Споделена история от Секс и интимност

Порно без чикии?
Набарах в компютъра на приятеля си че е гледал порно и отначало се ядосах помислих си че не съм му достатъчна, но всъщност правим редовно супер як секс и след като го попитах защо го гледа, тои ми отговори че това е просто филм и му е интересно, не си бил правил чикии. Има ли мъже които си имат приятелка и гледат порно без да се самозадоволяват?

Коментари

1.   Самнявам се.. това си е нещо нормално, и моят гледа но на мен не ми пречи :)

2.   Може и да има. Аз лично като гледам си лъскам моркова.

3.   Хахаха, определено те лъже, че не си прави чикии. - Мъж ти го казва :)

5.   Остави човека да лъска бастуна на спокойствие ,на теб какво ти пречи?

6.   Даа, тъжно е и смешно... Все едно да го набараш в кревата с друга жена и да ти каже - ние тука само си приказваме.

7.   И какво, ако прави.?!? Аз не виждам проблем
Една жена

8.   Може просто да е хипер сексуален и да има нужда да си освобождава "напрежението" и сам. Това в никакъв случай не означава, че има в тебе проблем. Кажи на колко години е приятелят ти? Според мен е скрил от теб за да не те обиди.

9.   Ами, най-вероятно маструбира. Нормално е. Не мога да разбера обаче, ти защо си мислиш че щом гледа порно не си му достатъчна? Аз правя страхотен секс с приятеля си, но въпреки това гледам порно, чета еротика и маструбирам. Да, аз маструбирам и много би ме подразнило, ако приятелят ми го повдигне на въпрос, както ти го правиш. Секса и маструбацията са различни изживявания и не мога да ги сравнявам.

Гаджето ми също си признава, че обича да лъска и го прави когато ме няма. За мен това никога не е било проблем, защото го разбирам и аз се чувствам по същия начин.

Не се сърди на приятеля си (той със сигурност маструбира). Просто има нужда от малко време сам със себе си :)

10.   Нали знаеш - човек като си няма проблеми (като тебе), то сам си ги измисля. Като си няма драми - сам си ги прави.
Ако продължаваш в същия дух обаче, не се чуди когато дойде деня, в който приятелят ти ще ти бие шута и ще те остави сама с глупавите ти мисли, предположения, теории и догадки. И тогава ще имаш възможност да ги развихриш в максимална степен, при това - без вече да вредиш и да скандализираш никому...

11.   Няма такъв филм... Моят гледа по два пъти на ден, в началото и аз реших, че нещо в мен не е наред, ама вече ми е все едно. Правим го 5-6 пъти в денонощието иначе, никакъв проблем. Явно те лъже, страхува се от реакцията ти. Ти пък му кажи, че нямаш против, след като сексът ви е супер.

12.   Няма как да гледаш порно и да не мастурбираш, но е възможно вече и такива хора да има.

13.   Малко вероятно, да не го бара. Не се засягай. Погледни го от тази страна:мъж без порно е, като жена без п*тка. Необходимо е. Продължавайте да се клатите и не мисли за глупости. :) Реджеп

15.   Приятелят ти ако каже и че вместо да ака снася златни яйца, също трябва да му повярваш на 100 %. Той сигурно го гледа с образователна цел или чака да се оженят накрая, но не и за да щипе гущера.

17.   Нека да точи меча, така ще е винаги в бойна готовност....

18.   Ами аз не си го пипам с ръка, но винаги си обувам дамски еластични гашички, Обръщам си го между топките и сядам върху него. Докато гледам порно се движа на стола и почти винаги свършвам там. Забравих да кажа, че си слагам и дамска превръзка. Сега не зная това брои ли се за мастурбация.

19.   Гледам ли порно няма как да се размина без чикия. 99% лъскаме като гледаме порно!!!

20.   Номер 18 ти къртиш брат смях се 40 минути

21.   №18 браво на тебе. Преди 2 часа прочетох твоето изказване и още се смея. Благодаря ти от сърце-оправи настроението ми. Браво. Не се притеснявай, има още по-големи особняци от теб. Поне аз познавам десетина. Следващия път пробвай с дамски прашки, има и дамски превръзки за тях. Не се бъзикам въобще. Чакам твоето мнение, след като пробваш. Хайде със здраве. Към авторката:няма такова нещо като мъж, който да има Нет и ТВ и да не гледа порно. Споко!