Споделена история от Секс и интимност

Дали ще може на тази възраст?
Въпросът ми е към по-възрастните мъже. Случи се така, че се влюбих в 59-годишен мъж. Аз съм на 38г. Все още не сме правили секс, но се притеснявам, дали той няма да има някакви проблеми, предвид възрастта му.

Коментари

1.   Купете виагра и ще го вдигне! Карол*******

2.   До 80 години мъжете чукаме като полудяли, но и жената трябва да е привлекателна и огнена!

3.   Номер 2, нима?
80 и кусур годишен ли си, или 80 годишен те е чукал?
Ако нито едно от двете - не се брои.

4.   Как точно се случи? ТОй няма ли си семейство?

5.   4. пак почнахме да търсим под мухата слон...

Номер 2 е прав - авторке, първо пробвай, после пиши! Моят първи мъж беше импотентен на 28, с втория ми мъж нямам проблеми - той е 25 г. по-възрастен от мен и е над 55 г., правим всеки ден секс без помощни средства!

6.   номер 4 съм - причините да питам са от личен характер! Просто ми се искаше ако може авторката да сподели опита си, благодаря предварително

8.   До 63-64 мъжа още може има и изключения до 70 и нещо. След 64 ще трябват симуланти и помощ от партньоарката като опипване, духане. Жената след 58 казва стига, не че не може но не иска. Действай смело

10.   Няма проблем, забелязвам. Опитът ми е ограничен. (до моите 60 ;-)

11.   Ха-ха, бащата на дъщеря ми я направи на 56 год. възраст! Живяхме заедно 3 години и не съм имала никакви проблеми в секса с него, нещо повече, имах гадже доста преди него, на 30 г.... издържаше 10 минути... а с таткото на малката карахме по един час.... И по-хубав секс още не съм видяла в тоя живот :))Разделихме се преди време поради други причини, сега пак имам по-възрастен партньор-няма грешка. Около 57-58 г. -става му за минути и го караме по половин час :) Толкова е достатъчно и за мен :)Разбира се, всичко е индивидуално, опира си до физиката, здравето и психиката на мъжа. Но лично младок под 40-45 не искам и да ми е близо даже. Не може да ми даде онова, което по-възрастните с опита и нежността си могат да предложат и да дадат от себе си.

12.   Всичко си е индивидуално, не съм съгласна с №8.

13.   Много е индивидуално. Моят е на 49 години и правим секс по 2 пъти на ден. За повече не ни остава време. Все пак трябва и да работим.

14.   Не вярва някой от чалга-бройлерите, повредени от дрога, алкохол и порно да може да задоволи една жена по начин достоен за уважение, като един мъж над 45-50, че и повече години!
Хвалбите и желанията им НЕ съвпадат с реалността почти никога!
Едно е да искаш, друго да можеш, а трето и четвърто-да го сториш!

15.   От авторката
До 4-ти ами случи се, както обикновено се случват тези неща т. е. неочаквано. Нямам опит с толкова по-възрастни от мен мъже, та затова и питам, не че аз съм първа младост. Той е разведен от много години и живее сам.

16.   От № 8 до № 12. - ако сте над 60 ви се извинявам и ви пожелавам да надминете Джейн Фонда

18.   Виагра - НЕ! Това е нитропрепарат и има странични действия, особено в комбинация с други лекарства. Пробвайте /ако има нужда/ с Левитра. Започнете с минимална доза. Успех!

20.   Разтривай му простата

21.   Бре, умуват ли, умуват.... не съм виждал никоя жена в ръцете си, по щастлива и сексуално-животински ухилена, от моята последна любовница - тя е на 45, аз на 65. По принцип няма проблем, никой нищо не трябва да слуша, важното е само едно... жената да се отвори отвътре като искаща жена.... има това, което иска...

22.   Всичко решава жената... да си жена, не е просто пол, да си дама, не е просто възпитание, да си курва, не е просто да се продаваш, да си ЖЕНА - ТОВА Е ДАРБА БОЖИЯ!

23.   Опитната и разкрепостена жена е разковничето на добрия секс!
Ако жената умее да предразположи мъжа за качествен секс, то той може да направи чудеса с нея дори да е и на пределна възраст!
В този сайт се жалват само фригидни и дървени жени, феминистки!
Другите от тях, които могат, знаят и ИСКАТ-те си го постигат винаги своето и нямат ресламации от мъжете с които го правят!

24.   Ауу, 23, не е съвсем така. Не питай старило, питай патило. Супер разкрепостена съм! С мъжа ми имаме 18 години разлика във възрастта. Проблеми с ерекцията и времетраенето няма. Винаги съм била по-активната, винаги е получавал каквото иска, дори без да се налага да си го иска - сама съм го давала. Качествен секс ли каза??? Превърнах мъжа си в най-големия сексуален мързеливец! Сама съм си виновна, не се оплаквам (много), но чудеса с мен не прави. По-удобно му е да ги правя аз с него. Така че гаранция няма. Тези, които знаят какво искат, не го постигат винаги. :)