Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е да го искам непрекъснато?
Здравейте хора. С приятелят ми всичко ни е прекрасно. Обичаме се, щастливи сме даже скоро мислим за съвместно съжителство, с една дума всичко е окей. Обаче от началото на лятото непрекъснато имам желание за секс ... някакъв животински нагон е. Интимният ни живот е повече от хубав. Винаги и двамата сме задоволени, пробваме разни нови неща и т.н, но това мисля че вече е проблем :(. Той изглежда много добре. Има хубаво тяло, висок, строен. Мисля че е така защото е лято и по-често го виждам полу- или чисто гол. Моля ви помогнете ако имате някакви предположения :) Благодария предварително !

Коментари

1.   Истината е, че статистиките водят, че желанието у хората за полов контакт през лятото, рязко се увеличава. Какво срамно има да ти се иска непрекъснато? Ако приятелят ти е способен, защо не? Просто се отдай на емоциите си - лято е.

2.   Това е временно, спокойно. Номер 1 е напълно прав :)

3.   Ако искаш прекалено много в един момент ще започне да те избягва и ще те напусне. Намери си още партньори. Кубрат

5.   номер 3 недей да говориш глупости! към авторката: според мен е нормално и бъди сигурна че не си едниствената която го иска постоянно :)

6.   Аная : Споделям напълно сентенция.. (поне аз съм такава): „Сексуалната потребност наподобява глада. Тя изчезва веднага след като човекът й се е насладил. Но... след известен период от време възниква нова потребност и от секс и от храна... Любовта и сексуалните отношения са две различни понятия, но са тясно свързани помежду си. ” ... „Огладняла”, (разбирай разгонена) в ранния след обяд... усилено си мислих за запълване на „трите дупки на жената”.... Мисля... отново да се „утоля със съседа”.... знам, че той изпитва същия глад... Обадих му се, че го чакам, но му казах, да ми даде малко време, за да ме намери, така както му харесва... Той възторжо отговори: „Ще дойда, но и на мен ми трябва време, че гледам и от моите филмчета в нета и трудно ще си обуя шортите... ” .... Извадих моя „силиконов грапав приятел”, облизах го от всякъде и започнах с него да „ухажвам” зърната си, с ръка подготвях „сливката” си.... На облегалката на широкото канапе, там където двете дунапренови възглавниши плътно се събират, „монтирах” моя приятел намазан с Bodi-buter... легнала по гръб, ... нежно насочих „сливката” си към него... с плавни движения, напред към него- назад от него, напред към него- назад от него, като по релса... той ме изпълваше, ... усещах неупесуемо удоволствие от това движение.... с ръце извивах и притисках зърната си, това ме стимуираше напред към него- назад от него.... После... почувствах, че задното ми отворче... жадува.... „Монтирах” приятеля си малко по ниско, между възглавниците... намазах го... и насочих задното си пръстенче към него.... ох... трудничко, ми е, но лека-полека, напред към него- назад от него, напред към него- назад от него... като по релса... докато, цялата грапава, силиконова главичка ме изпълни... отново и отново... ... Влажна и до полуда разгонена посрещнах съседа... Той се нахвърли, като не видял... имах чувството, че влезе щръкнал... Казах му:... ” Искам да ми изпълниш всички „дупчици”, навсякъде, където ги имам”.... Той се вдъхнови... Просна ме по гръб на канапето, а той легна върху мен, обратно, като насочваше, големия си възбуден член към устата ми... Аз го поех с удоволствие и облизах всички ръбчета по него... С глава между краката ми, езикът на съседа... се концентрираше върху.. подутата ми „розичка”... чувствах че душата ми полита... обгърна ме нега... Пуснах още сокове.... Съседа подлудя от това, ... шепнеше ми „чакай, чакай ще видиш ти.... как ще ти ги напълня”.... постави дясната си длан под ануса ми и насочи, палеца си към него.... Ох... велико е... разкошно е, ... под него... аз го стимулирах с движения напред-назад.... напред назад... Втвърденият му език, между краката ми, се премести от розичката към отвора под нея.... отново напред- назад.... Чувствах се изпълнена, душата ми отново полетя.... ”дупчицата под розичката” очакваше още.... Съседът, ме събори на колене.. (на четири крака) на пода... и започна да прониква в мен.... в двете ми възбудени дупчици... под клитора ми.... в ануса ми.... и отново под клитора ми.... в ануса ми.... с едната ръка ме държеше за косата, а с другата усукваше висящите ми надолу гърди, притискаше силно зърната ми... шепнеше „бих те ч укал до смърт”... отново и отново.... До краен предел с пълен оргазъм.... мокри и изтощени, се разделихме до... настъпването на следващия глад.... 08-08-2012….. Аная