Споделена история от Секс и интимност

Събуждане на старата тръпка
Кажете ми, Вие мъже, а и жени..., какво трябва да направи една жена, за да съблазни нейния мъж? Една жена, която работи наравно с този мъж... Когато се прибират вечер, но нейната работа тепърва пак престои - да бъде домакиня, да бъде майка (все още не съм), да бъде любимата в еротична одежда ...Какво трябва да направи тази жена, която все още обича този мъж, за да бъде желана и обичана? Какво трябва да жертва? Свободата?! Нея я има, но за накъде с нея, когато няма с кого, когато единствено с него иска... Парите, какво да ги прави, за извращения ли (нямам ги)... Секс - какво за него ..., с кого..., с някой непознат, с който ще се почуства омърсена и долнопробна (не съм го правила), няма смисъл, нали..., освен с него! А какво още да направи за НЕГО?! И накрая успява ли Тя да се справи с всичките тези неща...?

А какво, ако след дългата вана и процедури, тя е готова за него..., а той просто е уморен за нея...? Какво ако утре тя заложи на вечерята, а той пак и обърне гръб? А ако утре заложи на цялостното почистване на дома, а той пак е безразличен? И КАКВО АКО ТЯ НЕ УСПЕЕ ДА ГИ СЪЧЕТАЕ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ, ЗА ДА БЪДЕ ПЕРФЕКТНА ЗА НЕГО??? Наистина ли си струват всичките тези услия, за да впечатлиш един мъж?!

По дяволите колко трудно е това всичко, а този въпросният МЪЖ, замисля ли се за това, оценява ли го изобщо? Може би не, той излиза с неговите огорчения от света..., с неговите проблеми... и тогава се скършват нещата...Кажете хора, как да го задържим този любим човек, когото все още обичаме и на когото все още искаме да бъдем вярни.? Защото дните си минават и изведнъж разбираш, че не си правил секс 3 месеца! И се питаш в кое не успях да бъда на ниво?!

Коментари

1.   Точно в това ти е грешката, че работиш наравно с него, и отгоре на това вършиш всичко в къщи сама. Всички вие, които доброволно сте станали слуги на мъжете, въпреки че работите наравно с тях, си заслужавате съдбата, тъй като вие си го правите... Какво да те посъветвам да направиш за мъжа си, което не си правила, може би, челна стойка? Искаш уважение от него, но сама не се уважаваш.

2.   Не се отчайвай мила мъжете просто са си такива или поне повечето.

Аз ще ти дам моя пример.
Значи ние живеем заедно от 3 години и една вечер реших да го изненадам.

Направих вкусна вечеря, сипах му малко Испанска муха в виното и се облякох еротично за него, а той реши, че трябва да гледа Форд Боаяр защото бил финал
ХАХАХ та какво да ти кажа просто мажете са едни малки деца, които не разбират от романтика.

3.   Разбирам те много добре и въпросът е риторичен. Да, нищо не заслужават. Представи си и деца да имате...
Относно разни коментари от типа"вие сте се превърнали в слугини и не вършите работата в къщи заедно":
Не мислете, че всеки мъж е като вашия. Просто в живота хората се допълват. От моя голям житейски опит виждам един голям процент двойки, в които са събрани точно така-мъжът готви, а жената -не, и обратното. Моя не мога да го накарам например, защото е израснал така. И жените около него са така и си намериха мъже, които вършат работите, които не обичат. Ето това е естественото привличане в човешкото общество. Другото го има и в животинското,трае за определен период и после търсим друго. Или намираме по-интересни и увлекателни занимания.

4.   Бих те посъветвал ... кажи му ... покажи му тези чувства и терзания които таиш ... и ако е мъж на място би те разбрал и би започнал малко отмалко да ти влиза в положението - трудът на жената не трябва да бъде умаловажаван ... Ако ли не, ами тои този мъж баш си отговаря на българщината и селянията с извинение ... Трябва в едно семейство да има равновесие ... защото в един момент всичко останоло си отива и какво остава ... семейството :) Отстоявай си позициите :)

5.   НЕ Е ЧОВЕКЪТ /МЪЖА/, ЗА ТЕБЕ !!!
НА КОЛКО ГОДИНИ СИ ,ИЗВИНЯВАЙ ???