Споделена история от Секс и интимност

Нови техники в секса - знак ли са за изневяра?
Здравейте и от мен! Искам да ви попитам следното нещо. Приятелят ми беше 3 месеца в чужбина. Два пъти се връща за по няколко дни. Вторият път ми направи впечатление, че направи нещо, което никога не беше правил досега, и това ме накара да се замисля дали не е нещо ''ново'', което е научил оттам..
е, нямам доказателства, но ми минава през ума.
Беше в чужбина. Имаме се доверия, вярвам му, но все пак знам ли.

Коментари

1.   Може да не е нещо необичайно. Кажи какво точно е направил за да ти отговорим?

2.   ми да ти кажа че може да е и от много гледане на порно и да е искал да пробва нещо ново или просто го обмисля от много време

3.   ами не знам истината.. в мястото, в което е отседнал има 6-7 сервитьорки персонал (редуват се по 2 на смяна.. ). все си мисля, че може да ми изневерява с тях, но кой знае... нали знаете как като имате постоянен партньор, колкото и да разнообразявате, горе-долу знаете как ще е... това, което направи беше ново.. и се изненадах.. отделно и не малко време правихме секс, което също озадачава.. за мъж, който уж не е виждал жена 2 месеца, си мисля. че трябва са свърши бързо.

4.   Много женски списания и статии четете. Няма как само по това да разбереш дали ти е изневерявал. Но след като имаш такива съмнения значи все пак си нямате чак толкова доверие.

5.   Пак ли ти???? Вече за 5-и или 6-и път пишеш различни изповеди, за сервитьорките на камерата, за това, че свършвал бавно беше скоро, сега пък новите техники? До кога ще ни занимаваш? От всичките ти изповеди е ясно като бял ден, че ти изневерява адски много и те лъже най-нагло и то дори не много достоверно! А ти явно си знаеш и сама, но си мислиш, че тук като ти кажем, че не е така и ще ти се успокои съвестта. Да ама не!

6.   Дори и да ти е изневерил, какво от това? Не си пълни главата с глупости! Все пак се е върнал при теб, прави секс с теб, не се държи грубо и нагло... Мъжете в повечето случаи изневеряват за разнообразие, а не от любов. При тях това е нагон. Не задълбавай излишно. Радвай се на новите неща в секса и не търси под вола теле :))

7.   Издал се е! (бързал е да се похвали ;-)

8.   Щом не сте се контузили от новите "техники " и не си хванал пичи грип, значи всичко е под контрол. Ако утре ти сготви нова манджа, да не вземеш да си помислиш че я е научила от комшията, който я е опъвал.

9.   хахаха тая е оная филмираната с гаджето в чужбина дето бавно свършвал след 2 месеца, сега пък нови техники... моме иди на кино и успокой малко топката, то няма угодия... ако свършва за 2 мин и клати само в мисионерската щастлива ли ще бъдеш, хахахахха? ... аман, то голяма драма, голям филм....

10.   Хахахахаха. Според мен не си много в час щом пускаш такива статитии. Остави го човека на мира и си живейте живота. Никога няма да разбереш дали ти е изневерявал по този начин. Не го мисли толкова това - нови техники, бавно свършване. Някои жени биха ти завидяли, а ти си седнала да се оплакваш. Много странни сте това жените - само се чудете за какво да се хванете и за какво да се нацупите. Може човека просто да е гледал някой нов порно филм или идеята да му е дошла на момента. А относно това, че е свършил бавно - може преди това сам да си е посегнал (сещаш се какво има впредвид), за да може да издържи повече време с теб... и да те направи щастлива :))МЕГАТРОН

11.   а, ти си мацката, дето питаше какви са румънките, пък що свършвал бавно, пък имало сервитьорки, камери... вземи кандидатствай в МВР академията, само за там си. остави човечеца на мира, стига си го дебнала!

12.   Да!!! Бъди сигурна изневерил ти е. Нови пози се учат само с практика!!!

13.   Мерси за мненията :) ):)Само искам да кажа, че всеки е свободен тук да си пише колкото иска. Сайтът е анонимен и неслучайно името му говори за предназначението му. ако не ви харесва дадена тема (на някои), просто не пишете. аз пиша и коментирам там, където искам. това е сайт за споделяне, не за заяждане. щом темата ми е одобрена, мога да пиша и да търся мнения, както и вие правите. дали на вас ви харесва или не, мен не ме касае. Иначе БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ СТОЙНОСТНИ КОМЕНТАРИ!

14.   Пак съм авторката. Ако е толкова голям проблемът, че Ви занимавам, нека бъде махната темата ми. Няма проблем. Използвам сайта по предназначение, но ако греша някъде, ИЗВИНЕТЕ МЕ, и махнете темата ми, щом толкова много съм ви натоварила.

15.   На връщане от Германия спрях в един мотел и видях един клиент да чука една сервитиорка румънка зад бара. Сигурен съм че това е приятеля ти. Мрънкаше нещо под мустак, само да се прибера на мойта ще и скъсам мингиша, какви нови пози съм научил от тея румънки, хахаххахаха