Споделена история от Секс и интимност

Анален секс - колко често?
Здравейте.
Не съм много опитна в аналния секс. Едва със сегашния ми приятел започнах да го правя малко по-редовно. Преди това само веднъж или два пъти съм пробвала. Наясно съм с всичко, предварителна подготовка, рискове... и т. н. Обаче не знам останалите двойки колко често го правят. Аз не искам всеки път, а и не всеки път съм се подготвила. Но когато го правим е готино, дори вече го правим в най-различни пози. Ако питате моя приятел, всеки път като правим секс иска и анален. Дори веднъж почти на шега ми каза- ми ти като не даваш в дупето. А аз останах малко изумена, защото никога не съм се дърпала, дори и сама съм поемала инициативата, просто не искам да го правя всеки път...
Та въпроса ми е към останалите двойки- колко често го правите и в дупето? Почти всеки акт ли или го оставяте за "по-специални" моменти?

Коментари

51-100 от 119

72.   Понякога, с една омъжена жена.

73.   Моето гадже смята аналния секс за противен и не го правим.

74.   Моята казва, че я боли в началото, после и ставало яко.

75.   Аз не го правя често и мъжа ми не ме тормози. Може за това да изпитвам удоволствиеот него.

76.   Аз не го правя често и мъжа ми не ме тормози. Може за това да изпитвам удоволствие от него.

77.   Омъжена съм, но не съм пробвала анален. Страх ме е и събирам смелост.

78.   Към 77 от 71:
Здравей,
не бива да се страхуваш. Ако момчето ти е внимателно и нежно, нямаш проблем, без значение от размерът му. Ние жените сме доста еластични и при добро желание и възбуда, няма основание от страх! Опиташ ли го веднъж, после ти самата ще го търсиш. В известен смисъл може и да го предпочетеш пред вагиналния. Говорила съм с много жени и от наблюденията ми над 75% от жените го харесват, а около 60% го предпочитат. Аналният секс е като консумацията на сперма. В първия момент, може да не те впечатли, но след известно време изведнъж, най-неочаквано ти се приисква. Усещането силно както при наркоманите. Иска ти се и както бременна жена пред сладкарска витрина, имаш чувството, че ако не го поемеш, че се побъркаш. Разбира се при по-младите е по-лесно в началото. Аз почнах рано, много рано и до днес ми е все хубаво и го желая. На съпругът ми сестра му започна на 39 години. И като се съберем често си спомняме как я убеждавахме със съпругът ми, да не се плаши. Направи го, това освен едно прекрасно усещане и удоволствие за теб, ще бъде и доказателство към съпругът ти, че държиш на него.
Желая ти успех и наслада!

80.   И аз чак на 32 правих анален секс. Тогава се виждахме с една омъжена кака, и един път се уцелихме, но за късмет беше в цикъл. И само щяхме да се целуваме. Та след много натискане и награбване и тя не издържа имаше "ако си внимателен, може в дупето... ". Подготви се в банята и... бях внимателен. След този случай вече и без да е в цикъл го правихме там.

83.   77 няма да съжаляваш стига да попаднеш на човек, който знае какво прави и как да го направи.

84.   Стига сте я навивали! Някои жени ги боли. Едно гадже беше навита и пробвахме три пъти, но всеки път я заболяваше.
Беше купила няколко лубриканта дори.

85.   77 Опитай, иначе как ще разбереш какво си изтървала до сега. И пиши де любопитна съм да разбера как е било.

86.   Ти пък три пъти! Аз поне десет пъти съм опитвала(с различни мъже) и началато винаги е гадно.

87.   Към всички, който се оплакват от болка, много е просто купете си обезболяващ спрей от секс шоп. Разнообразието в секса запазва връзката.

89.   може ли някои от жените да разкажат как става самата предразположеност за аналния секс за подхождането и какви номера си имате за да си настойте за това и да няма болка?
не говоря за банята и друго за хигиената а за техниката и разни такива трикове.

90.   При нас с жена ми е веднъж седмично. Когато сме отпуски се случва и по-често. А когато беше бременна - почти всеки ден, защото отпред я беше страх.

