Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете свързан с ареолите и зърната.
Търсих такава тема, но не намерих.

Не ви питам дали ви харесват малки или големи гърди просто искам да попитам какви ареоли и какви зърна харесвате. Другото което искам да попитам е цвета на ареолите и зърната? Двама мои приятели си говореха за кафеникави ареоли и че такива ги възбуждат, а моите бият по към розово (в края се сливат с кожата). Почувствах се леко гадно и отблъскващо, това причина за комплекс ли е и какви ареоли и зърна предпочитате вие?

Коментари

1.   Ако си светла-със светла кожа почти винаги и те са по-светли нормално..Аз пък ги харесвам по-светлички ,не някакви кафвяви стои ми като мръсно... ;x

2.   Аз харесвам по-малки и розови, не ми харесват тъмните, но това няма, кой знае какво значение.

3.   Не е причина за комплекси. Моето момиче е с точното описание на твоите ареоли. Възбуждат ме повечко отколкото мога да опиша с думи.

Въпреки това смятам че харесвам ареоли с не големи размери(това зависи от размерът и формата на гърдите) около размерът на капачка от бира за малки гърди. Цвят светло кафяви и зърна леко щръкнали

Но това е почти точно описание на тези, по които съм луд. Когато тя е възбудена или излиза от водата са точно каквито ги харесвам.

4.   И аз май съм за малки и розови.

5.   Много харесвам зърна които са като на ЗИЛ 130 винтилите.

6.   Аз пък харесвам ореоли със зърна които пускат мляко.

7.   Е имаш вкус, номер 5 аз обичам зърна, но да приличат на биберони

8.   Това няма абсолютно никакво значение!

10.   Едно момиче пък преди време се комплексираше тука из сайта, че зърната и били вдлъбнати - еми и така, и иначе, всякак е секси. Всичко опира до съразмерност и пропорции. Не си създавай измислени проблеми. На тоя му харесвало кафяво, на оня зелено, ама ако им паднеш в ръцете, едва ли ще те подминат.

11.   Малки цицки, като легне даже почти да изчезват с малки тъмно кафяви сбръчкани от възбуда ареоли и зърна тлъсти едри големи щръкнали и надървени

12.   Принципно ме кефят женските гърди каквито и да са те, но най ме възбуждат малко по големи в зависимост от гърдите и по тъмно кафяви, с рязка цветова граница.

13.   аз харесвам големи гърди с големи тъмни ареоли и тъмни зърна колкото орех.

14.   Харесвам големи гърди с големи ареоли и щръкнали зърна. На жена ми ареолите са с диаметър на чаена чаша и кафеви на цвят, с косъмечта около ареолата - супер ме възбуждат! Особено с косъмчета около ареолата е много възбуждащо.

15.   На мен ми харесват,по-големи ареоли,но не толкова тъмно кафяви :)

16.   Предпочитам розови, но и кафявите ми харесват. Единствено не ми харесват големите. Зрънцата трябва да са малки, а не като капачки от буркан.

18.   Аз съм ф и моите са мънички зърна като грахово зърно, с леко кафява ореоли ;)

20.   Мисля, че за всеки цвят и форма има почитатели, така че няма място за създаване на притеснения и комплекси.