Споделена история от Секс и интимност

Девствен или секс с проститутка
Здравейте драги читатели аз съм на 23 години и съм девствен, може би има и други истории като моята, но просто искам да споделя и да получа някакъв съвет, доколкото е възможно това нещо.

Много ме мъчи мисълта, че не съм правил секс на тези години, завърших и висше без да вкуся женска плът, сега имам възможност да отида на проститутка, но не знам дали това е редно, защото винаги съм мислел, че ще си намеря свястна приятелка и ще го направя с нея, но някак си мисля, че това вече няма как да стане понеже все повече се комлексирам от мисълта, че не съм правил секс. Не мога да приема мисълта да отида при някоя която просто ще си разтвори краката за 200лв., но пък вече на тази възраст си мисля, че съм някой едва ли не недъгав, че не съм го правил още. Имал съм няколко приятелки, но ставаха някакви куриози и не стана работата. Дали ще добия самоувереност като го направя с платено момиче или да чакам да си намеря приятелка, което едва ли ще стане? Знам, че всичко ми е в главата ама някак си не мога да го преодолея и си създавам излишни проблеми. Чакам някакви адекватни съвети :)

Коментари

1.   Проблемът ти е точно, че сексът не е само разтваряне на краката. Ако беше така щеше да си го направил вече отдавна. Трябва ти професионална помощ и просто трябва да приемеш, че професионалистките в случая са проститутките. Такава жена ще знае какво да направи и как да подходи с теб, няма да прихне да се смее, ако направиш нещо неправилно и ще знае как да пипне, как да ти покаже и т. н. Вземи си платена жена за една нощ, кажи ? предварително за проблема си. Приготви нещо за хапване, шампанско и хубава музика и се остави в опитните ? ръце, няма да съжаляваш.... На сутринта ще си е отишла, а ти ще си мъж. Няма да има рев, ангажименти, претенции. След това ще можеш на спокойствие да си избереш подходяща жена и ще знаеш, как да ? доставиш удоволствие, няма да се чувстваш като слон в стъкларски магазин. Проблемът ти е, че отблъскваш жените със своята несигурност и не е случайност, че си още девствен

2.   Съветът ми е да спреш да висиш в интернет и да публикуваш една и съща история по 100 пъти, а вместо това излез навън и си намери гадже!!! Палав Мечок

3.   Не разбирам само защо е общоприето момичетата да трябва да губят девствеността си с някой, когото обичат, а мъжете да могат да минат и с проститутка? Брат, идеята ти е просто абсурдна.. Направи го с момиче, което обичаш, тя ще се появи рано или късно, повярвай ми... Аз като бях на 18 го направих с една скапана кифла, дето цялото даскало я беше минало.. Нямаш представа как се чувствах след това. Сега съм на 21, имам приятелка, която обичам повече от всичко и мога да ти кажа, че няма нищо по-прекрасно от това да правиш секс с човек, в когото си влюбен.. послушай ме и изчакай своето момиче :):)

4.   Колкото от чекиите добиваш самоувереност, толкова и от проститутка ще добиеш. Според мен това, че си девствен е плюс за една сериозна връзка - предпоставка за доверие, че няма да кръшкаш, а доверието е най-важното нещо в една връзка. Търси други начини да добиеш самочувствие. ;)

5.   Може и да ти помогне проститутката, но има едно НО. Сам трябва да разбереш и да се убедиш, че на жените им се иска да им искат. Не се притеснявай да си поискаш без да плащаш, защото може да си въобразиш, че жена ще ти даде само ако и платиш. Както мъжете, така и жените имат биологичнаата нужда да се съединяват плътски с индивид от другия пол. Жената е одушевен субект, когото трябва да обичаш и уважаваш, но в никакъв случай не забравяй, че е и самица, която има нуждата да бъде обладавана. Зная, че мъжа се срамува и страхува как ще реагира жената на едно такова "просташко" предложение, но ти не се притеснявай! Поискай си, дори да ти се стори, че е нескопосано и обидно за нея. Ако сбъркаш първия път, можеш да се извиниш и да си поискаш по-тактично втори път. При третия път ще и писне да ? искаш и ще ти даде. Пък ако не, жени по света колкато душа ти иска...

