Споделена история от Секс и интимност

Постоянно мисля за секс
Здравейте! Много ми е странно. Постоянно мисля за секс. Не знам хормони ли е какво е, но вече не се издържа.. Не искам да съм като някой пубер, дето изглежда направо отчаян.. Помогнете ми.. Понякога направо имам чувството, че съм болна. Излиза гаджето от банята - не мога да спра да го зяпам и да си мисля за секс.. Всеки път щом го погледна си мисля, колко е секси.. колко силно го искам.. не е нормално.. Вече 4 години водя полов живот, но такова нещо не се е случвало.. С това момче сме заедно от 5 месеца и от самото начало съм така.. Наистина започвам да се чувствам зле.. като болна съм направо.. А да каже някой, че не правим секс.. Правим си, при това редовно - всяка вечер.. дайте ми съвет вече ми е трудно да го гледам в очите.. постоянно гледам или раменете гърдите или гърба му.. само дето не се облизвам ама то само това остана..

Коментари

1.   Aз съм с моя 8 месеца и много го желая. Искам секс, но само с него. Всеки ден, може и по няколко пъти на ден. И това ми се случва за първи път, в предишните ми връзки съм правила секс 2 или максимум 3 пъти в седмицата и не защото гаджетата не искаха по-често, просто аз нямах желание. Но сега е различно, желая го много. Възбуждам се само като го гледам, като си представя, че ме докосва. Но не е като да го виждам рядко, ние живеем заедно. Затова си мисля, че е до човека - просто ти си намерила мъжа за себе си, както и аз моя. Какво по-хубаво от това?

2.   офф и аз искам да съм така :P

3.   Оффф как търся една като тебе ако знаеш, аз се дървя по 50 пъти на ден, правя си по 3 ч**** и пак ми се е**...

4.   Авторката: и ние живеем заедно.. просто не знам.. в момента в който влезе в стаята настръхвам.. когато ми говори гледам устните му и често след това нямам представа какво е казал.. Когато сутрин отварям очи усещам как той си играе с косата ми как докосва лицето ми.. и имам чувството, че летя.. и продължавам през цялото време да го желая.. И при мен е само към него това привличане ако мога така да го нарека, тренирам ММА и в залата е пълно с мускулести момчета, които биха изкушили доста момичета.. но на мен са ми безразлични

5.   Химия моето момиче. Рятко се намират две личности така да се приличат. Но може само той да те привлича а ти него не. Ще те ползва и забрави. После ще страдаш.

6.   Че какво толкова.... Нормално е, не си единствена на която се случва..! :]] Радвай се че имаш желание :] и се отдавай на нуждите си !

8.   Леле случайно попаднах тук на тази тема и направо се успокоих. Ние също сме така и на мен ми се случва за първи път и приятелят ми казва че и той никога не е бил така. Но пък е много красиво, някой хора цял живот немогат да го изпитат.
Обичайте се и се наслаждавайте щом е взаимно. Поздрави:))

9.   Авторката : о0 радвам се, че има и други! Просто понякога се мисля за маниачка или нещо от сорта.. Вечер след работа си вземам душ и започвам да готвя той се прибира малко по - късно и когато излезе от банята и ми цъфне по хавлийка в кухнята (знаейки какво ще си помисля като го видя) ми иде да го схрускам... но се въздържам за сега и се надявам някой ден да не стане някой сакатлък или да не останем без вечеря :Д

10.   Само така. Ама какво се оплакваш не мога да разбера. :) Ще те питам пак след години, когато рутината и еднообразието от ежедневието е навлязло яко в твоя живот да те видим тогава как ще въздишаш по тези моменти.

K-Man

11.   И аз съм така! Не се безпокой отдай се на насладата, защото не с всеки мъж ще изпиташ подобно нещо. Аз това правя радвам се на мига, докосвам го винаги когато е възможно...

12.   И аз съм така! Момче съм на 22 и ми е много готино... Та нали сега ни е времето не като остареем и побелеем :) Млади дами радвайте се на това! Аз много се радвам за вас :D :)))

13.   И аз мисля за секс постоянно но съм сам и това ме убива