Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми гледа само лесбийско порно
Притеснен съм, защото с нея живеем заедно, тя не трие историята на браузера и от известно време забелязвам, че гледа само лесбийско порно. Преди от време на време гледаше предимно друго, но сега само такова.
Излиза с приятелките си и понякога я няма по цяла нощ. Дали го прави с някоя от тях?

Коментари

1.   Измислена история, защото ако не беше щеше да се притесняваш за друго.... май си разгонен и си представяш това...

2.   Аз също гледам само лесбийско порно (момиче съм), е от време на време и друго, но това е, защото е много възбуждащо. Иначе досега съм спала само с мъже, но няма да имам нищо против, ако опитам и с момиче. Мисълта ми е, че приятелката ти може да е бисексуална или да иска поне 1 път да пробва с момиче, за да види какво е. А може и просто да и харесва много порното с лесбийки.

4.   Спокойно, едва ли прави нещо с тях :))) Аз също гледам предимно лесбийско порно. Но никога не съм била с жена. Замисляла съм се, фантазирала съм си, но в действителност не бих го направила. Все пак си я питай, какво толкова :))

5.   Абе аз лично си мисля, че една истинска дама не сяда ей така да си гледа порно, независимо какво е то, но...

6.   Номер 5, те истинските дами също така се омъжват девствени и правят секс само в мисионерската поза, за орален да не говорим, нали все пак са дами...

7.   Номер 6, глупости говориш! Сексът преди брака е от жизненоважно значение, защото няма как да опознаеш партньора си без да си го правил с него. Докато порното не е жизненоважно (в миналото не е имало порно по дяволите) и напротив - показва, че на момичето нещо и липсва.

8.   ee, 7, коментарът на 6 беше ироничен:-))

9.   Най-добре да си говориш с нея. Аз имам опит с момиче което гледа порно с тройки, двама мъж-една жена. или много мъже с една жена. Когато обаче я попитах дали иска да го направим, тя ми обясни, че това е само фантазия и не би могла да си представи да направи такова нещо.

10.   Ще тръгва по жени

11.   Женена съм от две години. Обичам да гледам такова порно и доста често го гледам. Не смятам, че е ненормално. Пробвала съм и с жена (няколко пъти), но това не ме прави лесбийка. Смятам, че човек трябва да прави това което му харесва, а не това което е смятано за нормално.
Не се притеснявай - твоята приятелка просто и харесва да гледа такъв вид порно (но си признай, че и на тебе ти харесва). Та вие живеете заедно, значи харесва тебе. Ако ограничи секса с тебе и започне да те отбягва е тогава може да го имаш за проблем, но за сега според мене всичко е в реда на нещата - гледането на лесбийки не те прави лесбийка :)