Споделена история от Секс и интимност

Редовен секс с колежка
На 31 години съм. Работя в административна сграда заедно с още една жена сме в затворена стая. Работата ни е такава, че не работим с хора и почти никои не влиза при нас. Колежката ми е на 54 години, но не ми пука след като сутрин ме посреща с горещо кафе и гореща свирка. Разведена с големи деца по чужбина, но я чукам редовно и е доволна. Всичко това се случва само в офиса и ми е добре, защото си имам друг живот извън това и не би било добре да се разчуе :)

Коментари

2.   А после се събиди и всичкото това щастие свърши, хахаха :Д

3.   Машалла :) Радвай се на живота и да те ни пука! Ама не се хвали пред всички де :)

4.   Не е лошо но по прилича на сценарий за порно филм.

5.   .... това трябваше да го напишеш в темата''похвалете се'''.. като намалиш малко възрастта на жената... :)... за мен лично такаа разлика е смущаваща, но щом като и двамата сте доволни продължавайте с кафето и останалите пдробности... ЗАРА

6.   Ами... браво? Реши да се похвалиш ли?

9.   Зара, как подробности бе, то тва е най-важното, кафето е за маскировка само :-)

10.   Аз не намирам нищо похвално в темата. Авторе, много мразя хора като теб. Дано жена ти постъпва по същият начин като теб като ти слага рога, и дано един ден разбереш за това... едва ли би ти станало приятно да разбереш, че не си чак такъв е*ач за какъвто се имаш :). Мъже има много... нали се сещаш, не си единствен миличък :). А тая от офиса, нея могат да я чукат много... да не мислиш, че си единствения? Колко си жалък само. Не си единствения с пишка, драги :).

11.   Номер 10, айде пак женската злоба в действие в пълна сила. Ако още веднъж кажеш думата "единствения" може и да ти е за сефте. Разбрахме, че те е яд на мъжете дето изневеряват, ама кво те бъркат чуждите мъже, гледай си своя ако имаш такъв и остави хората да се оправят както знаят. Темата че е плоска и вероятно измислена, си е факт, ама не виждам някъде в нея да пише, че автора е големия ебач камо ли единствения такъв, нито че жена му е незадоволена, нито пък че колежката не я чука никой друг. Живей си живота и не се впрягай много.

12.   ... 9 добре че ми каза... :)аз пък откъде да се сетя като не съм правила секс с мъж на 50.... а да и не ме успокоявай, не се оплаквам от този факт... :)ЗАРА

14.   От автора: През оная ми работа е кой смята историята за измислена или мен за жалък.
До коментар 10: Госпожо сигурен съм, че на вас много Ви се иска да се отъркате в някой по- млад Ваш колега, но уви.

16.   На 26 съм - еба колежка на 48. Който иска да вярва, който иска да не вярва. Секса обаче е невероятен.