Споделена история от Секс и интимност

Секс постоянно?
Здравейте,
доста истории прочетох в този сайт и реших и аз да попитам... пък знае ли се може и някой да има отговор на въпроса ми...

Няма да се впускам много в подробности, накратко само ще кажа, че съм жена на 34г. и от около 3 месеца живея с приятелят ми, който е на 38г. До тук нищо ненормално.

Искам да попитам мъжете случвало ли им се е да правят секс постоянно, когато имат възможност? Не е ли ненормално това да се прави по няколко пъти на ден при положение, че сме всеки ден заедно, дали е болестно състояние?

Приятелят ми ми казва, че за първи път му се случва такова нещо и иска да ходим на лекар да му изпишат хапчета за подтискане. А вие какво мислите по въпроса мъже? На някой случвало ли му се е подобно нещо? Дали наистина това е ненормално и трябва да се обърнем към специалист?
Благодаря ви предварително.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Аз съм мъж на 27 години. Същата работа - прави ми се секс постоянно, сутрин, обяд, вечер. За добро или лошо със сегашната ми постоянна приятелка нямаме разбирателство по тази тема - тя няма същото либидо, като мен. Пиша, защото прочетох, че твоя човек ще пие някакви хапчета за потискане - може ли инфо, искам и за мен, защото апетитът ми за секс не се отразява добре на връзката ни, а не искам да я губя.

2.   Навън е пълно с путки за донаебаване той хапчета щял да пие... то и всеки ден сереш, що не пиеш хапчета да сереш веднъж седмично?

3.   Приятелят ми ми казва, че за първи път му се случва такова нещо и иска да ходим на лекар да му изпишат хапчета за подтискане. - ШАНТАВА РАБОТАНе е нормално да не искаш да правиш секс!

4.   №2 направо ме разби :D:D:DКарол********

5.   Жени :) Като е малко, защо е малко, като е много им идва в повече :)Онзи пък чак се притеснил, на лекар ще ходил за хапчета. Жива комедия.

6.   Всеки човек има такива моменти. моя мъж е на 32 години а аз съм на 22 и да ти кажа честно и ние правим секс по 2-3 пъти дневно 3-4 дни така и после 2 дни почивка и после пак това си е нещо съвсем нормално от една година живеем заедно и все е било така. на нас си ни е добре и нямаме намерения да взимаме никакви хапчета. все пак това си е част от природата ни. :)

7.   Гордей се със приятеля си, че те желае, че иска да правите секс. Има мъже, които не ходят по малка нужда от мързел ии то май само на такива попадам, разбира се няма нищо лошо в това. Не сте ли чували, че около 28-30 годишна възраст започва да се повишава нуждата от секс и възбудата. Това е съвсем нормално, радвай се. Никакви хапчета не ви трябват, дори може да изпробвате неща, които не сте правили двамата или до сега! Мериам^^

8.   Верно си е-когато е малко секса-защо е малко? Когато е по-често-"много ми е"контролирайте се, че ако не можеш да си контролираш хормоните, ще направиш некоя глупост и после ще съжаляваш-ше се стигне до развод, до скандали, бой и секви глупости. То и аз секи ден ми се прави, ама като нямам приятелка, съм на ръчен труд. Даже е сега ше удара една :D Даже съм девствен, на 20г. Ама на бързам. Утолявам жаждата с ръка :D и сичко е тип-топ ;)Едно Момче-20г.

9.   авт. Към №1-още не сме ходили, реших първо тук да видя дали има и други като нас, но явно простотиятя в България е малко в повече. Благодаря все пак за коментара и ако има нещо ще пиша тук. №3 аз не се оплаквам, едва ли е нужно дати обеснявам, че става въпрос за нещо ненормално вече. Все пак до тази възраст съм имала и други връзки и знам за какво става въпрос.

10.   Това си е съвсем нормално, какви специалисти какви хапчета? ! И аз съм така постоянно искам даже и насън :). Вместо да се радваш че толкова те желае и не сте си писнали. Сега ще пие хапчета за подтискане, а после за да вдигне самолета...

