Споделена история от Секс и интимност

Балдъзата ме подлудява
Женен съм от няколко години и всичко в брака ми си е наред. Разбирам се чудесно с жена ми, имаме и редовен сексуален живот. Проблема ми е, че балдъзата ми ме привлича много силно и това чувство се засилва все повече и става все по-трудно да го контролирам. Имам натрапчиви сексуални фантазии и сънища с нея. Случвало ни се е да пътуваме заедно само двамата и единственото което ме е спирало да и скоча е, че ако се дръпне и после каже нещата отиват към пълна трагедия. Направо съм обсебен.

Коментари

1.   Ти си просто един нещастен нерез, с извинение. Един такъв изрод беше женен за сестра ми и най-напред се подлудяваше от мен, после и от братовчедка ми, после и от други без да подбира. накрая изрита сестра ми с две малки деца и открадна общия им бизнес, за да "се подлудява" без никакви пречки.

С голяма доза отмъстеност и радост ще ти кажа, че тоя индивид вече е почти стигнал до лудницата :) Никой не иска да го познава, даже и децата му, защото е животно.
Ми така е, гъз глава затрива.

2.   Послушай 1. Не се занимавай с глупости, а потърси трайните неща, които ти носят удовлетворение за цял живот.

5.   Пичагата, тези глупости са до време, семейството обаче е за цял живот! Ако се зарибяваш с някоя, хайде това да не е точно балдъзата? Отиди "на командировка" за един месец на морето, хвани някоя рускиня, дето никога няма да тръгне да те търси после, ако не искаш, и й скъсай шушоните! Можеш даже да си представяш, че е балдъзата... Защо точно с нея? Милиарди жени има по света?

Между другото, и аз имам балдъза. Много се тачим и обичаме с нея, и даже ако я бях срещнал преди жената, със сигурност щеше да се получи някаква заварка. Сега обаче и през ум не и минава да палувам с нея, макар че като се замисля за разни случки, реплики и ситуации, то шансовете ми са доста по-големи от твоите. Дори я запознах преди време с един мой много точен приятел - ерген, и като гледам напоследък често-често се срещат. Много се радвам за тях и съм убеден, че така родата ще стане още по-сплотена и весела, а с приятеля ми можем да станем баджанаци, както неведнъж сме се бъзикали :)

6.   Изгубена кауза! Чисто самоубийство си е това. По-често си представяй как те отблъсква и целия ти свят рухва за да си спасиш кожата.

7.   Екстра си, давай в същия дух и ти гарантирам че скоро няма да имаш балдъза, а бивша такава.

9.   А я си представи, че ти даде!!! После цял живот ще трябва да кротиш две жени, а не зная как ще спиш под стреса, че жена ти ще ви гепи. И не се заблуждавай ако балдъзата бъда толкова долна към сестра си и се наебе с теб ще остане само в тая роля.

10.   Е то бива, бива хормони, ама чак пък толкова, успокой топката малко приятелю, както ти казаха по-горе, из****й се с всяка друга която си искаш, не че е добре, но балдъзата? , ами я си представи че не иска и те изпорти пред жена ти и...??? нали се сещаш? Не си проваляй бъдещето, заради някакво моментно влечение, по-добре недей!!

11.   Отиди да пикаеш и после й го покажи да го види. После ще кажеш че не си е усетил ако нещо се размрънка. Ако не се размрънка почвай. КЕФА ЦЕНА НЯМА!

12.   Ахахахаа, номер 11, направо си представих бившия си зет така разпищолен. Идеално се връзва с малоумното му изражение :))

14.   и моята балдъза ме побърква направих и намек хванах я натясно в асансиора и тя ми каза че нищо няма да стане и се отказах пробвай поне

15.   Приятел както има една поговорка Който има Балдъза ще спи между два гъза ама ти недей лежи на тая кълка гледай си живота ;)

17.   ами какво да кажа мене балдъзата почти ме изнасили, но тя живее не само в друг град но и в друга държава! но наистина внимавай прави са останалите, я ти го осъзнаваш ако тя ти откаже ще стане много лошо ако пък се съгласи и се задълбочите още по лошо - ти си решаваш!

19.   Мен балдъзата не само ме привлича, но искам и да ми роди дете. Осъзнавам, че това е извратеност. Избивам комплекс за малоценност и демонстрирам просташко поведение и неуважение към свободата на избор и защита на интимните и съкровени отношения между съпрузите. Отклонение е от нормата, защото забелязвам, че се поддавам на влюбване към всяка петстотна жена. Т. е. приблизително ако зърна 1000 жени, на две от тях ще се подхлъзне сърцето ми.

20.   На тъща и балдъза не се отказва! А те винаги искат!

