Споделена история от Секс и интимност

Снимане по време на секс?
Найстина ли жените не обичат да ги снимат по време на секс. Жене ни сме от 12 години и напоследък много искам да я снимам жена ми когато правим секс. Но тя не ми дава. Как да я накарам да се пречупи.

Коментари

1.   Със скрита камера.

2.   Кой е казал, че не обичат? За мен примерно не е проблем(жена съм) и никога не е било, даже обикновено предложението идва от моя страна. Аз не виждам нищо лошо в това, особено ако си с един човек от мноого години (както е в моя и твоя случай). Това си е един вид разнообразие.

3.   В днешно време всичко се приема за нормално. Снимане, камшици, мъжете си бъркат с клечки в дупетата, жените пък си купуват по 2 вибратора, че някъде били чели, че като се запълни едната дупка, от другата излизал оргазъма и за това запълват все за по сигурно удоволствие. Кво да ти кажа, аз не го разбирам това. Секса тръгва от човека, от любовта, от някакви емоции. И тъй като на много хора в днешно време нищо не им стига, искат още и още, за това се получава така. Аз лично не виждам какво удоволствие може да носи видео клип или снимки, в които да гледаш как прави любов. Ама хора всякакви, кой съм аз да....

4.   Снимайте се, снимайте се. А после "Ауууууу, как може да качиш филмчето в Интернет? Простак! "

6.   На първо време, ти можеш да се ограмотиш!

7.   Явно ти няма достатъчно доверие. Или просто не иска да рискува след време ако се скарате да качиш снимките/ клипа в нета. Предложи й вариант, в който се снимате. След това си преглеждате творенията и ги изтривате веднага ;)

8.   Според мен, за да не ти дава да я снимаш явно ти няма доверие /опасява се, че може да покажеш клипчето някъде- интернет, познати.... и да я изнудваш по някъв начин/. Може да се снимате просто за удоволствие, тоест правите секс, който заснемате, гледате какво се е получило и веднага триете. Другият вариант- тя да съхранява заснетото. Успех...
п. с. имай предвид, че както и да се снимате няма да изглежда като истинско порно.

9.   Аз нзпример имам видео клип как правя френска на приятеля ми не бях съгласна но кой ме пита ... аз не искам да гледам клипа и никога не съм искала , но той си го гледа

10.   До колкото разбирам тук трябва да се дават мнения, а не да се правят коментари, но това са хора, които се опитват да се правят на остроумни, както и да е...

Ето и моето МНЕНИЕ!
Стига снимките да са единствено и само за ваше лично ползване, няма нищо лошо, напротив-понякога е източник на възбуда за теб и човека с когото сте го правили. И най-важното.... трябва да е ЧОВЕК НА КОГОТО ИМАШ ОГРОМНО ДОВЕРИЕ. Поздрави и успех! Веси.

11.   Съгласен съм за доверието. Иначе не виждам нищо лошо. Тия като номер 3, дето обикновено са и против гледането на порно, бих ги попитал - кое е по-добре, да гледаш порното в Юпорн или да гледаш вашето собствено порно? Аз 100 път предпочитам да гледам наше си клипче, отколкото "масово" порно...

Кубрат

12.   Май и на нея и се иска ама не смее да си признаее

13.   Не намирам нищо лошо в това, напротив много е възбуждащо. С моя приятел сме решили да си направим такова, защото не се виждаме често.

14.   Ей затова е пълен нета с BG-порно ;-)

15.   Ами нали знаете, номер 14.... търсенето определя предлагането...

16.   Зимаш една скрита камера слагаш е някое ъгълче и си готов ;)

17.   Ние с жена ми се снимаме редовно. По нейно мнение, докато се завирам с камерата в близост и и се кефя, тя умира от възбуда. И да, обикновено го преглеждаме набързо след това, и го трием. Веднъж обаче се правих на редактор и от няколко клипа сглобих едно филмче и си го запазих. Тя знае за него естествено. Понеже времето минава и ми се иска след 20г да си имам някое и друго клипче от младините, да събужда страстта... Не сме кой знае какви красавци, но ме възбуждат повече клиповете с жена ми от колкото което и да е порно... Снимай се народе и се кефи... М40

18.   Само да кажа на тарикатите, които слагат скрити камери на половинките си, че снимането без разрешение е забранено от закона. Нормално умна жена да не иска да я снимат, имайки в предвид колко мъже пуснаха на жените си порното в интернет.

20.   Скрита камера е най-добре!