12.   9, верно е в повече простотията и май ти го доказваш... Щяла да дава на мъжа си хапчета за не-ебане? ! Казаха ти хората, радвай се, защото дори да ти е в повече, това е по-добрия вариант отколкото да е импотентен или да го мързи да прави секс...

13.   Хахаха спокойно, това си е напълно нормално. При мен и приятеля ми също е така. Той има наистина много голям апетит щом се отнася за секс. И ние правим по 2-3 пъти на ден, всеки ден и да ти кажа не ми омръзва, даже все повече ми харесва и все повече искам.... Това е така, защото много го обичам и искам да му дам всичко и да му доставя удоволствие по всякакъв начин, а и наистина обичам секса.
Колкото до това с хапчетата, по- добре е да не пие такива неща, не се знае как ще му подействат и какво ще са страничните ефекти. Най - добре е да започне да си изразходва енергията и по друг начин - фитнес, бягане и т. н. По - добре е да правите секс, отколкото да не правите никакъв.

14.   Моят приятел също постоянно е така! Но аз все още уча, а той си мисли, че не искам да се виждаме, кара ме да ставам рано рано за да сме заедно, но аз не мога да му доставя това. Искам да имам нормален живот, а той иска посточнно да съм с него и да правим секс. Преди няколко часа се скарахме много сериозно на тази тема и не знам, може би ще късаме.

15.   Ами, мисля че води до пристрастяване. Аз съм същия. Постоянно мисля за това, но си нямам приятелка и за това си мастурбирам. По някой път ми омръзва, но обикновено, като ме удари желанието и ми е трудно да се спра. Но мисля че, не хапчета а по-скоро някакво хоби ще го измъкне от това състояние. Ако спре да мисли постоянно за секс, а вземе да спортува нещо или просто някак да си насочи вниманието към нещо по-различно от секс. Мисля че това ще му помогне. И аз се мъча, трудно е, но така е по-добре отколкото с некви хапчета, могат само да му навредят в последствие. Важното е да се контролираме, да контролираме ние тея нужди, а не те нас. И за това като си намеря приятелка, ще си споделя съвсем искрено проблема, не искам да е така. На ден по 3 пъти примерно. А и така само секс не може. Връзката ще се провали, ако секса е постоянно, ако само върху това обръщате внимание.

16.   Моля те, отидете на доктор и после напиши какво е станало. Страшно ми е интересно какво ще ви каже. Почти съм сигурна, че ще умре от смях, а и вие като поостареете и си поомръзнете ще се смеете на тази история. И само за успокоение ще ти кажа, че в началото с мъжът ми правехме секс по 7-8 пъти на ден и никога не сме го приемали за ненормално и сега след повече от 20 г. брак го правим всеки ден, понякога и сутрин и вечер. Ако това е балест, то аз харесвам тази болест.

17.   Дайте да се разберем за интензивността и честотата на сексуалното общуване. Аз съм на 56 г. и имам любовница на 40 г. Лошото е, че за 13 г. се виждаме само през лятото, тъй като тя живее извън България. Когато обаче откраднем време един акт продължава близо 2 часа - умея да се контролирам и да задържам финала. Старая се да я подлудявам и макар и нескромно да звучи, успявам. Успявам, защото тя има прекрасно тяло - висока е колкото мен, дълго бедро, хубави гърди, въобще жена отвсякъде и всеки нормален мъж я пожелава. Преди 2 дни направихме с нея близа 24-часов маратон, тъй като отново замина. Беше великолепно, защото и тя го искаше. А на въпроса, дали е нормално да се прави няколко пъти секс на ден - разбира се! Не е необходимо доктор! Отдай се, мила, излез виртуално от действителността и ще видиш какво е щастие. Останалото е теория.

18.   Браво но 56 годишният любовник.
Дай боже на всекиго.

19.   явно умее не само да получава, но умее да дава и най-доброто от себе си

20.   Браво за любовника, а дамата сигурно ще е на ниво, за да издържи този маратон? !

