Споделена история от Секс и интимност

Има ли начин да намаля болката?
Имам един въпрос, който зададох на приятелките ми, но те не можеха да ми бъдат особено полезни, тъй като са неопитни. Преди 2 дена пробвах да правя секс с приятеля ми, беше ми за първи път, той постепенно успя да вкара първо пръста си(дори и тогава ме заболя малко), после пробва да го вкара, но много ме болеше и реши, че по-добре ще е да не го вкарва целия, а да продължим следващия път. Имам няколко въпроса. Може ли да скъса девствената ми ципа с пръст и как да направя така, че да притъпя поне малко болката, ако пия малко алкохол преди това, ще намали ли усещанията или не е добра идея? Кръв нямаше, защото той реши да ме пощади малко докато свикна, понеже съм още тясна, ако можете да ми дадете съвет как да се настроя и отпусна максимално. Той е по-опитен и не искам да му развалям настроението за секс, та искам още следващия път да стане каквото ще става, отворена съм към всякакви съвети. В, 19

Коментари

1.   Малко алкохол, повечко лубрикант и... готово.

2.   Здравей,

Нормално е да се притесняваш. С всеки е така.
Няма общо правило за тези неща, но мисля че ако изпиеш 600-700 мл. водка и след това се разходиш чисто гола в циганския квартал, то на другия ден всичко ще е наред и ще може да се отдадеш пълноценно на твоя приятел.

Успех и пиши какво е станало!
Тони

3.   Хаха... ОТВОРЕНА СЪМ към всякакви съвети. Мисля, че точно в този случай изразът е неуместен. Извинявай, знам, идиот съм, ама просто не можех да пропусна да коментирам.
Всичко хубаво!

4.   Номер 3, радваш :D
Относно темата:съжалявам, не мога да ти дам полезен съвет, но много ми стана приятно да прочета такава статия от 19-годишно девствено момиче.

5.   Няма как да не те боли това е нормално докато не те отвори ще те боли. После вече няма сташно. Аз бяж пияна когато го направих за пръв път и пак ме болеше ужасно но при вяка жена е различно

7.   Момичето не е на 19 много по малка е щом приятелките й са неопитни. Аз ще те посъветвам да се оставиш в ръцете на момчето не си мисли че то също не се интересува как да го направи.

8.   Аз пък ще те посъветвам да не се чудите и маите като ученици в 8 клас втория срок, с търкане, плънчене, заобиколки, нокътчета, пръстчета.... така е голям зор.
Просто си пийнете, успокоите се, развихрете страстите,
целуважте се, драскайте се, накрая без много да се чудите, да ти го набие по рязко и това е. Вече имате бял чаршав с кръв, и отдавна си станала жена.
Айде, гуд luck.
Keity

9.   Напий се преди да го направите :D

10.   О Боже!!! ... Какви са тези пийвания, алкохол и всякакви простотии бе хора!? !? ! В 21 век станахме толкова разлигавени, че вече и упойка ще искаме като ни "отварят"... Това да не ви е операция...
1. Не боли толкова, при всеки е различно... вярно е, но всичко идва от психиката ти. В днешно време всеки се плаши от тази болка и разказва смахнати истории и плаши другите.
2. Спри да мислиш. Тоест представи си, че си го правила и друг път.
3. Преди да започнете, се целувайте и прегръщайте повече. С една дума, любовната игра да е по-дълга. Това ще ти помогне да се възбудиш. А може и лубрикант да си купиш, няма да ви е излишен.
4. Нека той да е върху теб, и разтвори краката си колкото е възможно най-много.
5. Отпусни се! Звучи глупаво, но наистина е важно!
Щом приятелят ти е опитен, това е голям плюс. Ще стане още по-лесно.
Това е. Дано съм помогнала. :))

11.   да, направихме го пак, алкохола всъщност помогна доста да изтръпна и да се отпусна, в началото болеше адски много, но накрая чак ми стана много хубаво , странното беше, че на 3тия път в началото пак ме боля, но накрая толкова ми хареса, че освен, че ми омекнаха капачките, очите ми се насълзиха много силно, почти щях да се разплача и се притеснявам това дали е нормално

12.   Да нормално е, не се притеснявай за това, при всеки е различно.