Споделена история от Секс и интимност

Гълтате ли?
Според секс-психолозите гълтането на спермата от страна на партньора е израз, че приемате човека до себе си на 100 %.

Вие гълтате ли и защо - защото знаете, че му носи удовоствие, защото на вас ви харесва или защото искате да му покажете именно това - че го приемате? Споделете!

Коментари

1-50 от 120

1.   Ж 26 Не.

2.   Гълтам редовно, но само на определи мъже. Периодично взимам и антибиотик с/у "Папилома вирус". Харесва ми да чувствувам в устата си, да усещам вкуса на спермата, да я гълтам. Като момиче започнах. В началото имах неприятно усещане. Но веднъж изведнъж ми се прииска и от тогава не мога без сперма. Ще прозвучи смешно, но за мен е като дрога.

3.   Аз съм мъж и съм си гълтал спермата...

4.   Номер 3 - а това какво означава - че искаш да е харесаш на себе си, че ти допада вкуса или показваш, че си се приел напълно такъв, какъвто си? :Д :Д :Д

5.   Номер 2, какъв е този антибиотик? Дай малко повече инфо... Иначе не се ли притесняваш от други болести...???

6.   приемам човека до себе си на 100 %. DD:)

7.   На сегашния ми приятел редовно. Но нещата между нас са доста сериозни, а и секса е страхотен. Иначе преди това ми се е случвало само 2 пъти и то пак при сериозна връзка...

8.   Разбира се! Правя го преди всичко, защото на него му харесва.

9.   Аз като си направя чекия винаги си я гълтам.

10.   Ж 20. Да почти винаги, защото ми харесва.

11.   Към 3 и 9: Не сте ли чували за болестите, предавани по полов път ;-)

12.   Аз си правя чикии с презерватив за да не хвана нещо :ДДддд

13.   от 9 до 11. Бе чувал съм ама защо това ме питаш? ! Мислиш ли, че мога да гвана трипер от собствената си сперма? !

14.   Гълтам само на мъжа ми, доказателство за любов :Д

15.   Номер 2 спести си некомпетентните коментари. Как ще приемаш антиБИОТИК срещу ВИРУС? През устата този вирус не може да те инфектира....

16.   И аз, когато мастурбирам, си свършвам на ръката и после си облизвам спермата... моя си е и ми харесва. Може би обичам сперма, защото съм гей, но и моята много си ми харесва. Между другото някой знае ли храна/напитки/подправки за подобряване на вкуса на спермата, защото много често ми се случв ада е солена?

17.   До 16. Аз понякога се празна в алкохол. Пресича се и става като варен белтък на яйце. Пробвай и да я хапнеш с парче банан. А ако праниш свирка след анал, можеш бананчето да си го пъхнеш в ануса, става жесток коктейл - сперма с бананова пюре

18.   Щом Мъжете облизват и изпиват нашите сокове, не виждам причина ние да се правим на ''по-морални'' от тях. Факт, е че като вкус не може да се прави сравнение, но на спермата той може да бъде променян.
Според Мен, за Жената която обича всеотдайно, не би трябвало да е проблем да доставя И това удоволствие на партньора си, показвайки му по този начин, че не само го приема безусловно на 100%. А ако пък той усети и види, че и на нея й харесва, тогава удоволствието и кефа стават двойно по-разтърсващи.
Друг е момента, че самата Аз страшно много се кефя на Мъже, които си обичат спермата.. без значение от къде точно си я облизват. Смятам, че това дори е допълнителен стимул за Жената.. да го прави и тя. А защо не и заедно с него? :) Тук вече говорим за 100%-ова споделеност, близост, интимност, и отдаденост. Не само за някакво 'приемане' на другия или на вкуса му. Или още по-лошото - за саможертва..

По резон е хубаво да си даваме в с и ч к о един на друг. Включително и да се гълта(ме). И то без предразсъдъци, комплекси, срам, задръжки, погнуса, и т. н.. - щом наистина Oбичаме.

ЕднаЖена

19.   А, да ти с*** в устата, иначе просто не ме приемаш и ще ти се обидя жестоко!!!

20.   Не! Обичам мъжа си и той го знае и без да му го "доказвам" по точно този начин. Може и да съм го правила преди, отдавна, но сега съм майка и не бих целунала детето си с тази уста с която съм гълтала сперма. Когато и вие, любителките на сперма, станете майки ще промените възгледите си, казвам ви го от опит...