21.   Човешката психика е нещо много сложно и според мен има и други начини тива да се промени, освен с хапчета. Аз съм на 22г. (момиче) и бях нещо подобно на мъжът ти. Дали защото преди 2г., когато тръгнах с приятеля си, още не бях правила секс? Не знам. Но-така или иначе-мислех само за това и ми се превеше нон-стоп по цял ден и по цяла нощ(разбира се, при твоят човек причините са други, но ситуацията е подобна. А и при мъжете май си е по-различно :)). Той обаче вече имаше опит и за него не беше такава краста. Дърпаше ми се след 2-рия път, тъй като вече се бяха събрали един-два месеца, в които се виждахме всеки ден и аз все исках... В един момент започнах да се чувствам ужасно, защото наистина имах неописуемо желание и се стигаше до това да го умолявам буквално за поне 3-ти път. Не ми се струваше нормално момиче да моли момче за това. След като вече бях натрупала гиганстка доза унижение в рамките на една година, в която всичко ставаше само когато аз пожелая по максимум два пъти(ако аз искам и 2-я), реших да се сдържам и дори и да умирам за това, да го оставям той да е инициативният. Е, започнахме доста рядко да го правим-по веднъж, на всичкото отгоре аз избухвах и му обяснявах, че това просто не е нормално и той не е достатъчно сексуален, което-разбира се-влоши нещата. В последствие се отвратих от идеята за секса, спря да ми доставя удоволствие и ей така-без хапчета-от свръх-сексуална се превърнах в човек, който дори не може да свършва вече. Чудя се даже дали отново ще мога да желая така секса или да изпитвам някакво удоволствие от него-дори и да съм с друг. Бъгнах се тотално :). Това със сигурност не е начинът, но има безброй начини нещо на психическа основа да се промени. А според мен в случая това е точно такова. П. С. За 2г. изградих цял нов свят с този човек и го обичам безумно много. Единственото, което ни куца е.. ясно е вече :). Но иначе той е отговорен, добър, прекрасен и си се разбираме, а когато се прегърнем... приказака е! Сексът май не е най-важен?

22.   ТОВА Е ЗАЩОТО НИТО ТОЙ, НИТО ТИ, РАБОТИТЕ И ЦЯЛ ДЕН СЕ ЧУДИТЕ КАКВО ДА ПРАВИТЕ!!

23.   Не сте за сексолог, ако и двамата имате желание. Проблем има когато единият не иска, а другия не спира да настоява. И това може да си го решите единствено вие, не трети човек.
Де да бях на твое място. С моя приятел сме от двама месеца заедно. За това време сме го правили три пъти. Крайно недостатъчно! А сме млади, аз на 27, той на 23.

25.   аз съм на 27 и искам постоянно да права секс, а моя е на 37 и неиска в седмицата го правиме 2-3 пъти някой път и повече но на ден най много един път, което не ми е достатъчно след като свърши искам пак ама нема. Мисля да си фана някой само за секс то не се издържа вече, ей са пак суша 3-ти ден ще се побъркам, дали не е нещо от възрастта незнам кво да мисла помагайте
ферхунденце27

26.   Имам приятел от близо половин година и все още не живеем заедно официално, но повечето вечери ги прекарваме заедно. Стигало се е да правим секс по 4 пъти сутрешния секс. Мисля че и на двамата ни допада и близостта се увеличава все повече и повече. :)

27.   Хапчета за подтискане на секса!

А по-късно виагра!

Господи, какво им става на човеците? !

29.   Че на кой нормален мъж в разцвета на силите си не му се прави секс. Правете колкото може повече и на най- странните места без всякакви нагласи и уговорки.
Радвай се че не се прибира смазан от работа и че те желае, а до тези хапчета не са необходими нагонат все някога ще отслабне. Трябва да се радваш че имаш мъж като него, защото имам приятели който предпочитат да се напият като кирки отколкото да са в тях с половинките си и да правят секс.

