Споделена история от Секс и интимност

Топчета
Здравейте! Имам приятел и всичко е чудесно, но секса яко куца.. Не е виновен той, а аз.. Бившият ми приятел беше малко извратен и правеше всичко в името на удоволствието, както собственото му - така и моето! Имаше и топчета (под кожата на пениса) първо 5 после ги намали на 3.. нещо невероятно е.. получавах вагинален оргазъм буквално за секунди.. Бях с него почти 2 години.. Сега въпреки всички усилия и от моя страна и от страна на приятеля ми получавам единствено клиторен оргазъм, а и никога секса не ми е достатъчен.. Въпроса ми е има ли как да се заместят топчетата, защото не мога да искам от него да си слага, а ако отворя темата ще ми каже като толкова искам да се върна при бившия.. ще го нараня а не искам.. ако някой има опит с тая работа моля да сподели и да помогне :) мерси

Коментари

1.   Знам че има
1 Презервативи които са набраздени или с топчета.

2 Има пръстени за пениса с топчета, ресни и какво ли още не.

3 Има вагинални топчета с метални топчета вътре (които създават вибрации, но се съмнявам да ги чувстваш)

Ако знае за топчетата на бившият ти, във всеки случай той ще разбере какво ти липсва и да може да се обиди.

Единственият вариант (разбира се ако искаш да пробваш тези заместители) е да да го представиш като игра.
Давам кратък пример: Навън сте, забавлявате се, танцувате и др. Приготвила си един от въпросните презервативи. Пъхаш му го в джоба без да забележи, а после когато е наближило подходящото време за да довършите забавленията или непосредствено преди това, Уж случайно го откриваш. Задаваш неудобен въпрос та да се притесни малко. После му подсказваш че може да го използва с теб. и...

Вариант две:
По подобен начин откриваш топчетата, я в чантата му, я в колата му. Задаваш въпроса за кого ги е приготвил или пък "я купил си ми подарък" и си много изненадана когато го отваряш. Може да му изиграеш сцената с "Мръсник ти какво си мислиш" а после докато си уж ядосана да размислиш и да...

Това с топчетата само сме пробвали. Любовна игра мокри ласки за да могат топчетата да се плъзнат в теб с лекота и след тях да се плъзне и приятелят ти. и...
Така да се каже удоволствието е двойно и двойно по-дълбоко. Не се смущавай за това как ще стане, много е лесно, а за приятно да не говорим.

И последно, Позицията играе важна роля за дълбокият оргазъм. Пенисът трябва да сочи към корем ти или по-скоро зад срамната кост. Как се постига това:
Ако си легнала по гръб възглавница под дупето, и или си хвани краката и ги тегли към гърдите си. така таза се завърта а пенисът му е точно на G точката, зад триъгълникът. Ако си настрани го карай да седи повече назад към дупето ти и да насочва тласъците напред. Ако сте на задна прашка изправи тялото(остани на колене) и вземи ръцете му и ги постави на гърдите си, или го накарай да те хване за раменете, или каквото искаш. така се постига същото.

Поздрави сладки страсти и оргазми до изтощение! :-)

G мъж

2.   .... Значи тези презервативите нямат файда, повечето пенис рингове наистина стискат а тези от качествен материал са по-скъпички... НО за бога какви са тези подкожни топчета? Звучиш все едно са част от БМИ а да ти кажа... имам огромни подозрение, че пича те е метнал и или е имал някакви мастни натрупвания или си е бил някакъв парафин (блях) които е дал подобен ефект. Нищо ти няма, напазарувайте си от секс шопа, открии в коя поза най-силно се търка влагалището ти... ако не става смени инструмента.

ОФФФ

3.   надали е до топчетата а до внушението, отделно е въпроса често физически като размери дебелина и най вече умения, и най ама най вече как те предразполага към оргазмите, работата ми е свързана с подбор на персонала и ежедневно се запознавам с доста млади момичета, естествено доста често се случва да не говорим само за работа, и направо се изумявам, невероятни мацки с гаджета която свършват за 5 минути и толкова, .... тук вече не до ТЕБ, но пичове, като гледате порно и там мацката се кефи като и го сложат в устата, то това не забравяйте че е толкова вярно колкото да да стреляш по полицаите в Ню Йорк от някой филм, и двете са правени само за забавление и нямат нищо вярно, ако не полагате старание да свърши поне два пъти докато вие сте още облечени то не може да се наречете мъже, Алекс

4.   Авторката : не ме е метнал и не е ефект от парафин! и трите се движеха по дължината на пениса му. Номер 3 на сегашният ми приятел и размера и уменията му са си добре, също така е издръжлив, просто без топчетата удоволствието за мен е почти нулево.. не искам да го обидя, а ако му кажа има вариант да се скараме много лошо...

5.   Тия топчета са пандизчийска история. Много ме съмнява това, че първо са били 5, а после 3. Който го може, го може и без топчета!

6.   Предложи му да си направи пиарсинг в студията слагат с упойка топчета от силикон или друг стерилен матерял. Затворническия вариант не го препоръчвам, топчетата са лагерни /метални/ и боли, ревеш на умряло.

7.   Пробвайте в дупето или просто си постави нещо хигиенично и с подходяща форма, с пръст твоя или неговия там. Трябва да не бързаш. НД пс. Няма нужда да се подлага на имплант.

9.   Моят мъж и той има няколко и наистина е хубаво с тях, с никой мъж не съм изпитвала такова удоволствие както с него. Кажи му че така ти харесва но не споменавай с кой си била и имал, мъжа ми казва че той също изпитва удоволствие.