Споделена история от Секс и интимност

Анален секс - колко често?
Здравейте.
Не съм много опитна в аналния секс. Едва със сегашния ми приятел започнах да го правя малко по-редовно. Преди това само веднъж или два пъти съм пробвала. Наясно съм с всичко, предварителна подготовка, рискове... и т. н. Обаче не знам останалите двойки колко често го правят. Аз не искам всеки път, а и не всеки път съм се подготвила. Но когато го правим е готино, дори вече го правим в най-различни пози. Ако питате моя приятел, всеки път като правим секс иска и анален. Дори веднъж почти на шега ми каза- ми ти като не даваш в дупето. А аз останах малко изумена, защото никога не съм се дърпала, дори и сама съм поемала инициативата, просто не искам да го правя всеки път...
Та въпроса ми е към останалите двойки- колко често го правите и в дупето? Почти всеки акт ли или го оставяте за "по-специални" моменти?

Коментари

101-119 от 119

137.   Е какво е като е гинеколожка!? Аз съм женен за лекарка от 16 год. От време на време иска да я "посещавам" отзад. На нея и харесва.

139.   Според мен, истината е, че определени хора харесват аналния секс, а други не. Явно е въпрос на вкус. Лично за мен е много интересно.

140.   Колко често, ми не знам. Жена ми няма против аналния секс. Но я оставям тя да реши, като си легнем, къде иска. По-често започваме отпред, и после тя си го мести отзад. Това са нормални неща.

141.   Колкото жената прецени. Моята жена по принцип не е много сексуална. Наскоро останахме сами една събота, децата бяха при баба им, и тя следобеда най-неочаквано ме пита дали искам да правим секс, но отзад. Изпълних желанието и. Вечерта пак правихме, вагинален и накрая пак анален. Какво и стана тогава, не знам. Два пъти за деня, и то анално. Тя рядко се сеща за секс, а анален не бяхме правили с месеци.

144.   В петък или събота вечер правим палави неща.
ж 24

145.   С мъжа, когото харесвам в момента, бих го правила непрекъснато там... Възбудена съм само при мисълта за него... Невероятен пич е и ще направя и невъзможното, за да ни е хубаво заедно! Досега с друг не си и помислях за анален... явно всичко опира до това, с кого го правиш!

146.   Въпросът е дали имам настроение за анален секс. Само от това зависи. Никога не съм питала мъжа ми дали иска. Само му казвам къде да влезе.
Ж 37

150.   Като млада аз се дърпах. Сега, над 45, аз искам, той се дърпа :-)

151.   Първия път го направих от любопитство. Бях ученичка слушах разни разкази от по- големите момичета. Не бях го правила никак. Мастурбирах от много малка, не помня на колко съм почнала. Бях вече на почти дванадесет когато казах на брат ми, че искам да опитам. Първо ми се изсмя, после каза, че е правил това с братовчедка ни. На свой ред аз изумях, тъй като братовчедка ни е по- малка с година от мен. Веднага отидох при нея и я попитах. Първо каза, че само са си го търкали, но при моите настоявания, най- на края ми разказа подробно.
Хормонът ме гонеше, но все още бях момиче. Една вечер брат ми дойде и каза, че Lap top-ът му не работ. Искаше да гледа нещо. Включихме моят и той пусна по Нет-а някакво порно. Доста сме близки с него и коментирахме. Възбуди се много и почна да мастурбира пред мен. Не му беше за първи път, както и на мен. В един момент във филма се появи и втори мъж. Направиха сандвич на мацката, това доста ни качи напрежението и аз изразих желание и не мен така да ми влезне отзад. За моя изненада брат ми ме попита искам ли да опитаме. Бях повече от готова. Донесе от стаята си туба с Вегебом, това е помада за всичко. Но тъй като нямахме лубрикант за целта ползвахме тази помада. Дали силната ми възбуда или помадата, не знам, но още при първия опит ми влезна като в тях си. Почти не усетих напрежение или болка. Беше уникално усещане, нямащо нищо общо с мастурбирането. Така почнах да си искам редовно и го правехме по всяко време, щом ни се отдадеше възможност.
Едва след два месеца си поисках и вагинално. Което да бъда искрена в първия момент не ми допадна. Дали болката или несигурността която изпитвах в момента, но не се получи добре. Минаха няколко месеца. Карахме я на анален секс. Дори го направих и с приятел. Едва на четвъртия или петия месец пожелах да опитам пак вагинално. Имаше в началото известен страх, колебание, но после ми хареса. Сега го правя редовно, но аналният секс си остава за мен с предимство.

152.   И аз мисля, че възраста има значение. Сега го правим по-често отколкото като млади. От както жена ми наближи 40-те, доста и се засили желанието за анален секс. Аз дори спрях да си искам. Тя сама ми предлаа.

153.   Не е често, но от време на време.
ж 39

154.   Никога.

155.   На състояния съм. Понякога много ми се прави анален, а понякога изобщо. Не водя статистика. Мъжа ми се съобразява с мен.

156.   Боже, какви мъжки курви и копелета съществуват... Чукат си жените отзад....

157.   Ние не го правим отзад. След сватбата жена ми на няколко пъти ме закачаше за анален секс, но и казах, че не искам. Като знам какво излиза от там, направо ми става противно. А жена ми сигурно е ебана отзад преди мен, щом ми подхвърляше да го направим. Но с времето и е преминал мерака, предполагам.

158.   hash: 873931a8a0, b43b313098... Тролче, как не се умори да пишеш десетки коментари? Раздвоение на личността ли имаш? Мъж ли си, жена ли си? Откъде толкова свободно време за писане на глупости? Сигурно си някоя разгонена дърта пачавра, отритана от всички. Ама така е... Стар човек е "човек" с изтекъл срок на годност.

159.   до 158
Ние на теб се чудим, как ежедневно пишеш и се правиш после, че е някой друг. Не ти ли омръзна бе нещастник!? Какво постигаш?

160.   157
Само да не си намери друг, който няма да и откаже, че надали толкова лесно ще и мине мерака. Ако са и разтваряли халката, сега само като си помисли за това и ще я отпуска, все едно, че и го вкарват;)

161.    # 158, защо се заяждаш с 157 и 152?
Мисля, че ти дрънка камбаната! Много често от един IP адрес може да пишат различни хора, дори да използват различни машини(компютри). Дали това са хора от едно семейство или фирма, възможно е. Аз имам на прокса си17 машини. Всички те отчитат един и същ IP адрес. Това не означава, че са от един и същ човек. Което не означава също така, че обезателно автора трябва да е един и същ. Хванал си се за reference или hash им 873931a8a0, b43b313098 (както искаш го наречи) и вече се взимаш за експерт. Освен това какво те бърка толкова, че да ги ругаеш и обиждаш?
Явно си типичен чекиджия от типа „нарцис”- всичко знаещ и можещ...
Не съм ничия адвокатка, но такива като теб само опорочават нещата. Внасят смут излъчвайки сигнали, че имат психо проблеми.
Сайтът е за това, всеки да си пише, било то фантазиите, било преживяванията, защо не и болката. Анонимността му позволява да споделя. А „умници” като теб избиват тук комплексите си, което хич не е приятно!
Мисля, че отговорните за сайта трябва по- сурово да спазват своите си правила и такива хейтъри да не им се афишират драсканиците.

101-119 от 119