30.   Ако и на теб, и на него не му пречи, не мога да схвана къде е проблема? ! Наистина трябва да отиде на доктор, но на психиатър. Той ще му изпише хапчета, за да не сънува всяка нощ. После през уролог за хапчета да не уринира толкова често, после през гастроентеролог за хапчета за подтискане на апетита и после при кварталния пласьор на оръжие за един пистолет, че да се гръмне.
Колко мъка има на този свят.
АКАТИМ

31.   Госпожо, от тези хапчета се стига до импотентност и други странични ефекти. Утре ще пишете във форума защо приятеля ви не ви обслужва сексулно. Помислете добре...

32.   Вие двамата въобще работите ли нещо че имате времи и сили да го правите всеки ден по няколко пъти. намерете нещо друго за вършене.
Успех

36.   Значи на момчето ти нищо му няма. Най-добре вземи ти да се прегледаш.
Не е нормално на тази възраст да нямаш желание за секс всеки ден.
При жените желанието се засилва от 30г нагоре заради намаляване на естрогена и засилване на тестостерона. А при тебе е обратното.

37.   Чак пък за лекар... Аз съм на 42г. и с мъжа ми имаме ритъм- през ден, и 2-3 пъти на месец анален. За мен това е нормално и ме здоволява.

38.   Аз също като номер 21 и 27 искам да правя повече секс с партньорите си, но за съжаление само с един ми се е случвало да съм напълно задоволена. Правехме ужасно много секс, много се обичахме, с часове, по 2-3 пъти на вечер, понякога дори сме осъмвали, но дори да съм била смазана от липсата на сън през следващия ден, се чувствах щастлива. Случвало се е да заспим, докато правим секс, на събуждане, докато не сме отворили очи, докато другия дори все още спи, като го събуждаш със секс, понякога след това дори в банята, докато се къпем преди да излезем, целувахме се по половин час, който минаваше без да усетим. В почивките си говорехме, четяхме книги, гледахме филми, пълна идилия, никой друг не ни е бил необходим, споделяхме страстта един към друг и интересите си, аз му помагах в неговите проекти, той в моите, подкрепяхме се и си помагахме за всичко, но не сме живели заедно и държахме на независимостта си, даже сме се шегували с неговите обожателки и с моите. Казвахме си "обичам те" постоянно и наистина така го усещахме, не се ревнувахме, защото беше очевидно, че сме си в топ класацията един на друг и няма как да изпитаме това с друг/а, знаехме, че дори някой от двама ни да реши да прави секс с друг, ще е като шега и провокация, харесваше ни да сме като на филм и си имахме пълно доверие. Обичахме да се провокираме. Никога не съм се чувствала толкова желана и уверена, колкото с него.

За мен няма нищо нередно в многото секс, дори е добър индикатор. След тази връзка, която описах, разбрах, че проблемът не е в мен, а в партньорите, които съм имала и вероятно в здравословни и/или психологически проблеми от тяхна страна.

40.   И на мен ми се е случвало само със един да ми се иска повече секс. В началото на връзката ни аз не исках защото все още някак си секса не ми допадаше, имах много малко опит, дори ме болеше. Но после пък се обърнаха нещата и той нямаше желание към мен и да се случва често. А със настоящият около три, четири пъти седмично, а понякога само спим. Карам си без секс защото водим връзка от разтояние пък ще видим, поне за сега е така, но иначе не се сещам, възможно е да ми липсва ласка, не конкретно сексуална поне така мисля, ама не му отдавам голямо значение.

41.   Колкото повече, толкова повече!
Погледнато от всеки ъгъл е чудесно, най- вече за жена!
Освен ако не е болна или да няма вагина...

42.   Аз имам същия проблем и затова немога да имам връзка с една жена само ,защото и писва ,аз постоянно искам дължисе на щитовидната жлеза и оправия няма това за съжаление .

43.   Хора не пишете глупости както казах аз съм на 37 и водя контакт с три и повече жени ,защото щитовидната жлеза произвежда повече хормони това е болест която не де лекува просто пиеш хапчета докота си жив ,съветвам издледваите хормоните си ,питайте личния си лекар той ще ви изследва и почвате да пиете лекарства или ще почнете да се задоволяват на всеки полвин час и ще се влошите ,сега правя пет пъти дневно секс но с различни жени ,няма жена която да изтърпи това .

44.   Щитовидната жлеза не влияе на сексуалната активност.