6.   Отиди на проститутка. Наистина ще е много неловко, ако си намериш момиче, и се окажете и двамата девствени. Аки си намериш по-отракана приятелка, няма да има проблема. все единия обаче трябва манлко от малко да ги разбира и може нещата. Бъди като цяло по-самоуверен.

7.   Когато бях на 15 се хванах с едно скромно и симпатично момче, понеже бях от 2 месеца сама, и аз започнах да си искам. НО се оказа девствен. Трудно беше, докато стане първите няколко пъти, но после всичко се нареди. След около 4-5 месеца, разбрах защо не се задържа никоя при него. То голяма ревност голямо нещо, и на всичкото отгоре всеки път като се скарвахме за нещо ревеше. На мен ми писна и го зарязах, от тогава минаха 7 години, и преди няколко месеца искаше пак да се видим, уж се е развил, има и опит, но аз съм щастливо обвързана и доволна от връзката си и му отказах. Трябва да знаеш че първият партньор никога не се забравя, било то лош добър, можеш да имам 50 бройки, но никога няма да забравиш, от къде си тръгнал и кой е бил номер 1. :)

8.   Подкрепям номер 1!!

9.   И в двата случая е едно и също

10.   Много ясно, че ще отидеш на проститутка. Нима искаш да се изложиш първия път когато ще си с някое момиче на което държиш? Иди на проститутка ако трябва 2, 3 пъти да се отракаш. Така ще добиеш и самочувствие, а и ще ти е по-лесно по нататък. Платеното момиче няма да ти направи забележка, няма да остане с лоши впечатления от теб и най-важното - ПОВЕЧЕ НЯМА ДА Я ВИДИШ (освен ако сам не поискаш).
До номер 3 - по-голяма глупост не бях чувал от доста отдавна.

МЕГАТРОН

11.   Че ти сам си отговаряш не ти трябва нащо мнение :)

12.   А защо мислите, че секса с проститутка ще му донесе голямо самочувствие?? Като гледам момчето е свястно и от това може да му стане и по-тъпо - че първия път е трябвало да си плати. Или за 1 час (ако предположим, че не плати за един тек само) ще научи големи трикове и ще скъса бъдещото си гадже?? Глупости! Пич, прави каквото си искаш, все пак си на 23, не на 16 или 18. И аз доста чаках (21), но ако съжалявам за нещо, това е, че не бях по-настоятелен с жените, а не, че не съм си платил за секс.

13.   По най-бързия начин подбираш проститутка от нета и действаш!!! Иначе отиваш към страшно много запуснат случай!!!

14.   До номер 10-аз не бях чувал по-голяма глупост от твоята и се надявам никога повече да не чуя.. "Много ясно, че ще отидеш на проститутка". Ми като е много ясно защо изобщо хората да си хващат мацки? Отиват на проститутка, "отракват се" и готово.

15.   Ами някои хора какво да кажат като на 21-22 не са имали и 1 приятелка, да не говорим за другото...

16.   Питай единствено себе си!

17.   Има и други хора. Аз правих секс на 18 и половина и беше с мой приятел, но не гадже, само един път, не съжалявам, но пък не си струваше. Сега съм на 20 с приятеля ми го направихме преди 7 месеца от връзка 1 година много е хубаво, защото е с чувство.

Съветвам те да изчакаш подходящия човек. Ако решиш с проститутка давай, но това няма да те направи щастлив. Успех и се надявам да изчакаш момичето за теб. Моята пприятел го е правил на 21 пак без кой знае какви чевства и просто казва, че съжалява точно по твойте причини ( само дето не го е правил с проститутка, а с жена на 30 с коята е имал връзка- сексуална. Е дадох ти този пример, защото просто ние правим любов, а не просто секс и сме щастливи.

И още нещо моята най- дабра приятелка още не е, а е на 21, много хора се смеят като го каже, но АЗ Я ОБИЧАМ ЗАТОВА, ЧЕ ТЪРСИ ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК!!! И тримата не сме грозни...ама не правим секс от 14 годишни. Замисли се над това!!!