21.   Споко, както е известно - който има балдъза - шъта на дав г*за! ;-)
По-добре всичко да се и в рамките на фамилията (все пак балдъзата е от семейство, една кръв с жена ти) отколкото да замесваш разни чужди жени! ;-)

23.   Лошо или не аз се пробвах с моята балдъзка. Перфектна е но е от друг град. Даже не можах да повярвам пойска си и анален. Тя е сама и не знам защо не си е намерила постоянен приятел като е толкова разкрепостена. Доно да не се похвали на сестра си, че тогава не ми се мисли.

24.   Важното е семето да остане в рода!

26.   Стига бе човек остави балдъзата си на нас не се прави на мъж.

30.   И моята балдъза ме подлудява! Такива тука къде се правите на света вода, я се разкарайте! Ако ми даде ще и изям пу*ето, ще и го набия в г*за и ще се изпразня в нея. Такова тяло, такива гърди, крака, подлудява ме като я видя. Даже на места като съм с жената, фантазирам за нея. Мисля, че няма да има проблем да си ги задоволявам и двете.

33.   Ами аз не женен, но преспах със сетрата на приятелката ми. Тя беше извън града и заръча на сеатраси да ме наглежда. А вместо това го напраихме 2ти. Вечерта след парти с приятели и на сутринта да затвърдим грешката. И да беше МНОГО мраснишко и много приятно. Но го пазим в тайна вече 2 години.

36.   Имам същия проблем, ако може да се нарече така, от много години ме привлича, сигурен съм че и аз нея, гледаме се много на секс, но и двамата се досещаме за последствията след това.... въпреки че отдаде ли ми се ситуация в която мога да я имам, няма да се поколебая:)

38.   Аз пак изпаднах в шок от въпросите на жената на брата на жена ми. Не знам каква ми се пада. Пита ме насаме колко често правим секс с жена ми. Смънках, че горе-долу често. А тя казва "браво на вас". Кръстоса крак върху крак и последва другия въпрос "правите ли си френска? А в дупето слагаш ли и го? ". Аз и казвам, е това е твърде лично. А тя ми казва "нали сме свои хора. Хайде кажи ми. При нас е много зле". Казвам и, че правим всичко и тя пак изпъшка, че ни завижда. Тогава жена ми се показа и по-добре. Тя не е красавица, но е със супер тяло, с 12 години по-малка от мен, но не мога и да си помисля за нещо по-....

41.   ЕХ и аз да споделя нещо. Прочетох коментарите, замислих се и си припомних, че балдъзите никога не отказват. За първи път спах със сестрата на приятелката ми преди да вляза в казармата. Може би седмица преди това. След това когато бях отпуска, а моята беше в университета вече и се обадих на сестра и и.... 3 дни вкъщи.. После се ожених /за друга/и тя имаше сестра от малък град.. Поисках си тактично, разбира се не ми отказа. Беше дошла на гости, но се наложи жена ми да влезе в болницата с малкият за наблюдение една вечер. Заведох ги, но трябваше да вечеряме с балдъзата и реших да излезем навън до морето.. Пийнахме говорихме отпуснахме се и подметнах ехх какво ли прави сестра ти, и няма кой да ми завие кръстчето да не изстина довечера.. И тя оо не се притеснявай кака е оправна, а и нали каза да те наглеждам.. Прегърнах я приятелски а тя това чакаше отпусна се в мен -бяхме седнали на пейка в парка беше около 11 вечерта. Седна в мен целувахме се галех я по гърдите, но не посмях да го направим за първи път навън Влязохме вкъщи и още в коридора се награбихме и съблякохме се. Опрях я на входната врата и... без презерватив.. Колко страх брах да не стане нещо. На сутринта пак. Остана в тайна... С втората ми жена и тя има сестра по- голяма и при нея нещо подобно се случи. Бяхме на вилата при тъщата. Аз жена ми, сестра и и децата.. Баджанака го няма. Работи навън. Иначе много се имаме със семейството на сестра и. Поне 2-3 пъти седмично се виждаме. Вечно усмихната и обича шегите След кафето се преоблякохме, и моята с една къса рокличка. Седим тримата и аз казвам "леле с тази рокличка направо да се прибираме, че едни мисли ме спохождат"сестра и се смее. А моята''ЕЕ че какво ми има? "Аз 'Нищо, но защо не ходиш и вкъщи така? "Тя отговаря е не може постоянно ". Смях и сестра и казва. Аз и така да се облека и гола да се разхождам твоят приятел баджанака ти няма да ме забележи... Моята се отдалечи и използвах момента и казвам Ех като видя жена с такава рокличка все едно ми казва готова съм.. Не е ли така? А сестра и се смее хайде отпусни се не сте ли си свикнали вече.? Ние с моят отдавна.... И кога ще дойдеш да ми смениш контакта, че постоянно се спъвам в разклонителя.. Казах ок прибираме се вземам душ и идвам.. Така и стана отивам отваря ми с подобна къса рокличка и влажна коса.. Стана ми веднага ясно какво иска.. Не чаках покана. Зарових език между бедрата и и... След 3 часа се прибрах. Хубаво е с балдъзата винаги е под ръка. Стига човек да знае как да си поиска и да може да чете знаците дали ще се получи или не... Така, че си искайте под формата на шега. Никоя няма да сподели със сестра си какво е правила... Успех на всички

42.   Ще опитам.