21.   Номер 2, ако наистина вземаш антибиотици, спри да си даваш парите и да се тровиш. Антибиотиците не действат против вируси (учи се по биология в училище), а срещу човешкия папилома вирус (HPV) няма лекарство, нито ваксина. Кубрат

22.   Нa мен ми се е случвало веднъж, при свирка, но не я глътнах, изплюх яструва ми се гадно и гнусно имам чувството че ще повърна, не знам защоА да питам нещо друго при наличие на химороиди може ли да се прави анален секс и боли ли

23.   До 22. Ако се намажеш добре и го правите без презерватив не би трябвало да имаш проблеми. Разбира се ако не си си разширявала преди това ануса трябва да го правите внимателно. Не те агитирам, но откакто си разширих халката хемороидите ми са по-спокойни.

24.   Благодаря 23, ами ние преди правихме, но от както родих не смея, мисле че много ще боли и ме е страх да не станат големи и повече

25.   От автора : до 17 Благодаря ти, с удовоствие ще опитам. Ако имаш разни други трикове, моля сподели :))

26.   Отговора на въпроса е да Гълтам си... на един едниствен мъж и го обичам с цялото си сърце... и не ми пука дали е правилно или не ? Просто смятам, че щом съм с човек, който ми е доказал, че е точен, свестен и държи на мене, няма нищо лошо и да гълтам. Айде лека вечер и мислете преди да духате на всеки, че то след като го правите значи все едно си и гълтате. В оралната любов няма нищо лошо. Айде лека вечер.
Момиче на 20

27.   Жена ми не гълта когато ми я сложи на ануса за да ме опъна с вибратора. Жестока лубрикация се получава, за 2-3 минути свършвам втори път, но втората порция си я хапва сама. Само да видите как се облизва. По-рядко се случва да си я поделим. Стават жестоки френски целувки със сперма в устата. Така поне и мъжа знае какъв е вкуса и какво и струва на жената да гълта. Не зная какъв е вкуса на други мъже, но моята не е лоша... една такава солено сладка

28.   Само никой не сподели да е чел дали гълтането е вредно, а може би полезно?

29.   до 28. Чисто само като материал преглътната спермата не е нито вредна, нито полезна. Може да се каже, че е хранителна, но само ако ти се изцедят 50-60 мъже наведнъж.

30.   А някой знае ли с какви хранителни продукти/напидки или подправки може да се подобри вкуса и количеството на спермата? Да стане по-сладка и повече като течност? На гаджето ми му е доста солена и понякога това не ми е никак приятно. Все едно ми изтискват парцал напоен с морска солена вода при това вряла :Д

31.   Мъж на 43 Ех какви щастливци има по света!!! Моята нито дава да я лижа, нито свирки ми прави. Камо ли да гълта. Една такава селска консерва е, че направо ме вбесява понякога. Ама какво да я правиш от 20г. сме женени и вече няма накъде. Пък и свирката не е най-важното в едно семейство. От 5-6г. си плащам и ми свирят, ама не е същото като в къщи да се отпуснеш на музичка... еееех замечтах се. Тия ваши женици с мед и масло да си ги мажете. Щастливци!!!

32.   31, човек като се е оженил на 20 за „селска консерва“ не значи, че ще е консервиран за цял живот. Има разводи в тази страна...
Не е честно (и към нея), а и е тъжно да ходиш при проститутки. Вземи си намери жена като за теб и си живей мирно и спокойно, защото дните ни за преброени, а в гроба няма да има свирки, вярвай ми.
Платените проститутки не са за мен абсолютно никакъв заместител на качественото любене с любимия човек, а просто тъжна ПЛАТЕНА заблуда за още по-тъжни и самотни мъже.
И да, гълтам с кеф на мъжа си от 10 г.
ж26

33.   И аз гълтам

34.   И ние сме женени от 24год. Обаче аз си му правя редовно свирки, защото ми харесва и си го обичам.... по 20-тина мин. някъде. Иначе не си падам много по гълтането, но може да опитам някой ден. Мъжа ми каза, че следващия път може и да свърши в устата ми... ама не знам, няма ли да ми е малко... бррр.

Вие гълтащите как преодоляхте това.
Освен да свършва в момент, когато е много навътре в гърлото, където няма вкусови рецептори и веднага бързо да гълтате...