18.   Нещата са относителни тук.... и на мен ми минават разни такива идеи като на автора на темата (девствен мъж на 26 години). От 23 годишен обмислям варианта да отида на проститутка но нещо все ме спира... Мисля си, че ако не е по любов няма да ми стане и ще се изложа и пред проститутката. При мен обаче и има психо травма явно защото първия път в който щях да имам сексуален контакт с момиче не ми стана... и от там започнаха притесненията ми и тн....

19.   "Направи го с момиче, което обичаш" - ами той човека точно това иска и е чакал толкова време, ама момичето не се е появило. С времето човек се затваря още повече в себе си и става все по-трудно да си намери дори някаква, не такава която обича. Ако проблемът е много сериозен може да се обърнеш към психолог. Но, ако смяташ, че си тип, който просто малко не му достига и аз подкрепям идеята за проститутка. Там най-малко ще се притесняваш от евентуален неуспех, именно защото ще го направиш без чувства, без да я обичаш. Естествено, че няма да станеш щастлив, но ще натрупаш опит. Постепенно ще придобиеш увереност, после ще го направиш с някоя позната, пак без чувства, но и без пари и така полека-лека ще си влязат нещата в релси. Няма какво да се лъжем на тази възраст вече си изтървал възможността да го направиш за първи път с "принцесата" на сърцето ти. Или ще ти трябва огромен късмет за да ти се случи. Но поне не изтървавай шансовете си за в бъдеще.

Само, когато избираш платената "приятелка" бъди внимателен. Не гледай да е най-красивата, а да е с добър характер. Не е задължително да и обясняваш, че ти е за първи път, нея това изобщо не я интересува. Обикновено повечето и клиенти са именно мъже с малък и недосатъчен опит. Вярно е, че се налага да се пребориш с някои вътрешни скруполи преди да пристъпиш към това действие, но повярвай ми с годините тези скруполи ще стават все по-големи и ситуацията ще става все по-трудна за преодоляване. Успех!

М., 34

20.   Автора: Извиках си момиче платих си за 2 часа оказа се поне мило момиче с добро отношение, не беше опитна, но беше млада и с перфектно тяло успях 2 пъти да свърша, но не мога да кажа УАУ понеже не беше нищо особено всичко с презерватив не влагаш никакво чувсто, не усещаш човека отсреща да те желае а просто чака да свършиш и да изтече времето. Начесах си крастата ама не мога да кажа, че вече съм друг човек и тем подобни. Очаквах да свърша за 2 мин ама не се получи така, имаше и забавни моменти ама карай няма да се видим отново. Много се пазеше момичето постоянно гледаше да не се изхлузи презерватива и от една страна съм спокоен заради това. Странно е, че беше страшна мацка, а ми беше толкова трудно да свърша, сигурно нещо аз не съм наред ама все от някъде трябва да се почне и може да се каже, че и това е някакъв вид опит :). Мерси на всички ви за коментарите, толкова от мен лека и доходна.

21.   Леле, съжелявам че ще го кажа, но си направил може би най-грешния избор в живота си...

22.   Мога да споделя и своя опит. В момента съм на 26(почти 27) години. Бях девствен до 24 годишна възраст. Никога не съм имал гадже, дори и в ученическите години всичко беше само като на базик, нищо сериозно... Никога не съм целувал жена дори... трагична картинка.

Та, на 24 от отчаяние отидох на проститутка. Беше на 34 години и бързо ме предразположи, поговорихме си и аз се успокоих... на съзнателно ниво бях ок, не се страхувах, не се притеснявах, но на подсъзнателно бях тотален блокаж... за пръв път ми се случи тялото да не ме слуша, просто не можех да постигна читава ерекция или да я задържа... последва един час мъка... адска мъка... Като цяло разочарование... Сега, 2-3 години по-късно, съм в същото положение и си се чувствам 100% девствен... Вече мисля и за психолог, може би това ще ми помогне. Дали всеки психолог би свършил работа или си има тесни специалисти?

Та идеята ми беше, че първи път с проститутка може и да се окаже тотално разочарование и дори и да задълбочи депресията покрай целия този случай...
Поздрави, С.