43.   До 41 Ти ми оправи настроението :)

44.   Мен сестрата на жена ми(тя е омъжена) ме е питала интимни неща. След годежа ни беше, ме пита веднъж на 4 очи как е секса ни. Аз се почувствах супер неловко и и казах, че не мога да говоря за това. Тя обаче спокойно продължи, хайде големи хора сме, често ли се чукате, орална любов, анална? И въздъхна, дано сестра ми има повече късмето от мен!

45.   Да, ама 41 не се е влюбвал. Страшното е, когато избухне любов от тази връзка с балдъзата. Приятел изчука преди години балдъзата си, започнаха връзка, малката се влюби. Станаха страшни скандали в семейството, всичко се разби, старите се изпокараха. Сега са с други партньро, а малката е вече стара мома, май нещо и психически мръдна. Страшни трагедии могат да станат от това.

51.   Няма да е лошо да видим мнението на някоя балдъза:)
Нали модераторе?

52.   Ако е просто гадже не бих простила -все пак е предателство.Но ако е мъжът които обичам повече от всичко-ще изоставя цялото семейство.Ще накажа нея и ще накарам останалите да я накажат .Мъжът за него не знам какво бих предприела .А всички по горе писали ...разбирам ви .Вие сте просто от мъжете за които жените са дупки .Ти остави че бълдъзите са дупки , но правите половинките си клоаки.А бълдъзите дето сте чукали -никои не заслужава такава сестра .Слава на бога че имам брат!

53.   Незнам за балдъза, но познавам женена дама на 25 която е доста привлекателна и преспа с по големия и по малкия брат на съпруга си! Това по времето когато мъжът и беше на командировки.

54.   е, сексът понякога си е доста сложно нещо :)
Много хора успешно му се наслаждават и без да попадат в сложната спирала на душевните терзания. Духовните ангажименти и чувството за собственост често пречат на човешкото щастие :)

55.   И аз познавам 1 девойка, младо мамче с малко дете, преди няколко години разправяше на 1 сбирка как излопала големия и средния от трима братя, и се стремеше да опъне и най-малкия да види дали яма да е най-добрия от тримата, щото средния беше по-добър от батко си. Както тя му викаше, искаше да завърти "Голям шлем"... :D

57.   Лекар съм. Балдъзата ми има мастопатия и от време на време я преглеждам. Прегледът е опипване на гърдите и подмишниците. Тя е красива жена, е има значимо по-малки цици от жена ми, но не са и лоши, оформени са, със страхотни зърна и ареоли. Е въпреки че съм лекар, когато я преглеждам се възбуждам.

58.   Аз веднъж имах разговор със сестрата на жена ми, но не мисля, че е нещо нормално. На четири очи ме пита - вярно ли е, че го правите често със сестра ми и я оправяш на всякъде? Вярно ли е, или само ме дразни? Не знаех какво да отговоря и само я питах - ти защо се дразниш? А тя - защото с моя секса никак не върви. Рядко се случва, а за нещо по-така, никога не се сеща. Добре, че чухме някой да идва и разговора приключи.
Дълго време после избягвах да оставам с нея насаме. Но тя след година две се разведе.

59.   Я стига, балдъзата те привличала. Много вероятно да си играе с теб, флирта понякога става дори несъзнателно, но ако тя ти влияе така то гаранция същото и в пъти по-силно ще може да направи друга жена ако реши да те омайва. Не бъди глупак. Не ти энам жената, но от теб си эависи дали ще я увъжаваш или не. Семейството иска доверие и се предполага, че щом се решиш на такова си достатъчно эрял эа да поемеш и отговорността към него, към себе си и към човек с който го съэдаваш. Ако не можеш, эначи си миэерен нереэ и няма смисъл да търсиш съвети, сам ще си биеш кратуната като се эатътриш към ада с евентулно бъдещите ти деца и проблеми растящи експоненциално в живота.

60.   Като ви чета какви сте нерези се радвам, че нямам братя и сестри.

61.   Само да кажа че нищо не стана. Започна да се закача един ден, и когато я награбих тая се разрева.
Още сме си приятели. Обаче когато останем на саме мълчим.

62.   Да кажа какво стана. След толкова години забравих че съм писал тук.
Неможах да я оправя. Оказа се че само си играла.
Но оправих брадовчетка им. Все пак няма пълно щастие.

63.   Нормално е щом си харесал едната сестра и си се оженил за нея, нормално е да те възбужда и другата сестра! Ако имаш късмет, не пропускай!