35.   Вкуса на спермата зависи от много фактори. На мен особено приятна на вкус ми е когато партньора не се е празнил повече от седмица. Консистенцията му е различна, а и не е така солено горчива като при двудневната. Разбира се на се лишавам и от такава, но ако става въпрос за предпочитание бих си избрал първата. Вкусна е и повече е когато дразненето продължи по-дълго. Съвсем друго нещо е когато свърши в ануса и след изтичането стане обект на игра и от двамата, но това е вече за по-напреднали.
Tranyanka

36.   до 30: Канела (ако пък говорим за мляко с ориз и канела - освен вкусна е гарантирано гъста) и ананас мощно влияят на вкуса на спермата. За тези два продукта знам от личен опит, по-точно на моите партньорки :) м, 27г

37.   Абе №20 точно защото обичаш мъжа си, затова не се притеснявай от децата си. Бих те попитала дали те случайно-децата ти не са излезли от оная ти работа? или ти си родила секцио, че да не те есрам после. За любовта граница няма, момиче! Както бършеш дупетата на дечицата си, така обичаш и мъжа си-техният татко. спермата не е ако и не е нещо мръсно, напротив. това е сокът на живота, на любовта, спермата не е мръсен отпадък като менструалната кръв, например.

38.   Моят личен опит, пробвах само с мъжа ми- силен вкус на нещо като мента, тръпчив. В никакъв случай не елигаво като усещане, нещо меко и нежно е.

№31- жалко за теб, заслужаваш да те запозная с мъжа ми, че да му кажеш каква жена си има, е, той си го знае. опитай се да я предразположиш твоята, дръж я малко на сухо това-онова, изкъпи я, как така не дава да я лижеш, божеее, има ли още такива жени в днешно време.

39.   Спермата съдържа преди всичко протеини. Вредна е толкова, колкото и самият секс, ако партньорът ви има заболяване, като ХИВ /спин/, хепатит С, В и всичко останало, предавано по полов път. Тоест ако правите свирка без да гълтате, пак ще се заразите ако има от какво. Така че само по себе си гълтането не е проблем, стига да ви харесва. Другият вариант е само да я лапате и размазвате, за де не обидите партньора като се изплюете пред очите му или веднага избягате след акта да се миете:))

40.   Номер 39 е напълно прав, само че от ХИВ не можеш да се заразиш чрез фелацио - с или без гълтане.
слюнката и стомашният сок разрушават вируса.

41.   Абе не бих рискувала с ХИВ позитивен и свирка :)) без кондом

42.   Чак удоволствие да изпитвам - не, но нямам нищо против. Гълтам за да му удължа удоворствието максимално. А и като вече си го научил, после се сърди ако не го правиш.
На някои мъжете спермата мирише много силно, както потта или кърмата на някои жени - просто различни жлези!
Та от такава силна сперма преди години повърнах, слава Богу на сегашния ми партньор не е такава!
Но да, правя го само заради него!

43.   Аз правя всички друго друго каквото може да се сетиш в секса, включително анален и масажи... само не гълтам. Един път се случи и после ме боля стомаха. За щастие моя мъж никога не ме е карал да го правя, а и аз не се натискам.
Иначе някой път се е случвало да ми пръсне малко в устата, но съм се се избърсвала лекичко... и после го целувам, за да не изглежда това като отхвърляне.

44.   И аз си гълтам спермата, вкусна и сладка е, но не знам дали е вредна

45.   Интересно как може да си гълтат спермата след като се източат това а доста странно аз съм момче и не бих го направил... Не знам защо го правите но според мен е неправилно това..

47.   Не знам за повечето хора, какво е нормално и какво - не, но ние с моята приятелка сме абсолютно освободени в секса и си правим абсолютно всичко... Е, без гнусотии, разбира се! Всеки път, когато тя свършва го прави на лицето ми и изпивам всичките и сокове, а когато аз свършвам тя иска да го правя в устата и - абсолютно всеки път! Определено мисля, че женските сокове са по-добри на вкус от спермата, но както каза №18 нейния вкус зависи от доста неща и това може да се контролира донякъде при желание. Не знам дали тя гълта само за да ми достави удоволствие, но аз и пия соковете с абсолютен кеф и знам, че и на нея и харесва много! :)

48.   М 43 г. С всичките жени с които съм бил съм свършвал в устата, много малко от тях не гълтат, дори с жена ми в началото го правеше заради мен но от 5-6 години и харесва да пие спермата ми, е получават се понякога и гафове след като я чукам в ануса и го подам без да усетя че е пооцапан... В кратце почти всички жени гълтат... някои дори и пикня

49.   Всяко гадже на мен ми е гълтало и то с удоволствие. Дори едно гадже ако не ми глътнеше, за нея все едно не сме правили секс.

50.   Доставя ми удоволствие и обичам да доставям удоволствие на любимия ми... Затова ДА, гълтам понякога, когато съм възбудена и искам да го накарам да мърка от удоволствие... хихи

51.   До 38.
Мислиш ли, че такава жена ще я скофти оставането на сухо? Даже ще и е по-добре. Това съм го виждал... :(

1-50 от 120