23.   21 предполагам си жена ако е така задай си въпроса ти би ли пуснал така на някой девственик само и единствено защото е девствен и жените не го харесват? ! И ако отговора е не по-добре не пиши глупави коментари защото никой не е длъжен да седи девствен и да се самоизмъчва психически заради такива като теб

24.   Автора:До 21 знаеш ли как се чувствах на 23 години без да съм правил секс, че говориш така? Може би си жена в което няма лошо, но не знаеш как се чувстваме, като сме незадоволени и както съм казал не чувствам, че нещо кой знае какво се е променило, но 2 дена след като съм го направил усещам, че пак искам да го правя :) и се опитвам да заговарям сервитьорки и разни продавачки, естествено нямам успех, но малко по-малко може и да имам някакъв късмет. Като си помисля за чекия и ми спада веднага, защото ИСКАМ ДА ПРАВЯ СЕКС. До 22 по задълбочено от това както ми беше преди да го направя няма как да стане. А наистина и аз бях много притеснен, като дойде момичето, ударих 2 на екс и малко ме поотпусна, но пак си беше зор да получа 100% процентова ерекция. Естествено, че с проститутка няма смисъл, но просто искам да си намеря някое свястно момиче с което да правя секс, но знам, че това е трудна цел и трябва да се захващам да търся :). Иначе за твоя случай на 27 год. и да не си целувал момиче дори е доста сложно и може би наистина ти трябва някой професионалист с който да поговориш и да ти влезе в главата и да решите проблема.

25.   Аз съм номер 21, и не, не съм жена. Не съм искал да прозвуча грубо, наистина не съм изпадал в твоята ситуация, но според мен си направил грешка. Вместо проститутка можеше да си намериш нормална приятелка, но станалото станало.. Желая ти успех по-нататък в любовния живот.

26.   Абе чета, чета... И като се замисля, ако аз разбера, че приятелят ми е ходил на проститутка сигурно до някаква степен ще ми стане гнусно. В някои от коментарите прочетох, че е по-добре да отидеш на проститутка вместо първия път да се изложиш пред някое друго момиче. Да, ама аз бих предпочела да се "излагате" отколкото да ходите по проститутки. Но щом ти така си решил..

27.   Няма нищо жалко и нередно в девствен мъж, дори е някак сладко и възбуждащо да му бъдеш първата, да го "въведеш" в това удоволствие, което си е представял толкова години. Ама както си решил, все пак само ти си знаеш какво ти е. Дано си е заслужавало. Ж 24

28.   Съгласен съм с 26, а не ви ли е гнус от проститутки, знаете ли че тя се чука с всеки, които и даде тези 50, 60, 70лв, по-добре отидите в някоя чалгатека, там е пълно.... инвестирайте пари за дрехи, фитнес и разни такива глупости и си намерете подходяща.. бахти глупавите коментари

29.   Абсолютно ПРАВИЛНА постъпка. Продължавай с проститутките в рамките на бюджета с който разполагаш и се пази от болести, не рискувай. Бас държа, че голяма част от тях ще се отнесат (почти изцяло театрално срещу пари, но голям праз) достатъчно мило и приятно с тебе за разлика от уж нормалните жени които досега на тази възраст не са ти дали даже шанс.

30.   До 28:
Да, със фитнес и подходящи дрешки в чалготеките ще си хванеш точно най-подходящото гадже, нема що...
Въпросните са такива мърли, че шанса да ти лепнат нещо е в пъти по-голям, отколкото при една идея по-елитни проститутки.
В това да се направи сефтето с проститутка аз виждам само един проблем: няма изобщо да усетиш за какво иде реч, къде е истината, какво е истински секс.
Съгласен съм и със 27, но само по принцип. Както виждам тя е жена и надали знае какво е да си на такава възраст(например 24 ) и никога да не си правил секс. Това те подтиска, кара те да се чувстваш непълноценен, да си мислиш, че си тотално сбъркан и с ужас да си представяш момента, в който ще трябва да си признаеш пред жена, на която държиш за това.
Аз лично намерих диагноза за моя проблем, има си я в нета, не е призната официално от световната здравна организация като психично разстройство, но си има точно название: любовна срамежливост: http://bg.wikipedia.org/wiki/Любовна_срамежливост
Мисля да започна лечение на тази си диагноза :)
Ще се опитам да излизам повече, да се срещам с повече хора. Малко ще ми е трудно, защото в момента не излизам в компания, освен няколко най-близки приятели, но ще излезна, ще харесам нещо и ще се пробвам като за последно... друг начин няма...
С. (от пост номер 22)

