Споделена история от Секс и интимност

Не е редно, но пък го искам!
Здравей, хора. От няколко месеца имам желанието да се чувствам като жена и да изпитам от удоволствията на жените в секса.

Постоянно си фантазирах как съм на колене пред някой мъж и му духам, както и как после той ме "оправя" и аз само стена от болка и удоволствие... Нито за момент обаче не вярвах, че ще си сбъдна тези фантазии, прекалено ме беше страх да направя такава голяма крачка... През февруари се срещнах с непознат мъж от сайт.. Беше ме много страх и се притеснявах, но все пак се стигна до момента, в който бях на колене пред него, чакайки го да си отвори ципа на дънките...

Лапах му към 5 минути и по едно време се почувствах много гадно и неправилно... Спряхме и той си тръгна, а аз не исках и да си спомням случката. Но след час, два някъде започнах да си я спомням и то с голямо желание, толкова се радвах, че направих първата крачка.. толкова ми е готино като си спомня, че бях на колене пред него и му правих свирка, много ме е яд и че не стигнахме до края.

Знам, че не е редно, нито е нормално, но пък на мен ми харесва да правя свирки. Сега се чудя как ли ще е секса при жените, дали ще ме боли, какво ли е чувството да е вътре в теб, какво ли е чувството да те чукат. Чудя се какво ли чувствам ще след това, дали ще ме боли.. Не зная, ще се радвам мацките да ми разкажат нещо от опита си, за да знам какво ме очаква и да успея да се престраша да го направя.

Коментари

1.   Хаха, и как да ти разкажат опита си като те имат вагина, а ти не??

2.   Абе подобно ще е, могат да помогнат. И за свирките, а и тези, които са правили анален.

3.   Ама ти мъж ли си бил? .

4.   А бе не зная как се чувства вагината, когато е напълнена и разклащата, но за ануса мога де ти кажа, че е стахотно. От начало трябва по-внимателно за да не боли, а после пързалката е върха. Гледай да не е много дълъг, защото халката може да се разтегне и до 6 см, но ректума е горе дола 16/17 см.

5.   Ами не зная как е във вагината, щото нямам такава, но в ануса е страхотно. Ако направиш първата стъпка, после няма да мислиш за друго. Но ако не искаш по-добре спри да духаш, защото само при духането няма да можеш да останеш.

6.   От автора: мъж съм, да.