Споделена история от Секс и интимност

Обожава да ми смуче циците
Здравейте, момиче на 16 години съм. Имам сериозен приятел от 4 месеца и всичко върви добре. Той е на 17, не ми изневерява, добро момче е и го обичам. Има едно странно нещо... Той има някъв фетиш към гърди, много силно развит. Всеки път когато сме заедно той иска да ми смуче циците, да си играе с тях или да ги пипа.

Обикновено му давам, но се случва понякога да ми остава някоя смучка там и ако се вижда се чудя какво да правя, че ще стане проблем пред нашите. Гърдите ми са нормални (чашка С), ама той безумно им се кефи и вика, че били най-яките. Като му дам да си играе или смуче става кротък като агънце и ми казва, че супер много го успокоявало.

Не знам откъде се е зародила тази мания в него по циците, много ми е странно и в същото време интересно. Дайте съвети, особено момчетата ако има някой с подобни мании като моя??

Коментари

1.   Това е нещо нормално всяко второ момче харесва да смуче гърдите на приятелката си, а моя пък най много харесва да ги щипе! Затова после ме боляд толкова много че не мога дори сутиен да нося. Моят приятел пък с който сме вече година и месец заедно има фетиш към дупето ми и винаги го пипа и там някви... Хаха..

2.   Измислена история. Май просто искаш да се похвалиш за своите гърди, ами аз пък имам чашка Д и да много готини и със сигурност са ми по яки от твоите ама не се хваля...

3.   Абе хубаво момиче, не се притеснавяй много. Ти да не би да се отчиташ пред вашите винаги за гърдите. Те са си твои и ти решаваш за тях, дори и пред приятеля ти. То гърдите са най-доброто удоволствие за момчета, дори и и аз откачам пред тях. И да ти кажа, че гърдите на любимото ми момиче са най-добрите. Няма значение размера, просто е научно доказано, че те намаляват стреса. И да ти кажа аз направо се прераждам луд съм пред гърди.

5.   Боже Господи, номер 2, нямам думи за коментара ти.... хаахаха хвали се анонимно с гърдите си... да ии ние сме ясновидци всички, и веднага разбрахме коя е :D ахахада се върна на темата ти, аз също съм на 16 и моето гадже прави същото, само че по време на секс ви ги смуче, мачка и целува, така се възбужда, даже докато ме лиже ги пипа с едната ръка, явно на мъжете просто им харесва

6.   На мъжете им харесва, но и на нас също :)) А ако е прекалено груб или те боли просто му кажи да е по-внимателен. Радвай се, че те възбужда. Всички мъже харесват дупета и цици... ;))

7.   Номер 2, единствената, която се "хвали" тук, си ти!Или по– точно избиваш комплекси.Бива ли такова нещо?!
До авторката: според мен в това няма нищо лошо, щом го успокоява.По- добре на теб, от колкото на някоя друга.А когато ти остане някоя по- голяма случка, най- добре е да си облечеш тениска, или потник, чието деколте не е толкова изрязано.Но все пак не мисля, че родителите ти трябва да се притесняват.Все пак даваш на човек, към когото изпитваш чувства, а не на някой случаен, но това са си ваши работи...

Black Sabbath

8.   Обожавам мъже, които ми смучат циците! Да има как да ми ги пускат изобщо! Тогава се чувствам безумно женствена! ..

9.   леле... 16 годишни си разменят инфо за тва как на едната гаджето дето са от 4 месеца заедно ама тя много го обичала искал да и смуче циците, пък на другата и ги пипал докато я лиже... я се стегнете малко.. на 16 сте не на 26.. от кога стана толкова нормално веднага след детската градина да почвате да се е*ете... ми като не искаш да ти ги смуче не му давай.. ти хем така хем така.. хем ти е кеф да ти казва, че са ти най - яките и ала бала хем пък ама имала смучки понякога пък щяло да стане проблем.. ми замисли се на колко си годинки.. лапешка работа.. акъл нямат секс правят...

10.   Тази тема я пускаш вече за 2ри или 3ти път! Толкова коментари имаше писани, че идея си нямам какво още не си разбрала.

11.   Ами това е хубаво, харесва ти ги и си ги смучи, какво лошо има? , само дето е по-добре да го прави по-нежно за да не те боли, а и да няма смучки и да ти е приятно. Но, виж съвсем нормално си е и е супер сладко, за момчетата това е нещо, като как да го кажа-действа им възбуждащо да гледат как ни възбуждат. На теб не ти ли е приятно това? Ако не ти е приятно му сподели това или което ти е неприятно и да е по-внимателен и така.

12.   Няма нищо странно в тази мания. Аз съм жена и също съм цицоманка... обожавам цици! Обожавам мъже, които обичат цици ;)

13.   Сравнението на приятеля ти с агънце, което блажено смуче гърдите ти, искрено ме разсмя, иначе по самата тема - според мен това, което той прави е ок, стига да не е неприятно за теб и да не ти създава болка или дискомфорт. Можеш просто да го помолиш да е по-внимателен и да не ти оставя смучки. Интересът му към гърдите е част от мъжката природа, при някои мъже и изразен по-ясно, при други не толкова, но си е заложен в мъжа, затова и толкова мъже си мечтаят за така наречената "турска чи*ия.

