Споделена история от Секс и интимност

Порно предпочитания и значение?
Здравейте.
Момиче на 21 съм. и обичам да гледам порно.
Най-много се възбуждам от порно с изнасилване. Също много от групов секс само с една жена, или групово изнасилване. Много обичам да гледам негри с бели момичета, млади момичета със старци, лесбийки и обожавам да гледам гейове. Повечето ми приятелки гледат нормално порно между мъж и жена, но немога да се възбудя от това. Най-много да заспя. Освен това не понасям да са тихи, трябва да викат много и да са шумни.
Харесва ми в порното мъжът да е грозен, черен, стар, или дебел а момичето хубаво и младо. Аз съм хубава, може би има някаква връзка с това.
Има ли някакво психологично обяснение за предпочитанията, които са силно изразени?

Коментари

1.   Леле, все едно говориш за мен. И аз съм така! По абсолютния начин като теб мисля и харесвам!

2.   И аз така

3.   Мило момиче, липсвала ти е бащината любов и за това си толкова извратено и порочно.
Кубрат

4.   Оле тва се едно аз съм го писала като изключиш тва за гейовете, иначе много обичам изнасилванията, нормалното порно е скучно, то не е ли да е поне малко извратено и грубо е бахти тъпото!

Карол****

5.   Така да започнем с това че Порното е създаено не за да гледаш нещо нормално а нещо което няма или не искаш или неможеш или няма с кой(пфф) да го направиш или си падаш по нормалните работи и гледаш страните. Всъшност съм изгледал толкова много различно порно и започвам да загрявам че всичко е на стилове смесица от стилове и тн. А това с изнасилванията, хех за жалост не мога да намеря нещо качествено(или истенско) затова ти препоръчвам азиатското порно или JAPANESE при тях оргазъма е все едно.. мне няма да ти кажа просто гледай.. а за нещо класическо и романтично добре заснето гледай x-art а ако наистина си падаш по твърдата работа(не е многа хард ма бива) в замунда(познай коя секция^^) потърси Public Disgrace няма да намериш много тяхни продукции защото и до ден днешен се плаща но има в замунда едно на което неможех нищо друга да правя освен да седя с отворена оста и да цикля в монитора

6.   Не се притеснявай, нормално е да се възбуждаш от по-хард неща, не мога да ти кажа дали има психологическо обяснение за това (защото тук като нищо могат да те изкарат извратена) но едно е сигурно - порното е разнообразно и леснодостъпно в наши дни и продължава да се развива за всеки вкус :) Това, че някои неща изключително те възбуждат в порното, не означа, че ще имат същия ефект наживо, даже напротив - някои изпитват тръпка, точно поради това, че за тях е табу. Аз също гледам доста по-нестандартни неща и благодаря на интерента и инкогнито в Хрома ( и аз съм момиче бтв ) както и на extreme fuse & motherless (препоръчвам)... да ти кажа честно, според мен и твоите приятелки си гледат, ама после се правят на скучни... или наистина са скучни. Оффф

7.   Аз пък се възбуждам от порно със девствени момичета,
и от порно кастинги.
* Бай Иван

8.   Ако оставим настрана първосигналните "работи" на които се кефите, то порното е един абсолютен ИЗСМУКВАЧ на сексуалната ви енергия! Енергията и вниманието, което можете да дарите на партньора или на партньорката си, на произволен мъж или жена, ако щете, отива на кино чрез порното, точно както семето на чикиджията отива на халост в канала или в тоалетната. И после защо западната "цивилизация" застарява и търпи страхотен демографски срив? ... Ами много по-лесно е да се смоташ в някое кьоше и да си пуснеш порно на няколко копчета разстояние, отколкото да си "играеш" да впечатлиш или ухажваш някого от другия пол... Всички много бързате, всички "нямате време" и къде-къде по-удобно и "евтинко" е едно бързо порно за 2-3 минути, отколкото да си играеш половин-един час с някое рагонено съкровище. Един вид - фаст-фууд в секса.

Е, гледайте порно на воля и праскайте чекии в несвяст, докато в същото време мюсулмани, цигани и всякакви други, на които порното или им е забранено, или нямат техническа възможност да си го "доставят" се множат като хлебарки. Те ще плъзнат първо в държавите ви, а след това и в домовете ви, а вие ще изтечете в същия този клозет, в който отива спермата ви и сексуалната ви енергия...

Рабирате ли сега защо порното е (изключително) лошо нещо? Не защото е неприятно, неудобно или защото някой мухлясал "моралист" така е казал, а защото засяга битието, обществото и възпроизводителната ни способност в една много дълбока степен... Това е индустрия за миниарди дола.. хартийки, като "страничните ефекти" от нея са прахосването на колосална сексуална енергия, емоции, любов и за каквото още се сетите. Пристрастеният към порното и чекиите индивид изобщо не е по-безобидно зависим, отколкото зависимия към наркотици, хазарт, алкохол, цигари, шоколад и всякакви други смукачи на здраве и психическа енергия. Истински съзнателните хора или изобщо не посягат към тези гадости, или ако вече са се хванали на въдицата гледат да ги ограничат в максимална степен и накрая - изхвърлят от живота си. Сто пъти предпочитам да "изневеря", отколкото да заменя хубавия, питателен секс с някакъв жалък заместител.