91.   Ние го правим почти всеки ден. В начлото го отказвах, беше ми дори гадно, но се поуспокоих. Видях, че от хигиенична гледна точка няма проблеми. После някак си неусетно почнах да си мисля, да ми е "там" сега ако не ме чукат и анално имам чувството, че съм недовършена. Освен това и съпругът ми е съгласен да ме чукат анално и др. мъже, което за мен е страхотно. Не е съгласен да ме оправя друг вагинално, но на мен харесва много анално и това ми стига.

92.   Не знам. Само една жена ма е казвала, че иска да правим анален и свършваше така. Една, но беше най-красивата мадама с която съм имах връзка.

94.   И при мен беше само една. Но не беше толкова привлекателна. По-скоро закръглена, с малки гърди и голям задник и изневеряваше на мъжа си с мен. Но се почувствах страхотно като ми прошепна "... не свършвай още. Искаш ли да продължим в дупето? ".

96.   Тя не го иска често. Обикновено в почивен ден, задължително през деня, на светло. Мисля, че това е фетиш за нея.

97.   Един жиголо от Англия по ТВ каза, че поне половината от клиентките му плащат за анален секс. Нищо, че струвал три пъти повече. От 20 годишни до баби.

98.   Ох, защо повечето коментари не са по темата. Моля Ви! И мен ме интересува колко често?

99.   При мен е почти през ден. Най ми харесва в банята. Подпирам се на ваната. После ме довършват в кухнята на плота. Ж26

100.   Анален в банята правя само когато съм в цикъл и много ме е треснал хормона.

101.   Колко често? Ами колкото често ми се прави. И то само с един мъж. Вече не си правя експерименти със задника.

102.   Както казва татко: всеки си е башка луд!
Аз го правя всеки ден. Бях писала някъде, че имам съгласието на съпругът ми да ме оправят анално и дуги мъже. Това ми дава възможност да се наслаждавам всеки ден. Никога не съм имала проблеми. Правя го с удоволствие и това ми стимулира либидото, достаъчно да побърквам в леглото и мъжът ми. Той доволен и щастлив и аз също!

103.   102 може ли и аз да опитам?

105.   Преди правехме анален всеки път в продължение на 2-3 години с жена ми. След първоначалното свикване, го поемаше без проблем. Определено при редовен анален, анусът се адаптира и дори самото вкарване е лесно. Само се чудих дълго време защо винаги настояваше да почваме с анален и като се развихри да минем към вагинален. Много рядко допускаше да финишираме там и да свърша там. Оправданието бе, че от дупето й течало после и не искала да изпадне в нелепа ситуация. И винаги беше вечер. По време на анален и стимулиране на клитора й оргазмите се редяха, като мелодия. Но твърдеше, че не са толкова силни, както вагиналните. След време незнайно защо реши, че аналните й приключения трябва да спрат и сме правили само някакви епизодични опити. Ма надобря във всяко едно друго отношение в секса. Сега в анусчето й даже пръст едва вкарвам. Та няма кой да ме убеди, че дупето не се възстановява при спиране на подобни практики. Тия истории с памперсите да ги разправят на баба ми, но и тя няма да се върже.

107.   С моята го правим, но не всеки път анално. Но пък не сме спирали. С годните се натроихме един към друг. По неин си начин ми прави намек, че влиза в банята за по-дълго, да знам, че се готви за анален. Да ви кажа не съм забелязал да се е отпуснал ануса и. Всеки път и трябва време да свикне и охка тихо.

108.   Колко често? Обикновено в петък или събота вечер правим анален, стига мъжа ми да не е прекалил с алкохола.

110.   Моята не охка и не ми казва, че ще го правим. Като легнем и тя го хваща и го намества, предварително е намзано. И само се натиска един-два пъти и вече съм вътре.

