Споделена история от Секс и интимност

Той харесва секса с мен полудява като ме обладава, но защо не може да се празни?
Аз сам на 29 год. разведена. Имам си сериозен приятел от 4 месеца и имаме интимни отношения. Той е луд по мен, страшно много ме обича, а аз него не, но имаме проблеми в леглото.

Значи той много обича секса, много е ненаситен, а аз при продължителен секс получавам болки долу ниско в корема. Той прави много продължителен секс и не се празни! Това нормално ли е и когато си тръгна прави чекии и се празни за минути. Аз не мога да издържа на по продължителен секс, ако продължава така има опасност да си намери друга за секс.

Той харесва секса с мен полудява като ме обладава, но защо не може да се празни?

Ако някой има сащия проблем нека ме посъветва!

Коментари

1.   Според мен той е от тия мъже дето си мислят че колкото повече време чукат толкова повече на жената й харесва. Той самия сигурно и се претрива (от дългия секс) и затова не може да свърши нормално а си прави чикия!

М 26

2.   Имах подобен случай. Много трудно свършвах с новата ми приятелка. Възбуждаше ме, определено и всичко си беше ок. Но не можех да свършвам. Накратко: проблема беше, че още ми влияеше предишната ми връзка. Не я бях преодолял напълно, но сега всичко е ок.

3.   Или го прави нарочно или просто не иска да спира.

4.   Нали казваш че не го обичаш, нека си намери друга;)

5.   Скъпа търси причинна връзка в неговото минало и предишните му връзки. Може дълго да е бил сам без жена или приятелка и да се е самозадоволявал години наред. Сега с теб му е хубаво, но трудно ще постигне нормалния секс. Много внимателно ти трябва да му помогнеш като разговаряте на тази тема, а не като го отхвърлиш и пренебрегваш, това е нещо като психо-органичен синдром, но едва ли сексолог може да му помогне.

Търси първопричината и тя е в мозъка, в стреса, в миналото. Ако наистина държиш на него ще му помогнеш
да преодолеете заедно това състояние. Желая Ви успешно разрешаване на проблема, но в никакъв случай не се разделйте заради това.

6.   Благодаря на всички, които отговориха на въпроса ми.

Да наистина в миналото не е имал по сериозна вризка дълго време е бил сам или е плащал за да прави секс или се е самозадоволъавал. Знам че ме обича много но този проблем дали ще се оправи след време. Той се измъчва много а и на мен не ми харесва след като правим секс след това да се самозадоволява за да му олекне.

Мисля че проблема е на психична основа но не знам как да му помогна и как да подходя. Пирвия птт когато правехме секс трудно проникна и аз изпитах адски болки след което реших само заради това да скъсаме вазможно ли е и това да му е повлияло?

8.   Дръж се с него като с нормален човек, прояви разбира и вероятно ще се оправят нещата!

9.   Може да го притесняваш - даваш му зор в леглото, например... Но като цяло не мога да разбера какво те притеснява щом не го обичаш...

10.   Чакай малко как така трудно прониква в теб ти не си възбудена, ами повече целувки атмосфера, и друго когато си суха отвътре мъжете трудно свършват, ако е по влажно това им дейстава възбуждащо. Стимулирай го когато е в теб смучи гърдите му, тестите му гали, просто го стимулирай гали го.

11.   Извинявай много, но аз не мога да разбера защо си с него и защо толкова се притесняваш след като не го обичаш. А относно това, че не се изпразва докато правите секс - сигурно си мисли, че на теб ти харесва така да те чука като ненормален 3 часа (с извинение за грубия израз). След като това не ти харесва или поговори с него, или го зарязвай.

12.   Като, не го обичаш защо му пречиш да намери тази, която ще го обича? Или ти хараесва да те харесват и затова стоиш до него.

13.   ти ще го заобичаш,когато най-малко очакваш;)
когато загубим някой,го оценяваме...не ти го пожелавам,пази отношениата си този мъж и давай напред.
бъди себе си и говори свободно с него.
каквото и да е настроението ти ,то се предава на твоя мъж.
относно децата ,ако искаш дете-ще се празни,ако не ще те пази.успех!

15.   Ако искаш да го накараш да свърши по лесно когато вече осещаш че неможеш повече да правиш секс стягай вагиналните си мусколи тогава той се възбужа исчакай няколко секунди да продулжи да секлати направи му свирка с устни и рака с бърз ритъм и ще стане но не само с уста и няма нужда да му го лапаш целия...

16.   Възможен проблем с простатата. Заведи го на преглед.

18.   здравейте приятели и аз Ви имам един въпрос когато правим секс със приятеля ми тои се изпразва много малко може ли някой да ми каже на какво се дължи това дали проблемът е във мене