Споделена история от Секс и интимност

Разменени роли ?!
Здравеите! Пише ви едно отчаяно момиче на 27.

Дано успеете да ми помогнете поне малко. Имам приятел, казва се И. - заедно сме от 6 год. Живеем заедно от 3 год. почти., но напоследък не се разбираме много. И преди сме се карали веднъж на 2-3 месеца така по сериозно, но сега зачестиха кавгите и стана сериозна работата - стигна се до там че той ми каза ако искам да преценя и да напусна апартамента му - където живеем сами.

Главният проблем според мен е всъщност сексуален. Според мен става дума за разменени роли на мъжа и на жената, т.е. Аз имам много мъжки черти, а той има женски жестове, мислене, като малак е общувал с много жени - майка му, сестра му, приателки на сестра му - обичал да гледа техните чорапогашници и т.н., как се гримират, правят прически и т.н. Сега като по-голям тези неща го възбуждат, а аз съм била повече в мъжки компании - баща ми, брат ми и неговите приятели. За жалост - аз не можах и до сега да открия своята женственост, да я открия и пред него да го вазбужхдам така както всеки мъж желае да баде възбуден и щастлив с жената която обича...

Трудно е да се пише затова, но така трябва...

Най интересното е, че и двамата се обичаме много, но аз работя до късно и не успявам да се грижа за себе си като жена и жена - красавица и манекенка, скачам сутрин в дънките и айде, без да се замислям, че убивам жената в себе си и любовта си и може да остана съвсем сама... : (

Но има и друго - той има проблеми с кръста - има операция - дискова херния - има хронични болки, трудно се възбужда и трудно задържа ерекцията си. Сам е установил и казва и аз знам че е така, че му трябва много силен вазбудител. Т.е. много слаба, грациозна и елегантна жена, а аз не сам много близо до тези качестава и визия, а аз съм мъжки тип момиче и все с панталон - само от време на време с пола, това го съсипва, а аз го осъзанх чак сега...

Той иска от мен коренна и незабавна промяна - но за мен това е трудно...

Тои ми е първия маж, а аз на него не сам първата. Но аз нямам опит и не успявам да му дам толкова че да се възбуди, а тои ме вазбужда само като се разкрещи и видя мъжа в него - искам да виждам онзи звяр, който иска да ме обладае и да ме разкъса от удоволствие не обичам садо-мазо - въобще не обичам насилието - той е много нежен и любвеобилен...

Обичам го искам да го направя щастлив, но някак си не ми идва отвътре да бъда жена-изкусителка, как да го постигана??

Коментари

1.   Просто не е за теб, това че ти е пътвия не значи че ще ти е единствения, въпреки обичта си към него!

2.   Здравей, искам да отблежа, че не съм ти на годините и едва ли на акъла, но според мен, ще е хубаво да му кажеш какво мислиш, като крайното решение е и от двете страни да има компромис, а не само той да те приеме каквото си или обратното. Затова аз ако бях на тебе щях малко по малко да ставам по елегантна, тъй като и аз съм спортен тип с вързаната коса и дънки, но хубаво тяло и когато почнах да се глася и да си обръщам внимание, връзката ни стана много по хубава, а той от своя страна може да помогне като по често дава своята мъжественост в отношенията ви.

Всеки постепенно да почне дава малко по малко от себе си, щом се обичате много, защото трябва да се правят компромиси, но и същевременно да запазите малка част от това, с което сте свикнали - дънките и неговата женственост, но нека да преобладава стремежът и добрият резултат, които да не е рязак а постепенен (защото ще е по интересно) към промяна.

Това е моя съвет!

4.   Девойче, попаднала си за съжаление на педераст. Това с проблемите с кръста са ала-бала работа. Един истински мъж или го може или не го може. А като не може си търси други виновни. На калпавия член и вълната му пречи - стара истина.

Повярвай - имах същия случай и това ме правеше малоценна. Намери си истински мъж и се влюбих отново. Гарантирам ти, че ще усетиш разликата още от първия път!

5.   Имах такъв познат който обаче искаше жени да го чукат (има си разни инструменти).. не искаше с мъж, Слагаше сутиена на гаджето си.. обуваше и прашките, ти сама виждаш че това не е от слабостта му или от това че е раснал с майка си и сестрите си. А и за други примери знам на мои приятелки които са попадали на такива хора.. просто се махни от него,к аквото и да направиш промяна няма да има. А и мисля че го съжаляваш повече.. наистина пробвай с друг мъж, хайде успех, дано ни послушаш:)

6.   Май доста си противоречиш! Знаеш ли какво искаш?

7.   КУПЕ ТЕ СИ СТРАПОН. И ДАВАЙ СМЕЛО ПО ПРОСТАТАТА

9.   Момичето го обича 6 години са живели вие я съспипахте направо. Но от друга страна ще ти кажа едно. Ако наравиш доста опити и започнеш да се затваряш е себе си като резултат. Дърпай чертата. Щом аз съм човек, който никога не зарязва, а се мъчи до последно да оправи нещата (50% от случаите усявам) то наистина, ако се отчаяш максимално няма изход.

10.   Скъпа, мъжете не са свършили :) Намери си мъж, който е по мъжествен от теб и сексът с него ще ти доставя по голямо удоволствие и всичко останало ще е по друго. Така мисля аз, може и да греша :) Успех.

11.   Пробвай с мацаж на простата му, с пръстче в ануса така няма начин да не свърши дори и с мек пенис, после може да закупиш дилдо ако му хареса, а за теб клитор стимулатор към дилдото.