111.   От мен съвета е; клизма, както писа някой по-горе, с подвижния душ, много лубрикант и на края като го вадите трябва по бавно и внимателно, защото ако го издърпате бързо, има ефект като на помпа и създава вакуум, който може да издърпа нещо от аспуха. С жена ми го правиме доста често. Пъро винаги вагинален и след това в задния двор, зависи дали тя ще е в настроение за това. Тя ми казва че аз съм първият с който е правила анален, но нещо не ми с вярва. Когато се срещнахме, в началото не даваше и дума да се изрече за никакъв секс, защото била девственна. Девственна другия път. Когато го направихме за пръв път(вагинално) "Ох... много те моля, внимавай че ще ме боли!". Какво ще я боли, уж го вкарвах бавно а той влезе като хайдутин в празна къща, така беше разкарна. Така че от тогава съм на принципа; "Еби и не питай", защото ако питаш, само ще те излъже.

112.   И аз имам такъв случай с една атрактивна мадама. Тя ме възседна и го държеше. Направи две-три стягание и отпускания на ануса и вече бях вътре, само за секунди. Като видях, че си прехапва устните и премижа с очи, реших, че е глупаво да я питам дали я боли.

114.   Някой е писал, че може и два пъти на ден. Това е безумно. Веднъж го направих с един страхотен пич, следобед и после вечерта анално и след втория път се усетих ужасно разширена. Неприятно усещане.

116.   Сега го правя рядко, дори изобщо. Вторият ми мъж не го харесва. Но с първия ми мъж правихме анален седем години доста често, доста. И това беше хубавата страна от брака ни.

117.   Уфф, не знам. Сега излизам с един мъж, страшно го харесвам, но харесва отзад. Внимателен е и вече ми харесва, но почти без изключение започваме отпред и свършваме отзад. Чудя се какво да правя. Той енидеала ми за мъж, но всеки път е в дупето ми.

118.   Един два пъти седмично, а на морето всеки ден

119.   Много глупости се пишат по въпроса. Най- вероятно голямата част е плод на детски и не до там запознати със секса.
Както вагинале, така и орален и анален секс се прави, тогава когато ти се иска. Няма ограничения! Аз го правя редовно, почти всеки ден и то по няколко пъти.
Една забележка, не с всеки. Имам си предпочитания. Има мъже които го могат и такива, които са гола вода. След първото ми ебане, когато ме "разпечатаха", няма и два дни и го направих и анално. Хареса ми доста. Този, които ме отвори анално, бе същият който ме обезчести. Дали защото ми е много- много близък или си е такъв, но винаги е много внимателен и мил. Днес аз съм на 40, а той на 60 и много, но не му отказвам. Желая го винаги. Разбирасе имам и други мъже, което е в съгласие със съпруга ми.
Двадесет и осем години вече, нямам проблем и го правя с желание. Просто трябва да си намерите подходящия партньор.
А колко пъти, ще го правите, не е проблем. Колкото Ви се иска и Ви е хубаво.

120.   Здравейте,
аз съм мъж на 45,
Мисълта да го мушна в дупето на жена ми много ме възбужда. В редките случаи когато сме го правили тя казва, че не я боли, но въпреки това, не иска да го правим редовно. Винаги съм бил много внимателен, даже съм й купил едно силиконово дилдо за дупето за да си поиграя с него преди да вляза, но само мисълта, че това е дупето я кара да се спира и да не иска.

