Споделена история от Секс и интимност

Какво не му дадох аз?
Не мога да разбера защо ми изневерява и то с жени, които самия той нарича курви и евтини?! Твърди, че ме обича, търси ме постоянно и иска да сме заедно, говори за общо бъдеще семейство. Не можел и ден без мен. Не бил обичал друга колкото мен...

Какво не му дадох в секса. Бях страстна, мръсница, правихме всичко, по много, винаги... Грижех се за себе си, стараех се да съм секси и на ниво...
Бях му приятел и подкрепа. Изслушвах го, забавлявахме се. Обичах го безрезервно и много. От цялата си душа. Раздавах се за него, той беше целият ми свят. Какво му липсваше?! Защо ми изневерява....

Толкова силно ме разочарова, нямам сили да го докосна, погнусявам се от собственото си тяло при мисълта, че е правил секс с мен, след като е бил с тези евтини и жалки жени.

Коментари

1.   Миличка, разбирам те прекрасно. Имах приятелка в същото положение като твоето, дори по лошо, тя забременя... но историята е дълга. Нямам представа защо го правят, не мога да говоря от мъжка гледна точка, но и на мен би ми било интересно да разбера. Надявам се някои мъж да се изкаже :-) KeiTy

2.   "Какво не му дадох в секса. " - Мъжете искат секс и то нов секс. Секс с нови жени. Точно по същият начин, както жените искат нови обувки или нови парцалки. Имате обувки, те са здрави и прекрасни, но искате нови! :) Каквато и да станеш и в каквато и да се превърнеш не може да задоволиш ловджийското в един мъж, да има нови и нови. Природа, каквото и да направиш не може да избягаш. Това е, човек е полигамно животно /както са и 98% от бозайниците/, така пише в дебелите книги. И на мен не ми харесва, но това е реалността. Който не иска да приеме реалността да се премести на Марс и да основе нов животински вид, който е моногамен. ;)

K-Man

3.   .... в това е проблема, че всичко си му дала и позволила... ЗАРА

4.   Не е задължително грешката да е в теб. Явно не си попаднала на коректен човек, а на егоист и предател. За съжаление животът ни сблъсква и с такива индивиди...

5.   Намери мъж, който иска и МОЖЕ да бъде само с една жена и да й е верен, бъдейки същевременно много любящ и истински страстен, този който ще ти каже, че ти му даваш всичко и не му е нужно нищо друго. Има такива мъже, бъди сигурна, просто си се влюбила в неподходящия или ненаживелия се, неузрял мъж. Има такива мъже, които са не по-малко притегателни за жените, но са само с една. Твърдя го, защото имам такъв мъж до себе си и съм щастлива. Остави този да живее с многобройните си завоевания, но вечно сам. Не запълвай емоционалната му дупка, не му осигурявай комфорт и имидж пред обществото на обвързан и сериозен (тоест харесван), не му давай повод да си мисли, че не можеш без него. Просто го остави да живее с евтините, жалки жени и само ако те загуби, би те оценил Но ако продължаваш да търпиш всичко това, никога няма да те оцени, повярвай ми.

6.   Аз бях в същотото положение като теб, много ме болеше, но си стъпих на краката.. а той сега ме търси и не може да повярва, че не може да ме има. Няма смисъл да се занимаваш и да се измъчваш с такъв човек. Колкото по -рано, толкова по - добре! Трудно е много, но не е за умиране. Успех..

7.   НЕ жените са евтини и курви, а той.

8.   номер 7 е прав ей такива най ги мразя намерили и премерили ако сичко дето го казва авторката е истина тоз е боклук пълен при тва ама аз не мисля че има такива жени както се изказва авторката или поне аз не познавам такива а бе сички жена за мене са евтини ценят само пари и нз си ко още