9.   Авторката съм. Тези неща, където сте ми препоръчали не ми харесват. Азиатките са ми много смешни, аз даже за хора ги нямам, какво остава да ги гледам. Не ми харесват и тези, където се връзват като кучета и го правят по желание, не са ми интересни. Кефят ме изнасилвания, както казах. Като негрите много ме кефят, защото издават яки звуци. И много ме кефи черно и бяло как се слива.
Много малко момичета си падат по порно с гейове, другите са по разпространени. Това ми беше интересно като обяснение.
Иначе липсвала ми е бащина любов това е вярно.

10.   10 да ме прощаваш (недей) ама това е най-грандиозната глупост, която съм чела през живота си!!! Самозадоволяването не е нищо срамно и не идва от вчера. Може в твоя случай порното ще е много полезно да разчупиш тази призма и да се отпуснеш, понеже изглежда, че някой ти е насадил идеята, че секса е само с цел размножаване и позата " замразена пуйка" е единствената, която трябва да се зачита. Надали "забраната на порното" при мисюлманите е причината да се развъждат (макар да жертваш живота си за това да обладаваш 72 девственици в рая е доста показателна ) а това за циганите е чисто невежество да го отдаваш на сексуална енергия, а не на занижена сексуал;на култура и чисто животинско поведение. Вместо да се чувстваш виновен/на за това, че си гледаш порно, подобре се отпусни и не се чувствай виновен/на, че се самозадоволяваш. Тея глупости, които ги бълваш не знам от какво са породени, ама честно казано се надявам да не си толкова радикално настроен/а относно човекът, който е до теб, че иначе го съжалявам. И да, не бия скречове до несвяст, напротив, мога да те уверя, че когато се чувстваш добре в кожата си и приемеш и опознаеш своята сексуалност може да правиш МНОГО по-питателен секс, където не поставяш порното като табу. Оффф

12.   8 не си прав. Аз гледам и лъскам на порно, защото ми липсва обект от противоположния пол, върху който да се освободя от натрупалата се сексуална енергия. И тогава какво правим?
ако не мастурбираш доста дълго време, либидото ти започва да пада.

13.   И кое му е готиното на маймуната да пипа бяла жена недей така...

14.   Хах, колегата и тука се изцвъкал! Номер 3 не е от мене. Макар явно без да иска да е познал, не мисля, че има нещо общо между бащинската любов и сексуалните предпочитания, познавам няколко жени от "нормални" хубави семейства, които също си падат много хард! Някой го правят наистина, други само си го фантазират, но влечението към грубия секс го има...

15.   Въобще не се притеснявай! Живей си живота и се чувствай щастлива!

16.   Не се притеснявам, но се интересувах дали има някакво обяснение на чисто психологическа основа. Явно няма. Колкото до 14 изобщо не става въпрос за груб секс и т. н. темата няма много общо с това, което казваш. Ако ти си прословутият Кубрат направо се въздръж от коментар ще те помоля.

17.   Дано попаднеш на такъв, авторке.

18.   16, добре, няма да коментирам, само ми е любопитно ако толкова не ми искаш коментарите защо това не го каза на номер 3, който се е подписал като мен?

19.   Първият коментар не ме подразни с нищо, за разлика от вторият. По вторият си личи, че ти си оригинала. Всяка твоя дума дразни хипер много, освен това винаги пишеш небивалици, които са извън темата. И не ми губи времето повече с глупавите си въпроси.
авторката

20.   Щом искаш да знаеш дали има псилогическо обяснение, посети психоаналитик, защото никак няма да ти хареса това, което мога да ти кажа.
Маги
П. П. Като питаш, защо не търпиш критика?

21.   За каква критика говориш бе Маги? ;DТи въобще прочете ли защо не искам въпросният Кубрат да пише? Ако пишеш по темата с удоволствие ще прочета написаното от теб:)Тук изобщо неможе да става въпрос за критика, така че смело можеш да кажеш, каквото мислиш и аз да си преценя оттам насетне и търпя на критика, така че смело ме критикувай;)Досега не бяха ме критикували за предпочитанията ми към определен жанр порно, но за всяко нещо си има първи път:)

22.   Аз пък искам да попитам, дали е нормално да не се възбуждам от порно. не бях гледал около 2 седмици и днес като пуснах, нито се възбудих, нито ми хареса.
М20г.

23.   Номер 19, авторке, не знам какви небивалици те гонят, но в коментар 14 половината е отговор на номер 3, така че нормално да не е по темата, а другата половина споделям лични наблюдения, които мислех, че ще са ти от полза. Ако не са - здраве, но аз няма как да знам отнапред.
Между другото и твоите коментари дразнят, но никой не ти забранява да ги пишеш, нали? На всичко отгоре последните ти 3 коментара (т. е. всички без един, защото ти имаш общо 4) и те са извън темата, тъй че като ще мрънкаш за говорене по темата, мрънкай на себе си.

24.   Ооф и аз много се възбуждам от т'ва със дядките или изнасилванията, ейй полудявам направо :дд. Има един канал ХХХ5 и там доста често дават един негър дето клати произволни мацки... е няя такъв кеф!

25.   Аз съм момче на 18 и мног ме кефят такива с изнасилване.
Направо ще ми експлодира "капитана" (ако ме разбирате) :D

28.   Какво да напиша, за да ми излезе порно с девствене момичета?
На, , порно с девствени момичета'' не става. Пък и аз не мога да свалям :(