31.   30 има и друг вариант - да си развалина и жените да не ти обръщат внимание. Така, че единственият вариант в такъв случай е да загубиш девствеността си с проститутка. И за това по-такива теми постовете на жените нямат абсолютно никакъв смисъл.

32.   Същата работа съм и аз, на 24.
Никога не съм имал приятелка, и никога не съм целувал момиче, само с няколко момичета съм имал някакви по-близки комуникативни отношения и това е, като изключа проститутките. С проститутки съм бил поне 10-15 пъти, като за всички тези сеанси съм успял да свърша само 2 пъти, което в последствие доста ме учуди, защото и аз като теб си мислех, че ще свършвам за по 2 минути или даже още преди да сме започнали съществената част.

Повече не мисля и да ходя по проститутки, не си заслужава да плащаш за секс без чувства, което си е много слабо изживяване. Просто страстта и желанието, ако не са взаимни секса няма да го бъде и това е, не изпитваш почти никакво удоволствие. Дори малкото разговори с момичета, които съм водил са ми носели повече емоции от колкото секса с проститутка :) Разбира се, има хора със съвсем различна нагласа, които изпитват голямо удоволствие от секса с проститутки, но явно не съм от тях.

@30 Преди 2-3 години срещнах термина "любовна срамежливост". На английски има доста материали по темата. Това, което ме заинтригува е начина на лечение - терапия секс, но не с проститутка, а с оторизиран специалист в областта, което е доста интересен терапевтичен подход :D

34.   Здравей, приятел :)
Аз съм на 19 години момче и преди 1 година си направих сефтето така да го нарека :) Не се притеснявай , че си девствен :) Явно ти липсва самочувствие и малко релакс :) Живей все едно днеска ще ти е последният ден от живота , защото всъщност незнаеш какво ще се случи след 1 час :) Жените не са трудни, просто са трудни за разбиране, а не винаги трябва да разбираш нещо !

Примерно за да караш автомобил, не ти са нужни задълбочени знания как функционира двигателя нали ? :) Така, че да се върна на темата, вдигни си самочувствието бъди свеж, потдържай се, пръскай се с парфюми, добре си оформяй брадата и бъди за момичетата екстра охажиор :)

Вземи коментара ми под око и започвай да се променяш, защото ако сефтето ти е с проститутка, то ти цял живот ще си казваш " Толкова зле бях, че чак за сефтетоо си го правих с платен секс " :) Не се самосъжелявай, вдигай, глава и смело мушкай момичетата :)

Сега на по възраст от 18 19 20 21... 25 са яко зогорели особени през топлите месеци :) А и студени да са какво, ти ще ги стоплиш :) Запомни , че трябва да се отпуснеш и да живееш така както ти искаш :)

И излизай по - често с момичета , за да се отракаш :) Познати непознати давай .. излизай на по кафенце, на по разходка и ги обладавай със своята реч и сила ! :) Парите които ще дадеш за секс, само ще са ти в минус ! А и не е срамно да си девствен на колкото и да си ! БТВ когато ще правиш секс с момиче , не и казвай че си девствен :) Мушкай я тя дори няма да разбере, че тя ти е първата !

35.   Дали се предлага някъде истинска секс-терапия в България? Съмнявам се, но ако някой има данни да казва! Решил съм да се лекувам с всички възможни средства!!! :)
С.

36.   Изчетох темата и коментарите. Интересно беше и не спирах да се изумявам. С проститутка или по нормалния път, девствен или не, това всъщност са второстепенни въпроси. Всъщност ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС зад тази тема е как и къде да срещнем и общуваме с хора - подходящите за нас. И всъщност тъжно е, че въпреки Интернет и всички комуникационни средства в днешно време, аз смятам, че начините за сериозно общуване никак не са много. Но това предполагам е въпрос за друга тема...