121.   Деликатно е, 45 или 120.
Щом аз мога да и го вкарвам там, ти също би трябвало да можеш. Просто говори с нея и уточнете причината за отказите и.
Това може да се дължи на страх от прехвърляне на бактерии, може би не и харесва как го правиш ти... Причини много. Моят баща го е правил в един период от време с майка ми(не се очудвай, че го знам). Но сле няколко акива акта, тя почнала да му отказва. Той е разбран пич, спестил и е обяснението. Бях на около 18 когато открих, че майка ми се чука с брат си. Станах случайно свидетел на едно тяхно ебане с всичките му там салтанати(както се казва), и се впечатлих от реакциите и при аналния секс. Доста се ядосах на този факт, че с брат си и е хубаво, а с баща ми, не. Издебнаха един ден в настроение, говореше ми нещо на тази тема, което засягаше мен и приятелките ми. Имаме си както се казва приказка с нея. Тогава и казах, че приятелките ми много обичат да ги оправям анално. На което тя ми каза:
- Я ми разкажи. Кажи и какво си фантазирате по време на секс.
Не беше първи разговор на темата между мен и нея. И тогава си позволих да и кажа, как си представям, че я оправям нея. Заинтригува я доста и ме помоли да и разкажа фантазията си. Когато приключих с измишльотината, тя въздъхна и каза:
- Боже, колко хубаво звучи! Защо не е наистина? !
Възклицанието и бе произнесено с тон, които показваше силна възбуда и желание да е така. Което пък ме жегна мен, право в тестисите. Усетих лудо желание да и го начукам. И без да се свеня и казах в прав текст:
- Майчице, кое пречи да е истина? И двамата го искаме, явно.
Бях толкова уверен в желанието и, и не сгреших! Отговрът и долетя, като куршум:
- Ми да! Би било страхотно удоволствие. Готов ли си да ми го доставиш?
Нямаше нужда от питане. Докато си завърши фразата и вече бях я награбил. Доста време си играхме и наслаждавахме един на друг. За тези три часа, които тя ми подари, поне 3 пъти минах през дупето и. Тя наистина се оказа страхотна любовница. След време я попитах, защо отказва анален секс на баща ми. Отговорът беше ясен и кратък:
- Аналният секс изисква също майсторлък. А бащати не го притежава! Той го прави, за да може да каже, че го прави. Докато при теб има чувство, внимание и се стремиш да вложиш умения с които да ме задоволиш.
Обикновено жените за това отказват анален секс. И ако е жена опитала някой "майстор" на аналния секс, ти отказва с резон. Разбирач се, казвам това без лоши мисли, но всичко е възможно!

122.   Колко често? Колкото често жена ми иска. Никога не ми казва предварително. Като легнем се извърта настрани и я усещам, че си маже дупето с крем. Понякога като видя крема изваден се сещам какво ще правим. Но никога не сме го обсъждали, срамува се.

123.   И аз щях да питам колко често е нормално, дали моя не прекалява, но нещата се промениха. Той загуби интерес към задните ми части. Като цяло качеството на секса ни спадна. А анален не сме правили от Коледа насам. Преди не пропускаше седмица без оране в задната ми градинка. Може и от възраста да е.
ж46

126.   Колко често? Аз го направих снощи.
ж 36

127.   Бих казал доста често. С жената винаги си... разменяме ролите щом ѝ дойде цикъла.

128.   С жената си сменяме ролите всеки пък, когато и дойде цикъла, така че... доста често.

129.   Ние сме женени от много време. През годините сме правили анален секс и често и рядко. Сега и двамата наближаваме 50. По-рядко правим секс като цяло, но не бързаме и някак секса стана по-хубав. И като се замисля, май всеки път завършваме с анален. Преди не беше така.
ж46

130.   добре де, мацки да ви попитам нямате ли болка след анален. Мен в началото ме болеше, но момчето добре знаеше какво прави и ми стана яко след 5мин. аз съм правила веднъж и после 2 дни не можех да седна. с това свиква ли се или всеки път е така?

132.   Анален секс - колкото се може по-често

133.   Нашият случай е като на №129. Като млади, жена ми рядко се съгласяваше на анален, и винаги с много навиване от моя страна. Постепенно нещата се промениха. Сякаш тя се отпусна и аналния секс зачести, най-често завършвахме така. Годините ни напреднаха и тя сега харесва дълга любовна игра, много ласки, включително и на ануса. А новото е, че след дългата прелюдия, се случва да иска секса да е само анален. Така, че точна рецепта за това няма. Всичко си зависи от вас.

134.   Не е често. Повече правим вагинален. И на мен отзад в началото ми е дискомфортно, но чак да не мога да седна след това, не ми се случвало. И якото ми започва малко след влизането. Винаги съм гледала на аналния секс като на нещо перверзно, и това ме възбужда.
Ж - 32

135.   Аз съм питала гинеколожка по този въпрос. Тя каза до колкото усещам, че ми е добре да го правя. Каза ми, че тя също прави такъв секс. Според мен беше поне на 50.

51-100 от 119