14.   Аз пък обичам да ми смучат... сещаш се онова дето може да се гняви само от едната страна. И защо мания? Не познавам мъж, който като мен да не обича да му смучат...
Споко на 20 може да заобичаш друго, не се впечатлявай толкова, стига да не се протърка :)

15.   Нямам коментар :X
просто съм...
Съгласна съм с № 9

16.   Имам съшия проблем... Помагайте.. значи аз съм на 15 и ток не спира да ги ближе чувствам се като крава която доят.. на мен ми е супер гадно обаче той ги обожава въпреки че са малки(B) аз имам голям комплекс за гърдите ми... даже преди не му давах и през блузата да ги пипа защото мислех че са малки.. абе въпроса ми е да му кажа ли да спре да ги пипа защото мисля, че са малки и ми става тъпо(а ние сме говорили ппц и той вика, че за 15 годишна били добре и че ще пораснат)....

17.   Няма нищо обезпокоително в това. И моят приятел обича да си играе с гърдите ми - преди, по време на, и след секс. Пък и на мен ми е много готино.

19.   просто се раздели с него

20.   момиче на 17.
аз обичам когато приятелят ми ми мачка щипе лиже циците и зърната :). не се притеснявай просто се наслади на момента и се включи и ти в играта. сигурна съм че ще му хареса. на моя приятел му пипам члена защото му е кеф и мен ме възбужда. момчета не си представяйте порно картини в живота нищо не е така.

25.   Мацка, пред вашите по цици ли се разхождаш ;-)

26.   Дай и аз да засмуча?

27.   Не си чак толкова малка, за да не си разбрала, че мъжете пипат, целуват, лижат и смучат гърдите на жените. Повечето фетиши се отнасят за необичайни неща. Дупето и гърдите ги гледат най - много. Има доста хахави фетиши, тогава ще им се чудиш много. Историята е малко по детски. Номер 9 е прав до известна степен.

29.   Супер си-искаш мнение-ето ти го:според мене незнаеш какво да правиш когато той ти смуче циците, защото още нямаш опит... Спокойно всичко с времето си...

30.   Момиченца, малки, 90% от мъжете сме такива, обожаваме да гледаме цици и да смучем зърната им и да лижем ареолите им! Когато сме тийнейджъри ако успеем да видим циците на майките си, плющим чекии поне 1 седмица "по спомени".

31.   Сигурно майка му го е отбила ного рано и за това е така.

32.   31 не е така, всеки тийнейджър, първата жена която открива е майка му, друг е въпроса че повечето мъже са комплексари и ги е срам да си го признаят!

33.   Не е кърмен като малък :D

34.   Още като дойде, дай му нещо да яде и ще видиш че няма да е така.

42.   И моят е така обожава да си играе и смучене циците ми ;). По тозо начин се възбуждат. Но ако ти оставя смучки, говори с него да е по-внимателен. :)

44.   Към 30 - 33. Няма момче което де не е искало да види майка си гола! Това е природата, друг е въпроса че повечето са комплексари и ги е срам да си го признаят!

45.   Абе вие нормални ли сте, как ще гледам майка ми гола? !? !? !
Мъжете се възбуждат от гърдите на жените, ама на майките си -НЕ!
Трябва да си голям идиот, ако искаш да видиш майка си гола.
Пълно е с побъркани...

46.   Не знам явно всеки има нещо, което го кара да полудява(говора за момчетата). Аз съм на 17 и най-голямата ми мания не са циците, харесвам повече малко честно казано, стегнато дупе но най-много ми харесва да лижа. Значи стегната нежна. Просто най-много искам това. Да слушам как приятелката ми стене от удоволствие докато я лижа.

49.   Това според мен е много страсно по хубаво почвайте още по голяма връзка

50.   Темата е от преди 3 години! Вероятно това момиче отдавана вече е разбрало, че момчетата и мъжете обичат да се заиграват и възбуждат от цици. Също е вероятно и вече да не я преглеждат родителите дали има смучки по гърдите!

51.   Чуй ме, мила - на мъжете много им харесва да си играят с гърдите ни!Това е факт.на 21 години съм и сегашното ми гадже е номер 5 в живота ми, но иначе е номер едно...Смуче ми ги, гали ги и ми ги милва като че са светая светих.Обожавам това!Просто е невероятен!Оставям го колкото иска да си играе/дори венъж засякох - 4 часа и малко отгоре/после дни наред ходя подмокрена, защото ме е докарал до свръх - безумна възбуда и това е много готино за мен.Така че, не се притеснявай от това - просто се отпускай и се наслаждавай на удоволствието...

52.   45. Абе вие нормални ли сте, как ще гледам майка ми гола? !? !? !
Мъжете се възбуждат от гърдите на жените, ама на майките си -НЕ!
Трябва да си голям идиот, ако искаш да видиш майка си гола.
Пълно е с побъркани. .....
Типичен тъп комплексар! от №30

54.   Не се притеснявай. Почти няма нормален мъж, който да не се кефи да си играе с цици по някакъв начин. И аз не съм изключение. Това за мен е най-уникалната част от женското тяло и аз обръщам сериозно внимание на гърдите на жена ми ;-)

56.   И аз имам гадже което е на на 17 аз съм на 15 и тя много обича дай смуча циците и аз те обичам идеи лижа

57.   И на мен ми се досмукаха от тази тема. :)