Споделена история от Секс и интимност

Проблем с нимфоманка
Имам приятелка от 2 месеца и имаме големи планове за бъдеще. Имам един въпрос и искам да ми помогнете... ;(

Нещата стоят така... тя е с богат сексуален опит за разлика от мен и секса много много не върви, понеже аз не съм с такъв опит като нея за съжаление... но какво да се прави такъв е живота.... и така главният ми въпрос е какво да направя и другият ми въпрос е дали сексът ще ни попречи на връзката за напред, защото за нея това е на първо място, а пък аз не мога да и задоволя сексуалните прищявки...

Коментари

1.   Първо разбери какво значи нимфоманка-това е първата стъпка към успеха

2.   Ееехх, де да имах и аз късмет като твоя... :)

3.   Единственото което можеш да направиш е да го кажеш това на нея не на нас и да видиш кво стаа! Ще те обучава от сутрин до вечер(сериозно ти говоря) имам преддвид че ще си помисли че си сладък и е до пускаш още по близо до себеси и така. Ако не го направиш това ще ти е през цялото време в главата докато го правиш сешса. Кажи нещо от сорта че не искаш тва да е пречка във връзката ви и че искаш тя да бъде откровена с теб и да ти казва какво и какво не и ще се получи че не ти ще е таковаш а че тя ще те изнасилва до пръсване. XD
Дано съм ти помогнал.

4.   Здравей! Първо приятелката ти според мен не е нимфоманка. И защо не я попиташ какво точно иска и как иска да го правиш. Така и на теб ще ти е по - лесно. Чети във интернет. Но не се притеснявай толкова, всеки се е чувствал така. Малко по - смело и всичко ще е наред. И не показвай пред нея неувереност. Успех.

5.   Защо я наричаш нимфоманка? Според мен ти нямаш проблем с нимфоманка, а имаш проблем, че не знаеш как да правиш любов с жена.
Аз като жена ще ти кажа, че един мъж не се учи с опита, а или му идва от въттре или не.
Също така, за всеки влак си има пътници, намери си твоя пътник. Ти също явно не си пътник за нейния влак.