21.   И аз да разакажа малко за тази интертсена тема и да я вкарвам малко на бял свят че писна ми всеки път да няма нови теми или нещо по различно.
Един път предложих на жена ми да се снимаме и ние така докато го правим, леле тя викане ооо не , ти нормален ли си ,както и де обедих я с скъп подарък , и тя се нави ( мамка му :) и като почнахме да ви кажа направо ме изуми, като почна крещи и да вика до като я оправих, дааа искам те,,давай, чукай ме ,и разни такива по свободни думи от които аз с чудих дали съм с жена ми и тя наистина не се правише бе хора !
такъв секс не сме правили от години може би, жената просто бе побъркала, и след като повторихме пък, спряхме да го гледаме и тя пък възбуди и айде от ново , наистина беше страхотно но аз се уплаших да не би жената е била порно актриса и не съм знаел бе, ама тя призна че и подейства страшно добре и се отпуска яко по времето на секса, и така хора може да не сме от голям град ама го правим често пред камерата и си гледаме после и си майтапим.
готино е,,
някой ще каже ли негов опит в това отношение в плус или минус.

22.   оооо ,ние го правим с мъжа ми постоянно, даже си имаме колекция във всеки случай където сме били, а ми действа по силно от колкото да гледам порно наистина, включваме червена лампа и става супер атмосфера и музика и до нас пиенето и действаме бавно и малко еротичен танц после друго и така го гледаме в друг ден за да ни е по интересно.
пробвайте го наистина чувството е великолепно ,пускаме млко и не издържаме и почваме като издивели.
хубаво да имате статив за да го поставите където си искате.
успех :)

23.   Пф. Жените не обичат да ги снимат.
Просто се притесняват да не отидат в нета клиповете (както много често се случва).
Виж ги студентките като идат на бригада в Щатите за какви оргии става дума. Даже и в порнота се снимат. Побъркват се да търсят и негри с големи махалки. Аналният секс престава да бъде табу.
Двойки, Тройки, Четворки.

24.   23 не си права, аз и мой приятел снимаме се често и го качваме на комп. и за да влизаме да го гледаме трябва 2 пароли едната аз я знам наизуст другата той я знае, така че няма опасност аз или той да гледаме насаме или да се прави глупости.
1000 пъти по възбуждащо от порното, страното никои тук не смее да признае дали се снима домашно филмче.!

25.   До 24,
2-3-4 пароли - все тая!
Просто не ти пожелавам да се видиш в нета, защото ще ти стане много неприятно.
Иначе си права, че повечето не смеят да си признаят.
Но все тая, то това снимане е някакъв нов фетиш, който ще отшуми с времето.
Просто момента, в който всички се видят в нета и модата ще отмине!

26.   С жена ми имаме няколко филма първия е от 2000г и е на касета, хубаво като ги гледаме от време на време но започнах да се притеснявам да не ги открият децата. Та потози повод може ли някой да ми каже как да прехвърля филма от касета на диск. Не желая да го дам някой да ми го прехвърли все пак това са интимни моменти и могат да се появят в интернета.

27.   24 - това че слагаш парола нищо не означава. Приятелят ти може да сложи тракинг програма, която ще запемети всичко което се изписва, включително и твоята парола. Сещай се после..

28.   Аз редовно си я снимам моята хубавлека гола! Но само през зимата когато е естествено окосмена и не епилира нищо! Това ме възбужда много! Дори съм бил чекии като и гледам снимките, когато я няма, примерно на екскурзия или отсътва от града за по-дълго време.

29.   до 25, 27
не виждам никаква причина да ни мислите, ние сме заедно толкова години и се обичаме и ни гот и това че се снимаме ни докарва уникална емоция в нашия сексуален живот, тези които се познават от скоро 2, 3 седмици те да му мислят понеже не е достатъчно време да имаш доверие един на друг.
пробвайте го наистина чувството е страхотно и на двамата, вкарвайте малко тръпка и живот в скучното ни ежедневие, заслужавате си го, можете на същата вечер да го триете, можете като нас, файл с пароли, можете да запазите на флашка и да я криете на сигурно място, избора е ваш.
пробвайте и се уверете сми. успех :)

30.   до 26
можеш да го хвърлиш кадрите на флашка, и самата камера сигурно има инструкции как да го извършиш, не е толкова трудно, ако не поне питай магазин аз такива неща, техномаркет, полис, и сам никой друг да ти ги прехвърли, и така правиш филм на флашката и събирай всички кадри на нея и се наслаждавайте на хубавите моменти и сега и в по късни години.