Споделена история от Секс и интимност

Кофти ситуация
Здравейте! Имам едно притеснение, относно нещо смущаващо.. имам сериозен приятел и онази вечер внезапно решихме да опитаме нещо ново, и по-точно анален секс.. но аз нямам никакъв опит и познания относно това, а неговите изглежда са минимални. Някак си се навих да опитаме, като бях много притеснена какво ще последва, понеже съм слушала доста неприятни истории.. вкара ми го внимателно, макар че много ме заболя.. сексът продължи около минута, но му казах да спре.. той го извади и директно се запъти към банята.. аз си пипнах дупето и видях, че имам малко аки.. много се смутих и умрях от срам.. попитах го дали е имал много по пениса а той отменяше темата и се опитваше да ме разсее от скунфузната ситуация.. хора, наистина много ме е срам, не трябваше да става така.. трябваше предварително да се подготвим и да си бях направила клима.. а сега много ми е неудобно и ме е срам, че му оцапах пениса с аките си... страх ме е, че може да е отвратен от мен и да скъсаме... ;((((

Коментари

1.   Леле, момиче, спокойно, на много мъже им се е случвало. Ако приятеля ти е свестен и те обича, няма да те зареже заради такова нещо. Наистина е трябвало да си направиш клизма 1-2 часа преди аналния секс, но станалото - станало. Знам, и аз бих се чувствала унизително, но какво да се прави.. нормално е да се случи.

2.   Да беше отишла до тоалетната няколко часа преди да.... Хем при вас е било планувано да го направите, не е нужно да си правиш клизма, ако преди това си минала през тоалетната. Абе, за вас презервативи няма ли?
Аз ходя по 4 пъти по голяма голяма нужда. (Нормално ходене, така съм от дете). Никога не съм имала такъв проблем. Ако си мислела, когато е трябвало нямаше сега да задават такъв въпрос.

3.   Виж сега, който иска да рови по дупета е наясно, че ще има и ако. =)) Приятеля ти няма да те остави заради това, НО се подготвяйте, преди такива изпълнения. За да се сведе до минимум риска от подобни ситуации.

bile

4.   Не съм имала подобна ситуация, но мисля, че вината не е в теб, защото той те е помолил да го направите! Следващия път, когато го правите, нека той си сложи презерватив (за да няма такива издънки)!

5.   Имаше един лаф - "По-добре х*я да ти мирише на гъз, отколкото гъза на х*й". И както ти казват по-горе (номер 3) щом иска да рови по дупета, ще има и ако. Нищо страшно не е станало, има къде къде по-гадни неща в живота. Не се шашкай толкова.

6.   Абе не мога аз да разбера какви такива хора сте? Бива ли такава простотия и невежество?
Не проумявам как изобщо можеш да дадеш на някои мъж да ти го вкарва отзад( дори и за една минута) без изобщо да имаш някаква минимална подготовка за това???
Какво е това НЕУВАЖЕНИЕ към самата себе си?
Че то и пръст да си вкараш пак ше го искъраш.... "мръсен", без подготовка.

Ако не можеш клизма, то поне е хубаво да се изходиш преди да предприемеш нещо такова....
не зная как може дами да позволявате подобни неща... не заради мъжа, а заради самите себе си, това е огромен срам.
А ако съм един мъж пък, никога няма да си го навра там, като знам, че не е "чисто".
Айде стегнете се малко, преди да експериментирате с каквото и да било...

Леле...

Keity

7.   Простете за невежеството, някой би ли ми обяснил какво е клизма?

8.   Клизма е да си напълниш г*за с вода и хубаво да го измиеш отвътре, за да не омажеш мъжа като авторката.Има случаи дори се на**рат жени като го извадиш по - рязко.

Кубрат

9.   До номер 8 - И може ли да попитам как се пълни г*за с вода, че и аз не съм го правила?

10.   До №9 Ами заставаш разкрочена над някой уличен кран и го пускаш. Ако си мъж трябва да си държиш яко топките що ще те боли. Ако си жена ще ти изжабурка и вагината.