37.   Виж сега 36 общуването не винаги ще ти донесе секс, да не говориме, че липсата на секс води до психологически комплекси и проблеми в общуването с другите хора. Получава се един омагьосан крък. Да не говориме, че някои хора (като мен например) са аутсайдери и развалини и единственият начин да правят секс в живота си е да си платят за него. Защото иначе никоя жена не би ги считала за нещо повече от приятел (в най-добрият случай)

38.   Любовна срамежливост... добре, щом мислите че е това..

а според мен просто не сте попаднали на истинската си любов...
защото когато тя се появи, този секс за който мечтаете всъщност ще стане в Правене на Любов със сексуални елементи...

Аз съм жена между другото

Прекрасно е че има все още девствени свестни момчета на този свят! Вие сте като ангелчета в ада.. обичайте! радвайте се на себе с и другите около вас.. така ще се получи, като се отпуснете и се радвате на живота и бъдете себе си! Всеки от вас ще срещне сродната си душа!

39.   Всеки от вас ще срещне сродната си душа!

******************

Не съм съгласен

40.   Аз подкрепям 1 коментар....
Момиче на 19 г

41.   Никъде не прочетох някой да говори за любов. Не е ли тя това което търсите любовни срамежливковци? !

42.   Заговаряй малко по големи от теб жени. Ще стане работата. Има много такива на по 30 години, които искат да си начешат сливата, а пък и без брак ли са в кърпа са ти.

43.   Любовта е забравена история номер 41

44.   Номер 38 доказва с коментара си, че от много мислене понякога жените започват да си живеят в някакъв си техен измислен свят.

49.   Пак съм аз 22 годишния. малко по-нагоре, или горе, не знам кога ще приемат мнението ми. Аз.. докато се правя на много отворен сред приятели сред жени и прочие.. и като пийна едно две нямам притеснения да опитам, но ако нещо не се получи се сдухвам след това и си забивам по един пирон в ковчега и всеки следващ път би бил по-зле.. иначе не ме е срам въобще, особено от проститутки.. и в двата случая се оправдах колкото да ми олекне на мен.. колко съм уморен и колко не знам си какво, а не защото платената ще си помисли нещо, но просто такива жени ми скапват психиката.. не ме кефи да съм големия плейбой.. искам да имам красива жена, която да е само моя и не бих изневерил никога, ако имам такава.. ако имам кола, която да има всички екстри и да ми харесва.. не бих я сменил никога, работата също.. не обичам да си сменям ценните неща просто така, ако разбира се не намеря по-хубави. Притеснява ме и още нещо.. че от тези порно филмчета и глупости.. се възбуждам повече от дупета, от това да чукам в дупето, отколкото от клитори.. това също ме притеснява много, защото да си намеря такава да ми пусне първия път.. шансът е малък, нулев.. а аз искам да харесвам по такъв начин и клитора, колкото дупето и жената като цяло, за мен жените са всичко, но и в 2-та ми опита, секс не стана като хората.. даже не го вкарах (освен за секунда в която се оплаших от дебелата), в целувките ми с двете момичета.. не се научих да се целувам, по-скоро те ме насилваха, аз бях пиян, бяха хубави, но не се научих.. знам, че и следващия път с жена и целувка и гол да се сълбека, пак няма да умра от срам и да треперя (както притрепервам като си го представя и като тръгна да звъня на някоя проститутка), но няма да се справя.. докато не го направя с някоя в която съм влюбен и която е ужасно красива, слаба, с дълга коса, с големи гърди.. защо такива харесвам, не знам.. Jessica Jane Clement, Галена, Елеонора Палавейска, Aletta Ocean.. за някой са мутреси, за други са изкуствени.. за мен това са богини, влюбен съм на първо място във външния вид, на второ ако е хубав гласа и вече съм.. се предал и съм си дал всичко, но такива жени да ми вържат.. шанс 0, вечно ли ще стигам до някъде, а всъщност това някъде ще е никъде.. с неуспешните си опити