че има нещо лошо, но не съм сигурен дали има последици?

32.   И аз съм така не мога да спра, колкото повече го правя толкова повече ми се иска.

33.   Сега съм на 23 години и аз имах период в който ако не си ударя поне 1 не мога да заспя спокоен, трудно ми беше да спя без да свърша, но след това си казах 1 месец няма да свършвам, и успях.. цял месец, след това си хванах гадже и 1 месец и с нея не можах да свършвам, от тия чикии имах проблеми щом се стигнеше до секс, като преди това се възбуждах, а като се стигнеше до проникване се сдухвах, не можеше да ме свърши дори да съм възбуден и 2 месеца не бях свършвал, докато накрая направо откачих когато свърших, беше супер. Сега много рядко си бия чикии, с нея също не спм всеки ден, връзката ми не е на сексуална основа и се гради на други по-важни отношения, сега не съм свършвал от 10-11 дни, чакам си просто момента в който ще свърша с нея, да свърши и тя да ни е приятно и на двамата, иначе мога да се задоволя когато си поискам сам, но няма да го направя, вече мога да се въздържам. Чикиите са лошо нещо, когато се прекалява с тях... аз си биех чикии само на жени в прашки, дълги коси и най-красивите мацки, на това как правят орален секс и общо взето и в секса ме възбуждаха анален секс, свирки и доминация, а естествено приятелката ми не се кефеше на тия неща, та докато харесам нормалния секс имах много трудности... ако не е в прашки не ме кефи.

35.   Що да неможеш да спреш тея чекий но и без тях не може от време на време трябва да си биеш поне 1-2 чекий а това което пишеш че тешаците ти се втвръдяват е внушение. Но ако искаш да не си биештолкова често чеки? има решение отиваш в аптеката и си купуваш бром дугият варинт е да накараш някоя мацка да те ритне в ташаците и няколко дена няма да ти стане а няма такава жена която да не си мечтае за ритник в топките това са рядкост но на тия тежки времена ако й предложиш 10 лв. за пари и ще ти ги и отреже. Аз например съм давал по 10-20 лв. за да ме ритат в ташаците.

37.   P. s. Моето гадже къса с мен, защото съм НИМФОМАНКА. Било му проблем само това да ми е в главата. Вродено е. Всичко правя и то всеотдайно.

38.   И аз съм така минимум 3-4 пъти на ден не мога да се спра и аз от 8-9 години съм почнал сега съм на 14!

39.   Не искам да разочаровам хората, но единственият начин при жените за мастурбиране е чрез вагината, която трябва да е достатъчно дълга за да се получат така наречените контракции, все едно влиза член в нея, усещането е страхотно все едно правиш реален секс, при къса вагина не се получава, изглежда това е божествен процес, при който мъжете трябва да станат истински мъже, смели, силни, добри, да не злобеят като жените си, а жените да станат загадъчни, смирени и добри, тогава ще се измисли технология за проправяне на път за по-дълга вагина и те да се кефят като тигрици по време на секс, аналният секс е унижение и не доставя никакво удоволствие, защото няма нервни окончания, така мъжът свършва но жената търпи, нищо повече, затова да станем приятели и да си съдействаме взаимно, войната не води до нищо добро, възможно е да има една жертва, тъй-като двама мъже обичат една и съща жена.. иначе всички ще са доволни с времето, бог изисква от нас да станем добри, истински лебеди, чисти като реакции спрямо околните и без да се тровим с храни и т. н.

41.   Здравейте, имам един проблем, сутрин след сън главичката на члена ми е много чувствителна, понякога трудно се сдържам, знам че по принцип при момчетата и мъжете е нормално сутрин да имат желание, но при мен е много силна възбудата, на 26години съм мисля че се пристрастявам към този мой навик да го правя сутрин, моля ви кажете как да се спрявя с това?

47.   Класическата музика ми помогна да спра

48.   Нормално е за годините ти да мастурбираш по-често. Но твоето е прекалено. За да имаш време за 10 чекий, явно не излизаш много от вас. Пробвай да се запишеш на някакъв спорт и да си намериш приятели с които да обикаляте махалата.

49.   Аз съм момиче и също го правя почти всеки ден, в рамките на 30минути мога да изпитам 5, 6 оргазма. Мисля, че това е нормално. За момчетата един път на ден, при тях по различно.

55.   Здравейте, имам нужда от помощ. Един доктор
ми каза да спра с чекиите, че било вредно за
мен, но по всички коментари в нета пише че
не е така, че те не са вредни. Аз съм на 25г.
без гадже, много пъти съм се пробвал с жените
нищо не става. Ако може да ми помогнете и за
двете неща. Кажете да спирам ли с чекиите и
как. И как да си хвана някоя мацка.
Благодаря!

56.   Въпреки че мастурбацията е безобидна сама по себе си, тя може да повлияе на химическия баланс на мозъка и тялото. При ексесивно мастурбиране се получава свръхпроизводство на хормони и невротрансмитери. Тази свръхпродукция може да се прояви като умора, болки в таза, промяна в зрението, болка в гърба или тестисите, косопад. Ако забележите някои от тези симптоми, опитайте се да спрете с мастурбирането поне за месец. Ако не отминат, по-добре се консултирайте с доктор.

58.   Аз съм жена, но защото живея със свръхпотентен мъж (абсолютно нормален човек на 39 години) не разбирам каква ви е драмата. Моят съпруг почти всяка вечер прави секс с мен, често и сутрин, но когато след това си взема душ преди работа, задължително мастурбира, това му е нещо като ритуал. Споделял ми е, че понякога го прави и в тоалетната в офиса. И вечерта пак с мен. Просто свръхпроизводство на някакви хормони явно. Той твърди, че иначе изпитва постоянно нервно напрежение и дори болки в тестисите. Защо да се мъчи човекът? ! Ние всички сме различни и имаме специфични сексуални нужди. Никакви признаци на личностни или пък психически отклонения не съм забелязала у мъжа ми. Просто съм приела, че е хиперсексуален. Всъщност, като чета този сайт, биха казала: "Дай боже всекиму! "