Споделена история от Секс и интимност

Гълтате ли?
Според секс-психолозите гълтането на спермата от страна на партньора е израз, че приемате човека до себе си на 100 %.

Вие гълтате ли и защо - защото знаете, че му носи удовоствие, защото на вас ви харесва или защото искате да му покажете именно това - че го приемате? Споделете!

Коментари

101-120 от 120

143.   С първия ми мъж съм пробвала, хич не се получи. Ужасно на вкус - солено, топло, ужас просто. С едно гадже след това пробвах - щях да повърна. Направооо докато я усещах ужасната кисела сперма в устата си ме караше да повръщам отвътре. Сега имах много страх, със сегашния ми мъж. Той много обича и понеже знам, че му е кеф онзи ден реших да пробвам ама след 300 уговорки да ме предупреди, когато тръгва да свършва и да плюя и да не се сърди ако повърна. Еее толкова много ми хареса, че чак не можах да повярвам. Все едно не беше сперма - едно леко сладичко. Направо вкусотия. Не можех да повярвам, че това е спермата му. И той е щастлив, че ще гълтам, и аз, че ще му доставя удоволствие и не ми е неприятно :)

144.   Искам да му гълтам! Гадината не прави секс с мен.

149.   Гълтам да
Момиче16

151.   ж42 г. Спермата е гадна на вкус и мирише. Мъжа ми е доволен, че му позволявам да ми свършва в дупето и не настоява да му гълтам.

155.   Не, не гълтам и нямам никакво желание. Била съм с 9 мъже и никой не е настоявал. Много гадно ми се струва и не искам. Позволявам им да свършат по гърдите ми и са били доволни. Ж 33

156.   Защо така бе 155?
А дано 10 я ти да ти свърши, че да ти хареса!
Иначе ти откъде ше знаеш като не си пробвала?

159.   Обичам да гълтам на партньора си! Винаги го правя. Понякога вкуса не е много приятен, но на мен ми харесва, на него също. Обожавам стоновете му когато ми го поема с цяло гърло и се изпразни. Имала съм и сексуални контакти, при които дори не съм духала на мъжа. Ако ми харесва много и му имам доверие съм на колене, лапам дълбоко в гърлото и гълтам. Просто ми харесва.
Жена, 31г.

161.   Хора сцепих се да давам по 5 звезди. Много ме кефите какви сте отворени към живота, направо се радвам че съществувате. Евалар искам да сме приятели и да си говорим по много различни теми.

Имал съм само 1 приятелка за малко време, разбито сърце ала бала, отдадох се на кариера, на 30 години съм и от няколко месеца мисля само за секс, нещо ми стана и се побърквам. Направо ме надъ*вихте с тея коментари. Как искам и аз да си нямеря 1 приятелка и да сме толкова близки не само в сексуален план. Искам да давам. Такива коментари пишете, имам чувството, че никога не съм бил обичан, като че ли ме надъхвате да дам още 1 шанс на нещо, което не съм знал, че не му давам шанс. Просто евала.

162.   Имам възрастна колежка, която много се кефи да ме празни с уста и да, гълта, смуче докато ми спадне в устата и. Това силно ме задоволоява и продължавам да се срещам с нея и да я чукам, въпреки че не е красива.

163.   №20, а щеше ли да ги имаш тези деца, ако не е била тази сперма? Тя е Божие творение, какво противно намирате. А нима млякото което изпускате е по вкусно, но въпреки това се ползва. Доказано е, че вкусът на спермата се променя според храната която приемате. Има статии за това, четете и не живейте с предразсъдаци. Сигурен съм, че тези които се отвращават от пениса на мъжа, се отвращават и от целувката му, просто нямат нагласа към партньора си, а търсят само облагите!

164.   Винаги гълтам, когато правя свирка и при това всичко до капка. Единствено, когато правим анален предпочитам да ми свърши в дупето направо. Съпруга ми се празни в големи количества и всичко се омазва ако реши да свърши навън. Не ми се чистят после петна, а и ме възбужда да му усещам соковете. Правилото ми е да свършва винаги вътре, където се падне.
Ж. 41

166.   Пробвах си спермата за първи път. Моята не е изобщо солена, или в случая не беше, никак даже. За сладка не съм сигурен възможно е нещо много малко, може би. Пробвал съм си 1-2 пъти оная течност, която ти излиза от пениса заради възбуда, за овлажняване която е. Това вече е някакси сладникаво и на консистенция в устата не е странно като спермата.

Не знам дали сте забелязвани, но дори урината мирише по друг начин в зависимост какво е ял човека. Спомням си 1 път бях ял нещо мазно и урината ми миришеше доста неприятно. Всякаш трябваше ден време да си изчистя тялото. Много неприятно се почувствах като усетих мириса и от тогава избягвам да ям подобни.

167.   До всички жени които четат тук! Да позволите на партньора си било то съпруг, любовник и така нататък да свърши в устата ви е нещо уникално страхотно. С една дума нямам думи да опиша чувството. Всички мъже които имат Невероятния късмет да им се случва това и да им позволяват да свършват в устата на партнорката им са просто късметлии и щастливци. На мен също ми се е случвало това преживяване но не и с съпругата ми за съжаление. То явно тези жени дето гълтат или поне позволяват да им свършват в устата/което е също страхотно/правят и други интересни неща в секса. Тя и моята жена след като роди вече много неща не прави но с едно съм съгласен! Спермата има особен мирис и вкус и не всяка жена би издържала на аромата и камо ли да я глътне. Наистина ние мъжете приемаме този акт на любов и уважение между партньорите. Ами честито на печелившите както се казва, радвайте се един на друг.

М на 48

171.   M34, От близо година чукам една възрастна колежка, 48г, само защото ме изпразва страхотно с уста и гълта до капка. Това страхотно ме задоволява и само заради това продължавам секса с нея, и тя го знае.

172.   Имаше период, когато минах за година на веганска диета. Една приятелка, която обичаше да гълта ми каза, че вкуса се е променил коренно. Станал е много по-приятен.

173.   Ж20 ДА

175.   Не, моя издържа кратко и съм ненаситна вагинално за кремче, върховно е. За да поема в устата трябва първо да ме задоволи той, защото някои мъже искат само орален и не се стараят, свършват бързо и после ги мързи и оставам без оргазъм и неспокойна. Хубаво е орален секс след първото свършване, за да се събуди за нови подвизи.

176.   Казват че ананаса подобрява вкуса.

177.   Аз обичам да гълтам и го правя с мъжът, с който съм влезнала в сексуален контакт, проблемът ми е, че трудно ми харесват мъже, коита да ми предизвикат сексуалното желание, че да се стигне дотам.

178.   175, намирате някой да свърши хамалската работа (т. е. - да ти я нажули и напълни добре) и после твоя го осмукваш ;) Може и в обратен ред - оправяш твоя орално (и да си ляга), пък после помощникът те поема... ;)
Друг вариант е, когато си го зациклила, да го оправиш смукателно - тогава "нямаш нужда" от вагинално кремче... та можеш да го изпиеш. Въпросът в заглавието е дали изобщо го правиш. Аз бих добавил: ако гълтате защо го правите - за собствено удоволствие, с кеф или просто издържате за да доставите удоволствие на партньора?

101-120 от 120